IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 23rd August 2008, 20:41
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

Томи на предишния ти аватар не забелязах нищо нередно изглеждаше си СУПЕР
Отговори с цитат
  #22  
Стар 23rd August 2008, 21:24
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady85
Томи на предишния ти аватар не забелязах нищо нередно изглеждаше си СУПЕР
Ами има разлика но можеби защото аз се вглеждам и си знам че не ми харесват...А устата от горе е изцапана със мармалад Много зле,добре че не ходя без червило и се скрива малко..
Отговори с цитат
  #23  
Стар 23rd August 2008, 21:44
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

и мен би ме било страх устата да си направя......само вежди и очи бих пипнала.......че и без това не излизам от нас без очна линия
Отговори с цитат
  #24  
Стар 23rd August 2008, 22:00
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Моя позната си прави перманентен грим в Дима Стил- София, очна линия и контур на устните.
Харесва ми очната й линия, но с устните не са се справили
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24th August 2008, 09:07
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Аз съм с удължения тик -так штипки нямям праблем ,това е най -безвредния начин да се слага коса рзащото штипките преставляват фиба .Много съм доволна проблема е друг при мен търся качествена коса защото моята започна да се заплита .
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 14th October 2009, 07:57
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

И аз да се оплача от тея некадърници:Дима стил - Варна!!!
Преди 7 месеца си сложих екстеншън - 2 бр. Цената която им дадах за тях(40см. мисля бяха) е 700 лв.Бях много навита за такава коса ,така че в момента усетих ,че е прекалено,ама викам айде карай...това да е...Имах някоя и друга забележка по-косата(леко жълта),но ме убедиха,че можела да се боядиса в бяло русо.И понеже мойта коса е много особено къдраво и русо,та общо взето нямах кой знае какъв избор и се съгласих.След първото изправяне със сешуар,тая коса не можа пове4е да се накъдри нормално.Очевадно беше ,4е не е била естествено къдрава ,а къдрена вероятно от тях.Продължих да я нося "леко рошава,защото си бях попостригала моята.На първия месец още от нея падаха цели кичури.Решех я и я поддържах както трябва,но въпреки това...На първата поддръжка на която отидах и на която ми казаха(по телефона при записването),че за 2 броя сваляне и повдигане ще ми излезе около 20-25лв.,освен че се ужасих от накъсаната и изтощена моя коса(на места имах косопади,но мънички),през цялото време трябваше да слушам упреци и караници,че съм си съсипала сама косата,че не съм я решела и за това падала,че фризиорката ми била виновна ,понеже когато се боядисвам,трябвало да идвам при тях да ми я свалят и слагат и естествено боядисат,щот тя явно не разбира как стават тея работи .Другото за което постоянно мърмореха и естествено ме обвиниха е,че коста ми е много заплетена и трябвало да казвам по тела,че за такава коса става въпрос(разбирай...къдрава,н рмално е да е по оплетена),че требвало постоянно да я реша(представяте ли си къдрава постоянно разресана коса) ...не спряха да мърморят и да обвиняват ту мене,ту фризиорката...А косата им си беше боклук,ама кво да кажат...все пак на 1 месец е.Нямаше как да им кажа,4е даже те са я къдрили,щото няма как да го докажа,но то си беше о4евадно.А ся аз кво да направя че не съм с права и те вместо 20 мин.ще направят поддръжката за 1 час!!!Накрая като я сложиха започнаха да ми "оформят" прическата решейки ме....директно си сложих шапката с която съм дошла Капака беше,като ми поискаха за "услугата"95 лв. (на моя приятелка,която е с права и винаги и взимат около 22-25лв за 4 броя при поддръжка,а само за сваляне 7 лв. - това за сравнение)!
След 4 месеца(смятайте колко не ми се е стъпвало там)реших да отида пак на поддръжка.Стиснах зъби.Положението беше още по трагично.Освен всички обвинения които изслушах ми отрязаха и косата.Да,точно така,отрязаха!Отидаха да я срешат уж в другата стая и когато ми я закачиха вече от подплешките,вече ми седеше малко под началото на врата,даже моята вече беше по-дълга.Голям скандал вдигнах.Естествено ,не я били рязали, ами тя при ресането опадала...е,как опада точно дължината по дяволите и то равномерно???? Е..ти тъпите и нагли лелки!!!Върха беше ,че пак ми поискаха едни 85лв.
Реших да я изтърпя и тоя месец и като стане за поддръжка да я сваля окончателно(то и без това имаше само 5 косъма отдавна, само заради дължината я бях оставила предния път).Оня ден си записах час за сваляне и реших да попитам изрично по телефона колко ще ми струва.Тя ми каза за 2бр. -5-7лв.Аз и казвам...по оплетена е ,ако има значение)),а тя:ми значи около 10лв.Викам,о.к.(нали ми е за последно).Вчера отивам,след свалянето,питам за цената за да си платя и да тръгвам,лелката ми пи6е на един тефтер 19.Аз си рекъх,хубо,натоварила ме е 9 лв.,майната му.И когато извадих 20лв,какво беше учудването ми когато ми каза ,че 19 било в евро Е,вече не се стърпях.Абе викам,вие по тела,казвате 5-7 лв,за оплетена 10,а ся 19 евро.Ми то зависело от косата.Ужас!!Направо неАм думи!А другата дърта вещица,през това време тичше да ми предлага друга къдрава коса,щото мойта вече занищо не ставала с цвят "оранж".Не знаех да плача ли ,да се смея ли!Тея хора са толкова безочливи! .Кракът ми няма да стъпи там повече!!
И само да вмъкна:..докато ми сваляха екстен.,едната лелка обясняваше на една друга клиентка,как от 1 месец имали педикюр и маникюр.Клиентката я попита,дали работят с акрил и тя каза:да,и с акрил и с гел,маникюристката ни е перфектна,една от най-добрите сме взели.След около 20 мин.пристига една женица от тия дето ходят по салоните да записват за разни семинари.Та женицата търсеше козметичката,защото от 19-ти октомври започвал козметичен семинар.Козметичката пристигна и след кратък разговор с нея,попитаха за маникюриската,защото паралелно се провеждал и семинар за маникюр.Какво беше учудването ми ,когато козметичката каза:аз съм и маникюриската,но няма да дойда,защото не мога и на двата семинара едновременно .Тогава жената и каза,ами вие си преценете,ако работите добре акрил,отидете на козметичния,защото за маникюра ще е основно за акрила.А какво мислите отговори козметичката...:"Ми не не го мога много,един път съм правила,но се получи сякаш добре...там ще свикна с практиката,ще дойда на козметичния семинар"

Оф....мноо дълго стана ,ама мноо съм се ядосала.Некадърници!!!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14th October 2009, 08:07
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

"Фризиорка" да се чете "фризьорка"...сори и за другите грешки,ама няма как да ги коригирам
Отговори с цитат
  #28  
Стар 14th October 2009, 08:37
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз те изчетох Нека да се знае Мисля, че и в София славата им е подобна.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 14th October 2009, 08:41
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Благодаря за търпението ...защото аз нямах такова,за да си коригирам грешките
Отговори с цитат
  #30  
Стар 14th October 2009, 09:48
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Лелеееее, каква одисея само ужас
Трябва да съм благодарна, че не отидох на ретуш на веждите си при тях, кой знае какво чудо щяха да ми сторят
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Задимастилтехниятquotпрофесионализъмquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:14.