IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th April 2009, 16:37
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране Бели зъбки

http://www.sarantis.bg/bg/page.php?i...ts&p=MzcsMTc2N

някой полздал ли го е ...
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th April 2009, 16:46
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Първия продукт ли имаш предвид? Не съм него специално, но съм ползвала др избелващи работи на Пърл Дропс и съм доволна...Но този не съм го виждала...Ако и има ефект, значи ще си червисвам и устните скоро
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th April 2009, 17:07
Аватара на Shonned
Shonned Shonned не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofiqqqqqq
Мнения: 108
По подразбиране

Аз го купих, понеже в едно списание пишеше че дава перлен блясък на зъбите. Моите са достатъчно бели, но нямаше такъв ефект.
Така като гледам трябва да се нанася на току що измити зъби много тънък пласт, за да стане равномерно, не на четки и да не попада между зъбите. Избелва с около 1 тон според мен (на око). При по-тъмни зъби.. не знам...
Но наистина трябва да се внимава с нанасянето. Зъбите трябва да са сухи (подсушени със салфетка) и гладички, за да изглежда добре.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th April 2009, 17:13
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

значи няма да имам кой знае ,какъв ефект ,каква му беше цената ...
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th April 2009, 18:56
Аватара на Shonned
Shonned Shonned не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofiqqqqqq
Мнения: 108
По подразбиране

12-13лв. Иначе се нанася по много малко, но след хранене пак трябва да се слага. Слагах си 2 пъти и това беше.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd May 2009, 21:09
Аватара на natalkabs
natalkabs natalkabs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 22
По подразбиране

моята зъболекар ми направи едни гумени протези за зъбите!всяка ве4ер при лягане си ги слагам и лягам да спа с тях,но преди това слагам един гел на протезите!гела представлява 4 инжекции,а на протезите гела се слага на зъб4е(аз слагам по едно лещено зрънце на зъб4е)!много съм доволна процедураата се прави 2 седмици всяка ве4ер!а после когато решиш пак си ги слагаш за 2-3 спанете стават пак страшно бели!НО НЕ СЕ ПРЕКАЛЯВА С ГЕЛА,ЗАЩОТО Е СТРАШНО СИЛЕН И ЗЪБИЕ СТАВАТ СТРАШНО 4УВСТВИТЕЛНИ И Е МНОГО НЕПРИЯТНО!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd May 2009, 21:19
Аватара на bibetyyy
bibetyyy bibetyyy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Barbie world ...
Мнения: 2 658
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalkabs
моята зъболекар ми направи едни гумени протези за зъбите!всяка ве4ер при лягане си ги слагам и лягам да спа с тях,но преди това слагам един гел на протезите!гела представлява 4 инжекции,а на протезите гела се слага на зъб4е(аз слагам по едно лещено зрънце на зъб4е)!много съм доволна процедураата се прави 2 седмици всяка ве4ер!а после когато решиш пак си ги слагаш за 2-3 спанете стават пак страшно бели!НО НЕ СЕ ПРЕКАЛЯВА С ГЕЛА,ЗАЩОТО Е СТРАШНО СИЛЕН И ЗЪБИЕ СТАВАТ СТРАШНО 4УВСТВИТЕЛНИ И Е МНОГО НЕПРИЯТНО!
Аз ползвам нещо подобно,но не ми е от тук,а от USA ... много е ефикасно !!!
__________________
Политиката е изкуството на възможното ...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th May 2009, 01:14
Аватара на natalkabs
natalkabs natalkabs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 22
По подразбиране

да заслужава си стават бели за много кратко време!!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th May 2009, 00:32
Jackie Jackie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalkabs
моята зъболекар ми направи едни гумени протези за зъбите!всяка ве4ер при лягане си ги слагам и лягам да спа с тях,но преди това слагам един гел на протезите!гела представлява 4 инжекции,а на протезите гела се слага на зъб4е(аз слагам по едно лещено зрънце на зъб4е)!много съм доволна процедураата се прави 2 седмици всяка ве4ер!а после когато решиш пак си ги слагаш за 2-3 спанете стават пак страшно бели!НО НЕ СЕ ПРЕКАЛЯВА С ГЕЛА,ЗАЩОТО Е СТРАШНО СИЛЕН И ЗЪБИЕ СТАВАТ СТРАШНО 4УВСТВИТЕЛНИ И Е МНОГО НЕПРИЯТНО!
да и аз по този начин си избелвам зъбите и сам мн доволна.казвали са ми че това е най-добрия начин за избелване. зависи и какъв процент на избелване е гела също.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th May 2009, 19:08
Bebs Bebs не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Момичета, това от зъболекарите ли се закупува? Ще кажете ли някаква цена?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Белизъбки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:21.