IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th January 2011, 11:58
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

благодаря ви , мацки за сенките ме е страх сякаш да си ги слагам , но ще пробвам с теракотата и ако няма ефект - това ще ми е крайния вариант !
Отговори с цитат
  #12  
Стар 1st March 2011, 23:25
Аватара на pink_girl
pink_girl pink_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 24
По подразбиране

Аз използвам палитрата 15 цвята сенки Шаймър на Лолипопкозметик за блясък над скулите, имат страшно силен блясък и има разнообразие от златни цветове. Може да ги видиш на http://lollipopcosmetics.com/index.p...tegory&path=35
Отговори с цитат
  #13  
Стар 1st March 2011, 23:25
Аватара на pink_girl
pink_girl pink_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 24
По подразбиране

Аз използвам палитрата 15 цвята сенки Шаймър на Лолипопкозметик за блясък над скулите, имат страшно силен блясък и има разнообразие от златни цветове. Може да ги видиш на http://lollipopcosmetics.com/index.p...tegory&path=35
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd March 2011, 09:52
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Да хубави са , да се похваля аз намерих решение , както вече казах имах една пудра на буржоа шоколад /кафевия/ и като го слагам на скулите и повторя се получава точно това, което исках ! Купих си и "теракота" и златистия цвят е многооо наситен /направо очите ти вади/ и съм го оставила за горещите летни дни , за зимата е много силно !
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd March 2011, 09:52
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Да хубави са , да се похваля аз намерих решение , както вече казах имах една пудра на буржоа шоколад /кафевия/ и като го слагам на скулите и повторя се получава точно това, което исках ! Купих си и "теракота" и златистия цвят е многооо наситен /направо очите ти вади/ и съм го оставила за горещите летни дни , за зимата е много силно !
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th March 2011, 12:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Re: пудра или руж

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче
Здравейте , от доста време си търся руж , пудра или перли - нещо в прахообразен вариант да не е мазно . Условието и да е със златист цвят , много златист не просто блясък ,а цвят . Пробвала съм на буржоа - черния шоколад , нулев ефект даже изобщо не се забелязва , че имам нещо . Ако е от значение матова съм , но не и черна с мургав тен съм ! Помагайте ...
http://www.google.bg/imgres?imgurl=h...w=1366&bih=667

Невероятиш са Гарлен
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th March 2011, 15:17
Аватара на teenbeen
teenbeen teenbeen не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 128
По подразбиране

И аз съм ползвала тези горните и наистина са страхотни!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 15th March 2011, 09:27
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Аз си намерих това, което търся в "лицето" на руж - теракота на голдън роуз и шоколада на буржоа и съм много доволна точно златист блясък и цвят дават върху скулите...
Това на гарлен с златист цвят ли е и на цялото лице ли се ползва или като руж , от интернет може ли да се закупи, че нямам възможност да обикалям магазини и приблизителна цена ,ако може.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 15th March 2011, 11:01
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

използвам това
http://search.bwl520.cn/cos_images/2464.jpg
за скулите и придава страхотен бронзов блясък, в комбинация със златисто-кафеви сенки стои още по-яко ставаш като Златка-златното момиче (от приказките, не онази другата )
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 15th March 2011, 11:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ангелче тези,които си изброила/доколкото виждам,че края на поста липсва/са много нисък клас козметика,но ти си знаеш най-добре.Гарлен го купувам директно от бюти зоната,не знам как е по интернет.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: пудраилируж
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:32.