IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 3rd June 2011, 20:37
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Аз бих посъветвала младежа да има повече самочувствие и увереност и нека 19-те см да не са ЕДИНСТВЕНОТО,с което може да се опитва да впечатли жените,защото ТЕ със сигурност няма да му вържат заради единия размер,а ще искат да видят и качества в него.Много е дразнещо наистина,когато един мъж предлага и залага само на един член...и нищо друго.
Съветът ми е -работи над себе си и се усъвършенствай.Не разчитай САМО на сантиметрите.Това не говори добре за теб и отблъсква.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 3rd June 2011, 20:43
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението
Айде сега и двечките в куп,сложете хлебеца в чантите,малко лучец,солчица и с овчиците на паша ,поне това го умеете ! ))

Лека вечер ,сладуранки! Полека да не се простудите по полетата...че е сигурно хладничко времето в "ниското" ...
Много подробно го описваш, защото ти идваш точно оттам и там ще си останеш - в помашкия си край, в долината на шалварите, както искаш го кажи.

Не забравяй, че Илянчето е от София, а аз - от Пловдив.Родени сме в тях и там живеем.Това са градове, където животът е различен от балканите, по които ти си расла и където не си се научила на нищо друго освен на грубост и кофти обноски.Само един селяндур би имал такъв изказ като твоя.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 3rd June 2011, 21:01
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Aлоуууу,Мацета,не мога да ви разбера нещо-заради едно тийнче,което се надява да си развее инструмента,щото скоро не бил го правил,взехте да се плюете тука.За кво????
Ами права е Танева-дразни се от подобни изказвания като неговото, и го изразява.Кво се наежихте така.Ами всеки изразява мнение в тоя форум-позитивно,негативно.Кво толкова?!?!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 3rd June 2011, 21:05
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Мнението всеки го има, тва е ясно.Но никой няма право да обижда във всички възможни посоки по този начин.Това е упоменато и в правилата на форума (колкото и слободия да има точно в него).
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 3rd June 2011, 21:23
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Забравихме ,че Алексата го бута адвокатка тука на всички ,дето са обидени ХАХАХАХА!!! Жалко ,че вместо в кантора,бачка в някъв долнопробен бар (((


Не ме интересува нито ти от къде си,нито някой друг.......и да си германка,все си си жалка )))))) И в Америка да идеш,пак си жалка ))))
Долината на шалвари,планини,върхове, или каквото там да го кажеш, е идеално място и съм горда,че съм родена в курортен град,където е пълно постоянно с туристи.
Сигурно те не разбират...жалко.....защо ли идват тук да почиват постоянно?

Но не искам да споря с жалко същество като теб......просто не си достойна за моето внимание
.Не е важно кой къде е роден скъпаа....важно е къде е в момента и какъв живот живее и на къде отива....
Бутай си ти там гурбета.... хаби се да те ритат и тва ти е призванието.. хахахахаххаа, такива като тебе по хубаво ,че се махат от България...щото са "леко некадърни" да се развиват тук...
а помията надоло,всеки я прибира .. бутай си в жалките ресторантчета като "сервитьорка-адвокатка" и си паси овчиците със здраве! )))

Айде бе,шибания админ вече няма ли да ме банне))
Чакам го отттттттттттдаааааааааааа ааавнаааааааааааааааааааа ааааааааааа....
Тъй като не мога да се огранича да чета простотиите на "великите адвокатки" , искам некой да ме баннееееееееееееееее....
Апел към админа: Ей жалък,банвай ме бе ...че и теб ще взема да те нареждам и ще излезнат подмазвачките да те защитават пак.....
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 3rd June 2011, 21:31
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Ебах та'в простакесата, признах те!

Моме, ти не си наясно със света, за да говориш тези неща.Но никой с твоята диагностика не може да бъде, така че казвам ти...
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 3rd June 2011, 21:32
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението
Радвам се,че всичко ти е ясно .Такава те искам.Кротка.
Илянче,няма как да ми плюе ВРЪЗ главата,защото е на километри зад мен,както и ти...ХАХА.

Айде сега и двечките в куп,сложете хлебеца в чантите,малко лучец,солчица и с овчиците на паша ,поне това го умеете ! ))

Лека вечер ,сладуранки! Полека да не се простудите по полетата...че е сигурно хладничко времето в "ниското" ...
Aз съм от малко по изискана селянка и ще си направя пържени яйца с зелен лук
Овце нямам ама имам куче
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 3rd June 2011, 21:35
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението
Забравихме ,че Алексата го бута адвокатка тука на всички ,дето са обидени ХАХАХАХА!!! Жалко ,че вместо в кантора,бачка в някъв долнопробен бар (((


Не ме интересува нито ти от къде си,нито някой друг.......и да си германка,все си си жалка )))))) И в Америка да идеш,пак си жалка ))))
Долината на шалвари,планини,върхове, или каквото там да го кажеш, е идеално място и съм горда,че съм родена в курортен град,където е пълно постоянно с туристи.
Сигурно те не разбират...жалко.....защо ли идват тук да почиват постоянно?

Но не искам да споря с жалко същество като теб......просто не си достойна за моето внимание
.Не е важно кой къде е роден скъпаа....важно е къде е в момента и какъв живот живее и на къде отива....
Бутай си ти там гурбета.... хаби се да те ритат и тва ти е призванието.. хахахахаххаа, такива като тебе по хубаво ,че се махат от България...щото са "леко некадърни" да се развиват тук...
а помията надоло,всеки я прибира .. бутай си в жалките ресторантчета като "сервитьорка-адвокатка" и си паси овчиците със здраве! )))

Айде бе,шибания админ вече няма ли да ме банне))
Чакам го отттттттттттдаааааааааааа ааавнаааааааааааааааааааа ааааааааааа....
Тъй като не мога да се огранича да чета простотиите на "великите адвокатки" , искам некой да ме баннееееееееееееееее....
Апел към админа: Ей жалък,банвай ме бе ...че и теб ще взема да те нареждам и ще излезнат подмазвачките да те защитават пак.....
Абе маце за ко си така фрустрирана Да не те е зарязало гаджето
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 3rd June 2011, 21:36
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Да се обиждаме на родни места е тъпо.Не е важно откъде идваш,а какво си постигнал в живота!Големият град,сам по себе си, не гарантира висок социален и финансов статус!!!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 3rd June 2011, 21:41
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Susan... не...просто и аз се държа със всеки според поведението му))) Антипатични са ми и се държа както заслужават с тях Знаеш ,че никога не прикривам това,което мисля..каквото и да е то.

Милена..адски си права...но на някои им липсва интелект в тиквата ,за да го осъзнаят...или просто е по-лесно да го отричат )) Тук се сещам за оназ приказка за лисицата и гроздето хаха)))))))
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексзаеднавечернаморето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:19.