IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 10th August 2018, 13:08
Shivers Shivers не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2018
Мнения: 19
По подразбиране

Наскоро изпробвах системата Iwhite. Много много съм доволна. Аз и не очаквах, че ще станат снежни и може би затова надхвърли очакванията ми. Ползва се само 5 дни и не усетих никаква разлика в чувствителността на зъбите. Ефекта разбира се не е снежно бели зъби, но е поне 3 тона разлика.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 22nd August 2018, 16:43
Diana88 Diana88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2018
Мнения: 5
По подразбиране

За избелване на зъби, аз лично използвам този продукт: http://track.ibright.pl/product/iBri...=134&uid=57716

Много е добър!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12th March 2019, 17:10
Аватара на Krasi304
Krasi304 Krasi304 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2019
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pllb Виж мнението
Какво ви е мнението за така нашумелите пасти с активен въглен?
магазин за мебели,перфоратор,магазин за велосипеди,оборудване за магазин
Изпробвах ги в продължение на 2 месеца. Има бегла разлика, дори не знам дали не си внушавам. Предполагам въпреки това, че е доста индивидуално, защото пък имам позната, при която имаше по-голяма разлика...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 2nd August 2019, 15:06
LadyJuly LadyJuly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 8
По подразбиране

Винаги е добра идея първо да се консултирате с професионалист в сферата на естетичната стоматология. Аз лично не вярвам много на пастите за зъби, за които се твърди, че избелват зъбите, но от доста време ползвам един прост трик, който отдавна ми го казаха.

Един път в седмицата, четката за зъби се потапя в сода бикарбонат и след това се слага отново паста за зъби. Доста прост и ефективен метод за избелване в домашни условия. До колкото знам, в професионалната стоматология содата се използва за същата цел.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21st August 2019, 12:11
Danimani Danimani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 2
По подразбиране Избелващи продукти

Здравейте, аз съм пробвала писалки за избелване, пасти и пудри просто от любопиство и защото също така пия много кафе и пуша цигари.

Най доволна останах от една марка мисля, че е италианска казва се Blanx взех си я от този сайт https://multismile.eu. Имат и други избелващи продукти, но тези на Blanx определено ме спечелиха, защото са без пероксид.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Избелваненазъби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:29.