IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #451  
Стар 27th January 2008, 12:02
samsara_k samsara_k не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 447
По подразбиране

ооооо Izabo чудих се защо замлъкна за толкова дълго пък то каква била работата аз все още се придържам въпреки малките издънчици дето си ги правя . цял ден съм била примерна , но по някое време отивам и си чупвам малко хляб поне за сладки неща се въздържам
гледам да съм стриктна до достигане на желаните килограми , за да почна после етапа на задържане ама да видим кога ще стане . тия последните кг са най-трудни , защото съм си ги отглеждала години наред
__________________
Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas.
Отговори с цитат
  #452  
Стар 27th January 2008, 18:08
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

samsara_k, какви са резултатите при теб? Отдавна чета твои мнение по темата - сигурно вече си смъкнала повечето.
Отговори с цитат
  #453  
Стар 27th January 2008, 18:15
walk walk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 34
По подразбиране

zdr dnes mi e 5 ti den. ne sum se teglila no 4uvstvam 4e leko sum otslabnala moje bi s okolo 2-3 kg. utre mislq da se pretegllq. Iskam pak da pitam za Vino moje ili ne moje pone 1 4a6a. i su6to hranya se po 4 5 puti na den tryabva li da ograni4a hraneniyata i moje li primerno snoshti qdoh 1 pile6ka purjola i edno kiselo mlqko verea 0.1.
Blagodarya i mnnogo uspehi
Отговори с цитат
  #454  
Стар 27th January 2008, 18:16
samsara_k samsara_k не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 447
По подразбиране

ами опъват ми се едни 3-4кг. , които искам да премахна . знаех си , че с тях ще е зор ама няма да им си давам
__________________
Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas.
Отговори с цитат
  #455  
Стар 28th January 2008, 15:50
magy_ss magy_ss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Burgas
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте!наистина не мога да кажа че съм дебела,ама имам какво да свалям.Около 4-5 килограма ще ми се отразят добре.Изпробвала съм диетата на Пиер Дюкан(не цялата,само първите 3 етапа) и наистина има страшен ефект,особено в началото.Лошото е обаче,че в момента, в който решиш да се поотпуснеш малко веднага се появява ''любимия'' ни йо-йо ефект и не усещаш как,докато си казваш,че няма страшно и пак ще ги свалиш,си станал не само колкото преди диетата,ами и отгоре.Ей това и е недостатъка.Ама все пак ако си някой упорит и си решил наистина да я спазваш до края на дните си сигурно ще е супер.Абе,диети-страшна работа
Отговори с цитат
  #456  
Стар 28th January 2008, 16:11
samsara_k samsara_k не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 447
По подразбиране

аз откакто я спазвам си създадох режим и вече много по-реално си преценявам кое би ми се отразило добре и ще ме нахрани , а не как да си задоволя само вкусовите рецептори . хранителна култура нека го наречем .
не е казано никога повече да не ядем сладко или тестяно . може понякога , но не и непрекъснато , защото това ще доведе до желание за още и още - без шоколад можем , но с 1 блокче от него не можем , а ще искаме още 1 и още 1 и после се вайкаме , че сме го излапали целия
така мисля сега и се надявам за напред да продължа , защото чувството е много приятно , когато влезеш в магазин и има твоя номер дънки от модела , който си харесала
__________________
Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas.
Отговори с цитат
  #457  
Стар 30th January 2008, 13:39
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Хей, samsara_k ! Ама колко си упорита само ! Такова постоянство е достойно за възхищение и похвалване !!! Супер, супер, много се радвам !
Ох, хубаво е да ходиш по магазини, мда.... Ама аз като се охраня и не смея да припаря до такова нещо, че голямо депресиране пада, НО смятам да променя нещата!!!

Ограничих храната сериозно, но на нашия режим точно поради ред причини минавам от утре. Заредила съм се с мляко, извара, яйца и риба и започвам пак... ...

Похвалих се на любимия как ме подкрепяте, а той каза...: "Така ли..., ми дойдат те да живеят с тебе, докато си гладна , пък ще ги питам после дали ще те подкрепят "...Няма значение, ще търпи... ..Пък и аз ще се старая да обуздавам злото (и гладното ) в мен!

Цитирай:
Първоначално написано от walk
...Iskam pak da pitam za Vino moje ili ne moje pone 1 4a6a. i su6to hranya se po 4 5 puti na den tryabva li da ograni4a hraneniyata i moje li primerno snoshti qdoh 1 pile6ka purjola i edno kiselo mlqko verea 0.1.
Blagodarya i mnnogo uspehi
Алкохол само в краен случай, макс една чаша, но не редовно, само по повод...Най-добре без никакъв.

Много е добре това, че се храниш толкова често. Колкото по-често, толкова по-добре. Това с количеството не го разбрах....- за целия ден си изяла една пържола и едно мляко, разделено на 4-5 хранения? Малко ми се струва.
Отговори с цитат
  #458  
Стар 31st January 2008, 15:01
sladkotoive sladkotoive не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 19
По подразбиране

Момичета от днес започнах диетата много ми допадна на пръв поглед, а и чудесни отзиви има, но преди бях да си напазарувам малко за нея и единственото което сметнах, че може е телешко при това не знам как да си го сготвя! малко пилешко - него мога и кисело и прясно мляко нискомаслени ми какво да ги правя как да ги комбинирам, че да имам нещо свястно на масата? Сутринта изядох едно яйце и малко кисело мляко, после изпекох малко телешко, но не ми хареса, а сега?


А и може ли бульони или полуготови супи, сигурно, не може но аз да питам, а хубаво ли е да приемам витамини и под каква форма? И друго има - от 20 дни ям много малко и глад не съм почувствала, а сега много ми се дояде
Отговори с цитат
  #459  
Стар 31st January 2008, 16:10
nove nove не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sillver
И аз така мисля - протеините са важен компонент от здравословното хранене, но все пак не могат да заменят останалите хранителни вещества. Със сигурност диетата е ефикасна, но въобще не е пълноценна ( най-малкото защото са забранени плодовете ).
А и въглехидратите наистина са много важни за мозъка. Е, едва ли липсата им ще причини сериозни мозъчни увреждания, но...аз лично трудно се съсредоточавам когато съм само на протеини,а добрата концентрация си е от значение
протините не заместват другите необходими съставки на храненето ВЪОБЩЕ, а за определено време, освен това би трябвало да знаете, че няма храни само с една съставка, в малки количества има от всичко. Ударният етап е само 3-5-7 дни, не повече. След това започна смесения, през който се приемат зеленчуци, а в тях има и въглехидрати, които са необходими на организма. В третия етап започва и приема на плодове. Освен това през цялото време човек може и е препоръчително да приема витамини.
Отговори с цитат
  #460  
Стар 31st January 2008, 16:36
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Привет, sladkotoive!

Можеш да овкусяваш месето и зеленчуците с бульон, но не прекалявай, защото има сол и консерванти в него. Готови супи не ти препоръчвам, прави си ги сама. Аз лично съвсем без сол не мога, така че ползвам по малко диетична такава за салатите и месото.

Телешкото можеш да го печеш, вариш, каквото се сетиш - с малко сол и черен пипер би трябвало да е вкусно. Хапвай и риба. Филе от бяла риба е най-лесно и диетично да си приготвяш (че е и вкусно). Аз и слагам подправка за риба и пека на тефлонов тиган без никаква мазнина.

Всякакво месо (че и зеленчуци) можеш да "запържваш" в гъст бульон за вкус. (едно кубче бульон с малко вода). Пак казвам, по-добре натюр, ама някои не издържаме така....

Можеш да смесваш извара с малко кисело мляко, кис. краставичка, сол, ч. пипер, лук по желание. (пасирано яйце също). "Дядо Либен" извара е много вкусна.

За десерт в кисело мляко можеш да разбиваш степче.

Ето тук ще намериш адски много рецепти специално за режима :
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=135084.0

За апетита..не знам какво да ти кажа...Хапвай често и по малко. Не е хубаво да не ти се яде, означава, че ти е забавен метаболизмът.

Витамини си приемай под каквато форма искаш, само не и от плодове . Твърди, разтворими хапчета..., едва ли има значение от гледна точка на диетата...


И пий МНОГО, ама МНОГО течности. Повишеният прием на белтъчини адски натварва бъбреците. "Помага" им се с повечко водичка, чайче и т.н.

Ако не си чела книгата, купи си я, много надъхващо действа !


Успех и много, много воля желая на всички диетуващи !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:49.