IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 20th October 2009, 08:04
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

И аз съм си слагала два пъти редичка в "Дима стил" преди време , но при мен е Мисията невъзможна , защото повече от месец не можех да ги търпя и ги махах ...С две думи , язък за парите
Харесва ми , но да не е на моята глава :P
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #62  
Стар 20th October 2009, 12:31
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
Аз си мислех, че това е естествената ти коса Бабри
И аз си мислех че Томи е с естествена коса , но май има нещо
Няма нищо
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 23rd October 2009, 00:51
KiaraTiara KiaraTiara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Понеже прочетох много лошо за Дима Стил, ще изкажа и хубаво, ако не ме изядете. :P :P Сложих си коса при тях в салона на булевард България преди около 2 години. Всичко ми излезе около 2000 лв. Косата и до днес е здрава, няма грам цъфтеж, да чукна на дърво петна без коса нямам. Косата ми е златна, или поне аз явно съм случила на хубава коса. Но едно е вярно, арогантни са им служителките.. спомням си, понеже мъжа ми ми беше приготвил една част от сумата само, а те там ги калкулират на дължина и как си броях всичките скътани парички за косата мечта , а те ми се смееха едно такова подигравтелно, разбираш ли тая къде е дошла. И не само. При тях всичко си има цена, дори сокчето с което уж те посрещат, и то ти е в сметката накрая. И то СМЕТКА да видиш...

Но косата ми си струва Жалко, че не я нося вече
И да ви кажа честно, намерила съм си една квартална фризьорка в центъра, дето тия от дима стил и на малкия пръст не могат да й стъпят.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 8th December 2009, 10:03
geritooooo geritooooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 1
По подразбиране

здравейте момичета аз съм нова тук,но отдавна чета вашите мнения относно професионализма на Дима Стил.Вярно е всеки си има мнение и така трябва да бъде,затова искам да изкажа и своето.
Аз съм клиентка на Дима Стил от 5 години искам да ви кажа че за този период чак миналата година си подмених косата с нова защото е нормално с течение на времето да се похаби все пак е естествена.
Нямам никъде рани, нито ми е окапала ,нито оредяла,смятам че всичко е въпрос на подръжка.Момичетата винаги са били очтиви с мен, любезни и винаги съм излизала с по-високо самочувствие от техните салони.
Недоволни винаги има, но мисля че доволните са много повече.
Искам да пожелая на Дима стил все повече и повече доволни клиенти и много успехи
БЛАГОДАРЯ ВИ ЧЕ ВИ ИМА
Отговори с цитат
  #65  
Стар 8th December 2009, 11:04
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Петте минути за реклама свършиха...да заповяда следващия!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 8th December 2009, 18:20
Аватара на basilika
basilika basilika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Greenland.....
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Петте минути за реклама свършиха...да заповяда следващия!
Нали?
Отговори с цитат
  #67  
Стар 9th December 2009, 12:35
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

Посещавала съм салона на бул.България, понеже ми е на 2 крачки от къщи и ми беше много удобно,но...мерси...
Предпочитам някъде другаде да отида...не съм съгласна , че са добри професионалисти...май недоволните клиенти са повече от доволните
__________________
Everything is Going to Be Just Fine...
Keeps Gettin` Better!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 4th February 2010, 16:43
katia.kirova katia.kirova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Абе да ви кажа момичета, Дима Стил имат и други гафове. В момента предлагат процедури с едно уредче за стягане на кожата и махане на целулита. Уреда найстина е супер, защото една приятелка си го купи същия, но в Дима стил не го ползват по предназначение. Онзи ден влязох да видя колко струват процедурите с този уред и се указа, хем че са много скъпи, хем че го ползват и за лице, което си е престъпление направо. То е само за тяло, защото изгаря мазнините и е противопоказно да се ползва върху лице. Специялно прочетох за него и останах като гръмната- тея могат да съсипят лицето на някоя жена. Ако решите да ходите там уреда се казва Tripollar POSE- I E SAMO ZA TQLO!!!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 5th February 2010, 02:19
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Аз си сложих коса в Дима -стил в Бургас преди около 7 години .
Страхотна коса ми се падна и мацката беше много разбрана - Милена май беше . Тя правеше и косите и перманентен грим , и квото друго се наложи . Поддържах при нея 1 година и после в София . Не можех да повярвам , че е същата фирма В София , на бул.Македония , нито косата беше като хората , нито отношението .
Най-смешни бяха ,когато моя приятелка дойде с мен да ме изчака докато съм на поддръжка и те я накараха да чака някъде , в предверието , за да не гледала начина им на поставяне на коса . Следващата коса от тях не беше качествена и вече не съм им клиент .
Цената не отговаря на качеството .
Отговори с цитат
  #70  
Стар 20th July 2021, 23:36
Мариела Мариела не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2021
Мнения: 1
По подразбиране

Искам да предупредя ползвателите на услугата "Педикюр" в Козметично студио "Родика" във Варна: ходих 3 пъти от нова година до сега и дълбоко съжалявам, защото ми заразиха с гъбички всички нокти. Аз имах гъбичка на левия палец, но повече от 20 години, спазвайки основни хигиенни мерки бях успяла да не заразя останалите си нокти. След 3 ходения на педикюр във въпросния салон се оказа, че вече гъбичката ми е разпоространена върху всички нокти. Хората уж предлагат медицински педикюр, но не знаят да ти излекуват болния нокът, а да ти заразят здравите... Нямам думи.... направи ми впечатление, че педикюристката първо обработва болния нокът и след това здравите със същите инструменти.... без да съм специалист ми се стори нередно и неправилно, а тя трябва да е обучена и да осъзнава опасностите за клиентите при работа с непочистени и нестерилни инструменти....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Задимастилтехниятquotпрофесионализъмquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:37.