IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 9th December 2012, 10:38
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Инче,ето го кремчето.
Мажа от вчера,20 дни съм след операцията и белезите ме сърбят,което значи,че зарастват.Мажа се по препоръка на Доктора,а не на своя воля
Attached Images
Тип файл: jpg 041220121725.jpg (93,6 КБ, 51 views)
Отговори с цитат
  #82  
Стар 9th December 2012, 17:51
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Инче,ето го кремчето.
Мажа от вчера,20 дни съм след операцията и белезите ме сърбят,което значи,че зарастват.Мажа се по препоръка на Доктора,а не на своя воля
Не съм го виждала, но е с центела азиатика ... така, че сигурно е добро. Бъди упорита с мазането. Аз помня, че ми беше много неприятно да се мажа ... та затова и не бях много редовна. Та, недей да следваш моя пример.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 9th December 2012, 21:57
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

ОООО честито на новите мишелинки....

Деси то Пеев само това си дава..за 50 лева ама ако ти покажа моите белези след 1 година с мазане на това ми ти кремче,ще се хванеш за главата..Дебели са колко кутре и крема НЕ деѝства..
Ама на мен ми каза след месец и половина,,А аз почнах по рано та ми стана тя каквато стана..Крема омекотява шева ,които все още не ти е зараснал хубаво.

Как сте мишелинки????? Аз си бях за 3 дена и минах в Токуда на мамо/ехо пипане ....та от онея ми ти хематоми ми е останало малко течности не резорбиралисе около шевовете,,едната ми е леко нагъната “НЕ прегъната“ / иначе капсулите са ОК .Ама сега с тоя ми ти студ са като торбички с лед за хладилна чанта .....

Последно редактирано от Джуфи : 9th December 2012 на 21:59
Отговори с цитат
  #84  
Стар 10th December 2012, 10:25
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

О-о-о,Джуфе,добре си дошла!!!
Радвам се,че всичко е о.к.,а за студа сигурно е нормално с тези минусови температури
За кремчето не разбрах-след месец и половина си почнала да се мажеш ли ???Или месец и половина си мазала???
Аз снощи се чух с доктора и това с шева ми каза да третирам с Bionect Silver Spray и върху него да мажа с кремчето за белези.Аз пръснах със спрея и посивях и реших/на своя глава/ да оставя спрея да подейства,за да не правя бели,а белезите ще ги мисля после...Снощи ме опъваше доста шева и имаше лека жълта коричка.
А белезите са ми още с корички,но и двата са точно в гънките под гърдата и се надявам,каквито и да станат поне да не да видими.
А относно мазането съм повече от упорита,ама то като видиш в един момент,че няма смисъл,то ти писва.А и според мен е до индивидуални особености формирането на белега.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 10th December 2012, 11:11
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Тепавичарова е абсолютно категорична против мазането на белезите, защото наистина размекват и оказват влияние върху шевовете и може да станат огромни бели.
Аз моите с нищо не съм ги мазала и са съвсем бели и едва забележими. Не си давайте парите излишно за кремчета, че наистина може да се отвори шева. Белезите с времето избледняват и по-добре да не ги пипаш.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #86  
Стар 10th December 2012, 12:12
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Деси, Джуфи ти е написала, че док. й е казал да се маже с кремчето за белези след месец и половина. Тя, ако не бъркам, също се оперира при твоя док. По добре ни послушай и ги остави на спокойствие за месец и половина да не стане някоя беля. Аз си спомням, че Стоянов няколко пъти ми повтори до месец и половина да не мажа белезите без даже да го питам за това.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 10th December 2012, 13:09
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Да,Шоки,едва след твоя пост видях какво точно ми е написала Джуфето.Засега спирам с мазането с кремчето,то аз се мазах 1 ден всъщност.И да,при един доктор сме с нея,ама аз понеже имам кофти белег на едната ръка,вследствие на операция/при това мазан/ и аз му понадух главата с тия мои белези,та може и затова толкова рано да ми препоръчва мазане.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 10th December 2012, 13:53
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Моите белези си личат бая, но са точно под гънката на гърдата и трябва да легна или да я повдигна за да се види, но все пак са си доста видими. На една година съм вече и незнам, ще проуча да видя какъв е ефекта за премахването им с лазер.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 10th December 2012, 14:13
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Щом са ти в гънката на гърдата не ги мисли.Незнам какво ще постигнеш с лазер,но напълно заличаване,едва ли има.По-скоро процедурите биха повлияли на вида на белега.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 11th December 2012, 10:13
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Не знам дали във форума има някой, който да е третирал белег с лазер. Ако има - би било чудесно да сподели опит!
Относно мазането - след първата ми операция Н.Георгиев препоръча мазане на белезите и аз ги мажех. Изглеждаха нормално - е , не бяха най-красивите, но бяха прилични. Сега съм залепена и доколкото виждам новият ръзрез не е съвсем върху първия.. Когато го попитах кога да почна да ги мажа-той не беше много убеден - да минели две седмици... спомена Дерматикс. И това е. Днес ми е 8-ми ден и не съм сигурна какво да предприема. Има ли някой друг с лепило, а не с конци?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какизглеждахабелезитевиследоперацията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:58.