IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 17th January 2013, 13:53
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Отново си поръчах продуктите на Авен от серията Deacneal. Може би съм най-доволна от тях на този етап.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 26th January 2015, 19:05
Aifer Aifer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте,искам да споделя с вас за един продукт ,който ми помогна и съм много доволна.Бях много отчаяна,какво ли не бях пробвала,когато разбрах за него не вярвах,но реших да опитам и резултат беше на лице на втората седмица.Благодарна съм ,че го има и го препоръчвам на всички,защото знам какво е да си изгубил самочувствието си.
http://magnifico.care/
Отговори с цитат
  #43  
Стар 27th January 2015, 20:50
daiana_01abv.bg daiana_01abv.bg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте ,искам да ми дадете няколко съвета за суха и раздразнена кожа ! Подложих се на някои терапии ,но от никоя нямаше благополучен резултат за жалост.Ползвах много продукти за акне ,но всъщност кожата на лицето ми ставаше все по-суха и раздразнителна.Взех да имам комплекси знам ,че съм в побертета ,но това ми понижава самочувствието ,защото повечето мои съученички имат хубави и нежни лица ,а моето стой грапаво и зачервено.И от всичко това се чувствам зле!!! Ако някой ме посъветва с нещо много ще му бъда благодарна! )
Отговори с цитат
  #44  
Стар 23rd October 2020, 16:11
andrekke2 andrekke2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2020
Мнения: 6
По подразбиране

Хапчета срещу акне - https://derminax.com Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Последно редактирано от andrekke2 : 3rd November 2020 на 13:03
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АкнеАуткремлосиони
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:57.