IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 27th January 2008, 10:38
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

Като зъболекар бих препоръчала на всички които имат желание да си избелват зъбите да се конслултират със стоматолога си,то й ще им препоръча методика-дали в кабинета или у дома.Не се подлъгвайте по реклами,защото винаги има рискове-най честото усложнение след избелване е чувствителността на зъбите.Така че тръгвайте към зъболекарския кабинет и да живей суетата
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19th January 2014, 17:06
toni.hristova toni.hristova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Може ли някой да ми каже как мога да направя рекламация за IONIC WHITE?
Купих си опаковката, направих всичко, съгласно инструкцията, поставих правилно батерията и ел.веригата не се затвори явно, защото светлина не се появи. Натисках многократно ON, но все едно нищо не се случи..........
Според мен устройството е неизправно или всичко това е просто измама за да ти вземат 50лв! Ако някой може да ми помогне, моля пишете ми на E-mail:tehmach@mail.bg
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th January 2014, 13:09
Daniela.zhekova Daniela.zhekova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от toni.hristova Виж мнението
Може ли някой да ми каже как мога да направя рекламация за IONIC WHITE?
Купих си опаковката, направих всичко, съгласно инструкцията, поставих правилно батерията и ел.веригата не се затвори явно, защото светлина не се появи. Натисках многократно ON, но все едно нищо не се случи..........
Според мен устройството е неизправно или всичко това е просто измама за да ти вземат 50лв! Ако някой може да ми помогне, моля пишете ми на E-mail:tehmach@mail.bg
Здрасти Тони,
няма как да направиш рекламация на Ionic white. Това е от типа сайтове, които в САЩ ги наричат "Scam" . Прави се на принципа на блог в който някаква жена описва, колко е доволна от лентичките, после щракаш на линка и влизаш в сайта където да поръчат "промоцията" така и хората се залъгват да купят нещо, което всъщност не работи. Коментарите в сайта не са истински и общо взето можеш мнооого лесно да се подлъжеш .
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd April 2017, 21:15
queenie queenie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 14
По подразбиране

Най- сигурния и безопасен начин- при зъболекаря! Аз лично така си ги избелих преди години. Изискват се обаче мин. 2 процедури, но все пак зависи и от цвета на зъбите и от белотата, която искате да постигнете.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th April 2017, 09:51
Mimi_V Mimi_V не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 47
По подразбиране

Подкрепям с две ръце, че това е работа на стоматолога. Въпросът е доколко си готов да задържиш ефекта след това - да не пиеш червено вино, то сега е лято, да намалиш кафето, цигарите и всичко, което пречи на зъбите . Моята зъболекарка не ми препоръчва избелване, защото са ми много оголени и чувствителни венците. не ми е казала, че ще ми навреди, но все пак ми каза да първо да пробвам по - леки средства като ленти на crest, други подобни продукти. Виждали ли сте в Щатите колко са им бели зъбите? Не само на звезди, на всички. Сигурно не всеки ги избелва, просто са им хубави продуктите. Като съм си поръчвала разни неща от ензо.бг ми идваше една мостра на много хубава паста за избелване и сега смятам да си я поръчам. Тази марка е, има доста видове от серията
http://www.enzo.bg/mediblanc/strong-...elvassh-efekt/
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21st February 2018, 12:07
Daniela.zhekova Daniela.zhekova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Ionic white е най-голямата глупост, също така смятам ,че подобни такива са всеизвестните тука janina и Iwhite.
Най-добре си поръчай избелващи ленти crest или гел за избелване на зъби от Opalescence, Продуктите са внос от САЩ и са за Американския пазар. Препоръчвам ти от http://www.white-bg.com или http://usa-kozmetika.com .
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th February 2018, 17:56
kateto_petrova kateto_petrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Аз също искам да си ги избеля...следя за съвети
Отговори с цитат
  #18  
Стар 8th March 2018, 12:05
davinciclinic davinciclinic не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Избелването на зъби е преди всичко козметична процедура по възстановяването на белия цвят на зъбите, или избелване до по-бял цвят чрез отстраняване на натрупалото се оцветяване. В хода на годините съзъбието е под влияне на редица причини за оцветяване на зъбите:

Лоша хигиена и поддръжка през годините;
Ежедневно приемане на напитки, които оцветяват покритието на зъба – кафе, чай, вино, различни сосове;
Ежедневно пушене на тютюневи изделия.
В зависимост от степента на оцветяване на зъбите се влияе крайният резултат от избелването.

Избелването на зъби трябва да се извършва професионално, защото увредата на зъбния емаил може да доведе до още по-сериозни проблеми. Препоръчваме ви услугите на https://davinciclinic-bg.com/
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th April 2018, 17:25
Аватара на ginche
ginche ginche не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2018
Град: Sofia
Мнения: 51
По подразбиране

Аз съм чувала, че избелването е много вредно, защото нарушава емайла…но сигурно, ако се прави професионално няма да има такава опасност.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24th July 2018, 15:03
Аватара на GeriN7
GeriN7 GeriN7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2018
Мнения: 6
По подразбиране

И мен ме е страх ... защото съм чувала такива митове и легенди, че всъщност избелването в дългосрочен план застрашава здравината на емайла. Има ли доза истина в това?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Избелваненазъби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:41.