IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 31st January 2008, 17:40
sladkotoive sladkotoive не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 19
По подразбиране

Благодаря ти, Izabo, много стимулиращо ми подейства, че бях взела да се отказвам вече. Примерите с храните са чудесни и вкусни , но какво ще кажеш за млечни продукти + риба
Отговори с цитат
  #462  
Стар 1st February 2008, 08:36
walk walk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Много е добре това, че се храниш толкова често. Колкото по-често, толкова по-добре. Това с количеството не го разбрах....- за целия ден си изяла една пържола и едно мляко, разделено на 4-5 хранения? Малко ми се струва.

Blagodarya za otgovora Izabo. Kolkoto do hraneneto 1 pileshka purjola ve4erta si ya hapvam a prez denya 1 kiselo mlyako go razdelyam na 2 za dve hraneniya. Ili 2 yayca prez 4 4asa i taka . Otitvam se da yam prez 4 4asa. ina4e dnes mi e 10 ti den. Dunkite koito ne mojeh da zakop4avam ve4e mi stavat. Ne sum se teglila no utre shte go napravya. Utre e 1 vi den PZ malko raznoobrazie.A i fitnesa dosta pomaga hodya 3 puti v sedmicata.
Uspeh na vsi4ki
Utre shte dokladvam za tegloto
Отговори с цитат
  #463  
Стар 1st February 2008, 11:22
elbiwesi elbiwesi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте!
Днес ми е 15-ти ден от диетата.Свалила съм към 4,5 кила и се чувствам прекрасно .А за мерките и обиколките - да не говорим - намаляват като за световно Купих си и книгата и я прочетох за една вечер - наистина действа много надъхващо, а и започвам да разбирам по-добре наложените ограничения и съответно да ги приемам по-леко.Надявам се да постигна ефекта, описан в книгата и да успея да сваля и да задържа килограмите, които желая.
Така че - дерзайте!И аз с вас.
Успех и усмивки на всички бойци тук
__________________
Живей живота си така,като че ли всеки ден е последен.Защото един от тях ще бъде такъв.
Отговори с цитат
  #464  
Стар 1st February 2008, 11:33
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Kolkoto do hraneneto 1 pileshka purjola ve4erta si ya hapvam a prez denya 1 kiselo mlyako go razdelyam na 2 za dve hraneniya. Ili 2 yayca prez 4 4asa i taka . Otitvam se da yam prez 4 4asa. ina4e dnes mi e 10 ti den. Dunkite koito ne mojeh da zakop4avam ve4e mi stavat. Ne sum se teglila no utre shte go napravya. Utre e 1 vi den PZ malko raznoobrazie.A i fitnesa dosta pomaga hodya 3 puti v sedmicata.
Uspeh na vsi4ki
Utre shte dokladvam za tegloto
Аз незнам как издържаш? 1ното хранене да ти е 1 яйце? и то на 4 часа? То е хубаво, че се учиш да ядеш на 3-4 часа .. ама защо не пробваш да ядеш 2 яйца за закуска, 3 часа след това мляко + плод, вечерта - пържолката? Мисля си, че много гладуваш.. незнам какво ще кажат другите.
Отговори с цитат
  #465  
Стар 1st February 2008, 11:35
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladkotoive
... Примерите с храните са чудесни и вкусни , но какво ще кажеш за млечни продукти + риба
Защо, лошо ли е?
Аз бих хапнала риба с гореописаната "салата" от извара, к. мляко и краставички за гарнитура. С чисто кисело или прясно мляко едва ли...

Но пък се чудя дали няма да добие леко сметанов вкус пилето, ако го "поизпържа" в малко прясно мляко...? (много обичам месо с топени сирена, сметана и т.н...., та това може да замяза малко на нещо такова )


walk, пак казвам, че това е малко за цял ден.

Усмихнат, вкусен и заслабващ ден желая на всички ни !

П.П. Engel, плодовете не са разрешени в този режим .
Отговори с цитат
  #466  
Стар 1st February 2008, 11:52
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
П.П. Engel, плодовете не са разрешени в този режим .
Дадох само примерно меню. Плодът може да се замени с нещо по вашия режим. Ядки мисля, че ядете? Те могат да се прибавят към киселото мляко... ако и това не ядете незнам вече
Отговори с цитат
  #467  
Стар 1st February 2008, 12:12
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

И ядки не може...

Тук става дума за количеството..., а иначе какво и кога може да ядем, това е ясно.
Отговори с цитат
  #468  
Стар 2nd February 2008, 10:53
walk walk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 34
По подразбиране

Zdraveyte zna4i shte uveli4a malko koli4estvoto hrana. Dnes sum na 1-vi den PZ Napravih si edna salatka snejanka 4e mi se yadeshe ot 10 dena, no ya napravih s cedeno mlyako dali e pozvoleno???
Отговори с цитат
  #469  
Стар 2nd February 2008, 19:19
magy_ss magy_ss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Burgas
Мнения: 8
По подразбиране

Незнам защо ограничавате количеството?Е,вярно,че не трябва да изяждате света,ама сега ще ви цитирам самия автор:"....можете да консумирате колкото желаете без никакви ограничения и колкото пъти на ден ви се прище...."-става въпрос за разрешените храни естествено.Нали една от идеите е да не оставаме гладни и да посягаме към забранени храни.Аиде сега яжте си.....
Отговори с цитат
  #470  
Стар 2nd February 2008, 23:12
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от walk
.... no ya napravih s cedeno mlyako dali e pozvoleno???
Ами виж колко %-та масленост е и прецени. Съмнявам се да е около 0.1 - 1% обаче ... (позволено е само обезмаслено мляко).

Можеш да си цедиш Култура 0.1 % и така да си правиш снежанка. (ако имаш толкова голямо желание и ...нерви )

П.П. Пиши на кирилица, плийз !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:13.