IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th February 2007, 21:53
svetlomira_d svetlomira_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Пловдив
Мнения: 6
По подразбиране

здрасти мацка,
аз съм пробвала лазерно лечение но не това което ти посочваш! При мен беше с временен ефект за около 3 месеца и после пак се появиха! Поразгледаи се малко в темите за пилингите който също биха могли да ти помогнат. Успех! :P
__________________
kolkoto pove4e, tolkova pove4e!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th February 2007, 22:09
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalei
Celine, не знам на какви докторки си попадала, но са за убиване. Ще ти дам телефона и името на докторката, която мен ме оправи без антибиотици, наистина те приема на сериозно и е много внимателна. Нямам го в момента, като се прибера в къщи ще го потърся, дано го намеря, защото беше много отдавна. За всеки случай и за свое успокоение си пусни едно изследване на хормоните. Като ходих последния път ми каза, че трябва да се намери първопричината на проблема преди да се предприемат някакви мерки и съм абсолютно съгласна. Аз бях много зле, направо ме беше срам да се покажа навън, сега няма и помен от пъпките.
да, абсолютно съм съгласна с теб. аз също имах проблемно акне и си пуснах хормонални изследвания, които обаче бяха за точно определени хормони, по препоръка на гинеколожката ми и аз много стриктно спазих всичко. при мен проблема с акнето беше именно на хормонална основа и започнах да пич разни хапчета,които помогнаха но ми останаха белези, с които сега се боря.
Just me,затова те питам какво имаш предвид като петна - белези ли? аз днес ходих на първа процедура за премахване на тези белези - с гликолова киселина си направих пилинг, но след консълтация с козметик - дерматолог.
ако те интересъва ще ти пиша на ЛС да не правя реклама тука .
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th February 2007, 12:02
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Вижте тук: Лазерно Лечение на Акне с iClear XL от CureLight
това ако е същото , на мен дерматоложката там ми каза че не съм за този апарат.

Цитирай:
Първоначално написано от pipito
които обаче бяха за точно определени хормони
на кои хормини ти пусна изследване?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th February 2007, 20:12
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pipito
които обаче бяха за точно определени хормони
на кои хормини ти пусна изследване?[/quote]

оо, това беше '01 година.не помня, но мога да питам. и без това следващата седмица съм на преглед при нея и май пак ще си пускам , за да проверим как е работата.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st February 2007, 18:45
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

На мен също гинеколожката ми ми пусна изследвания.Значи бяха-прогестерон,естратиол,тест остерон,пролактин,LH и FSH.Тестостерона ми беше завишен.Пих 6 месеца Диане-35,но ми се дигна пролактина,което много учуди лекарката.Последно бях при ендокринолог,каза ми да направя други изледвания -DHEA-S и TSH,като първия беше почти 2 пъти над нормата.Сега за тестостерона ми каза 3 месеца спиронолактон и диане пак.Според мен най-добре като идеш на лекар,той ще ти каже точно какво да изследваш
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd February 2007, 00:18
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Вижте тук: Лазерно Лечение на Акне с iClear XL от CureLight http://www.vita.bg/zab.php?zab=144&k=41 Звучи доста добре, моля ако някой си е правил такива процедури да пише дали е доволен
Аз смятам да започна процедурите от следващия месец и ще пиша. Някой доволен има ли все пак?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th March 2007, 11:12
diapan diapan не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 549
По подразбиране

Здравейте, момичета! Аз се боря с едно акне, което ту затихва, ту се възпалявя вече повече от 8 години . Единствено по лицето е . Напълно съм съгласна, че трябва да се търси първопричината за проблема, но моят гинеколог е категоричен, че не е хормонална. Иначе съм пускала изследвания за хламиди-отрицателни и микоплазма-още чакам резултати, които също се очаква да са отрицателни. Преди време ходих на дерматолог, но не ми помогна особено-изписа ми акнеаут и някакъв крем - екларан 10, който в началото действаше, но после кожата ми май привикна към него. Не съм пила антибиотици засега и не горя от желание да пия, но ако се наложи вече на всичко съм готова . Ако се сещате за добър дерматолог, който наистина да ми обърне внимание - давайте координати, моля!!!
Благодаря предварително
__________________
Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 2nd January 2009, 12:29
Аватара на Macinka
Macinka Macinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 3
По подразбиране akne

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Вижте тук: Лазерно Лечение на Акне с iClear XL от CureLight http://www.vita.bg/zab.php?zab=144&k=41 Звучи доста добре, моля ако някой си е правил такива процедури да пише дали е доволен

Здравейте аз имам акне от много години и с колко ли неща не съм пробвала и при колко много лекари само съм ходила немога да ви опиша но нищо.....ходих при Катя Паскова както четох други коментари тя няма отношение към клиентите поне според мен де.....ако види че носиш маркови дрехи ще ти обърне много внимание но иначе само ти изписва кремовете и това е....е да изписа ми 2 гръцки крема от които 6 месеца се мазаах и ми мина единия е Brevoxyl а другия Airol които са ефтини единия беше 2 евро а другия мисля че 4 евро...но не беше достатъчно от тези кремове и тя каза след 6 месеца да отида че ще ми прави химичен пилинг и нещо си друго там...но също като прочетох какво пишат за нея че го е правила за 10 минути и се отказах и реших да опитам този лазер iClear XL, защото в сайта на клиниката пишеше много хубави неща за него.....и както разбрах лазера го ръководи д-р Динев и отидох при него да ми каже колко пъти да ходя и да ми изпише лекарства....и той даже не ме и погледна най-малко пък да ми назначи изследвания, направо взе един лист и започна да ми рисува от какво се е получавало акнето и ми изписа някаква козметика която е за нормализиране на мазната кожа...ж нея никъде не пише че е за лечение на акне....както и да е ходих на този лазер 8 пъти и никакъж ефект...само малко порите се затвориха...ама много малко а пъпките си излизаха още ...а д-р Динев ми каза че не ми е толкова зле лицето и че от 8 пъти с лазера ще е достатъчно......и аз на седмия път си запазих час за доктора да ме види че не минават....и само влизам и му казвам те не минават....и той се чуди какво да ми каже....само казва ами ще трябва да се ходи още около 10 12 пъти....аз не отидох защото не вярвам да минат.....и този лазер е пълна лъжа......но една съседка имаше пъпки, тя не беше толкожа зле и я питах какво е ползвала за да и минат и тя ми каза нищо, само ходих на солариума.......а и друг ми беше казвал че от него минават ама не вярвах и сега започнах да ходя вече 2 пъти и пъпки не ми излизат той наистина изсушава но мисля че ще има ефект от него.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 2nd January 2009, 13:43
milena1781 milena1781 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 121
По подразбиране

здр мацинка можеш ли да ми кажеш от къде купи тези гръцки кремчета,а за солариума и аз съм чувала че от него не излизали пъпки,но не съм пробвала,айде ако има ефект ще се похвалиш
Отговори с цитат
  #20  
Стар 2nd January 2009, 13:51
karamela karamela не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 283
По подразбиране

ако имаш тежка форма на акне без прием на антибиотик според мен няма да се излекуваш,иди при друг лекар.......според мен солариума дава временни резултати и после с още по голяма сила избиват нови пъпки...дано да греша..съдя от слънчевите лъчи...при акне не дават добри трайни резултати...
Аз много съм доволна от серията на АВЕН за проблемна кожа...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Акнепетнаотакне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:06.