IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd August 2008, 12:42
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране За дима стил и техният "професионализъм"

Искам да споделя за нещо което ми се случи преди месец.
Отидох в Дима Стил - Бургас, за да ми сложат екстеншъни. Първо - косата която ми сложиха беше оръфана и с цъфтежи. Не обърнах внимание, защото така или иначе едва едва намериха цвета който търсех. Реших да я подстрижа вкъщи.
Така... косата седеше рехаво и не особено добре, но така или инач бях платила 800 лева за поставянето и и всичко останало. (50 см коса)

След точно седмица забелязах втвърдяване на скалпа ми точно на двете места където ми бяха слагали екстеншъните. Meстата бяха по-тъмни, и с ужас видях че имам две малки голи петна, широки около 1 см,точно там,където ми бяха шили косата.
Веднага отидох на дерматолог и ми казаха че имам травматичен косопад, тоест косата ми беше опадала от поставянето на екстеншъните (беше ТОЧНО на тези две места ,където ги шиха) .....

Веднага отидох да ми махнат косата, и знаете ли каква беше реакцията им? Изсмяха ми се. Не им дигнах никакъв скандал, но въпреки това се държаха арогантно, не ми върнаха парите (естествено) дори не ми дадоха опцията да им върна оръфаната коса и да ми дадат част от парите обратно.
Платих 800 лв за скапаната им коса, моята собствена опада на две места,платих около 100 лв за лекарство с което се мажех всеки ден и сега косата ми се оправи, , но въпреди това преживях страхотен стрес, и на всичкото отгоре двете дебели лелки които работеха в салона ми се изсмяха злобно.
Просто исках да споделя за този случай , за да не ви се случи и на вас.

Искам също да кажа, че преди да ми сложат косата ги попитах НЯКОЛКО пъти дали има някакъв риск нещо да ми стане
- те ми отговориха че няма абсолютно никакъв риск
Когато им показах местата с опадалата коса и зачервяването, ми казаха че е НОРМАЛНО и се случва много често. това не ми го съобщиха преди.
НЕ ИСКАМ и да мисля какво би станало ако бях стояла с тези гадости по главата си повече от седмица.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd August 2008, 14:44
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

Ужас,милата...... За съжаление не чувам тази история за 1-ви път....Няколко мои познати се излъгаха да посетат Дима,но в София.Не си спомням как точно им ги бяха слагали,защото беше отдавна,но си спомням че като си ги махнаха косите им не приличаха на нищо,нямаше и полвината от собствената им коса..... Явно навсякъде в техните салони работят хора,които си нямат идея от удължаването на коса.Моник,аз бих ти препоръчала коса с фибички като моята слагам си я и свалям когато си поискам за 2 минути,много е гъста,мия я веднъж седмично и е най-щадящия вариант за косата Излезе ми към 400лв.Eто така изглежда..
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5943322
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd August 2008, 15:33
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Мерси мацка но вече се отказах тотално от идеята да си слагам каквото и да било. Просто непрекъснато съм в някакъв страх че ще ми стане нещо на косата.....Може би някой ден, като ми мине неприятното усещане.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd August 2008, 15:42
Аватара на SexyPlaygirl
SexyPlaygirl SexyPlaygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Брюксел
Мнения: 233
Изпратете съобщение чрез MSN до SexyPlaygirl
По подразбиране

Лейди, фибичките забелязват ли се? Естествен косъм?
__________________
"Да обичаш някой който също те обича, това е нарцисизъм.Да обичаш някой който не те обича, ето, това е любовта."
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd August 2008, 15:48
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

Да, Моник разбирам те Сигурно и аз бих се чувствала така след нещо подобно!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd August 2008, 15:51
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

SexyPlaygirl от естествен косъм е косата да,а фибичките са черни и изобщо не се забелязват!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd August 2008, 16:21
Аватара на SexyPlaygirl
SexyPlaygirl SexyPlaygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Брюксел
Мнения: 233
Изпратете съобщение чрез MSN до SexyPlaygirl
По подразбиране

Супер!
А от кой салон си я взе?
__________________
"Да обичаш някой който също те обича, това е нарцисизъм.Да обичаш някой който не те обича, ето, това е любовта."
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd August 2008, 17:12
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

тези от дима стил са отвратителни и нищо не правят като хората,едно издухване не могат да направят професионално,само рекламата им толкова нали знаете нещо което се рекламира нон стоп нищо не става от него,иначе ако всичко е наред нема се рекламира толкова,ужасни са и некадарнички отвсякаде,от каде си взе мила косата с фибичките,изглежда супер,това наистина е наи добрия вариянт и така не се спарва косата отдоло,
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd August 2008, 17:17
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз мога да кажа за парманентния грим Гола Вода
Правих си и на вежди и на уста и ако някой ме види ще каже че съм яла мармалад и съм си изцапала устата..За веждите ,горе долу но са много криви и едната няма нищо общо със другата...Само парите са им много и сега трябва да платя отново при друг за да ми ги оправят малко..Прехвалена работа ..
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd August 2008, 17:19
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady85
SexyPlaygirl от естествен косъм е косата да,а фибичките са черни и изобщо не се забелязват!


Преди месец във фризъорският салон във който ходя дойде едно момиче което направо на слепоочието нямаше коса от такива щипки..Аз се изплаших от това което видях
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Задимастилтехниятquotпрофесионализъмquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:53.