IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th June 2009, 15:26
mechtaq_za_teb mechtaq_za_teb не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 9
По подразбиране Акне Аут (крем,лосиони)

Преди време лицето ми се изчисти от кремчето Акне Аут. Спрях да го ползвам и постепенно проблемът се върна. Спомням си, че докато го ползвах бях доста упорита, но не знам дали си въобразявам, че сега ефектът не е същият. За тези, които са го ползвали-доволни ли сте, колко упорити бяхте?
Също за лосионите. Имам ги, но никога не съм се мазала упорито с тях, а предполагам че са хубави. Вие доволни ли сте?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd June 2009, 12:11
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

Акне аут е много слабичко.Зинерит е доста по-добро лекарство.На мен лично акне аут не ми помогна..
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd June 2009, 19:35
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Акне аут крема е доста силен при редовно ползване сутрин и вечер.Но на мен не ми харесва ,че кожата ми стана като на риба.Страшно много ми се изсуши,и като започнах да я овлажнявам пак се появи проблема.
Препоръчвам ти това кремче http://si-plus.com/index.php?p=5.За цената си е много добро и не изсушава кожата,а само я лекува.Изключително бързо попива в кожата,като я оставя матирана и овлажнена.
И един съвет:Когато козметиката не помага,значи проблема е вътрешен.Намери си добър гинеколог или добър ендокринолог и ще видиш ,че проблема ще се изясни много лесно.Аз от повече от 10 години се боря с много тежко и болезнено акне.Когато намерих добър гинеколог за съвсем други проблеми-причините се изясниха.Сега съм на хормонално лечение вече 2 месец и лицето ми се изчисти и без козметика.
Успех!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd June 2009, 23:01
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dani84
Акне аут е много слабичко.Зинерит е доста по-добро лекарство.На мен лично акне аут не ми помогна..
Преди време имах проблем с кожата на лицето. Появиха ми се пъпки и то навсякъде. Беше на нервна почва, стрес. Отидох на дерматолог, изписаха ми Зинерит. Действа Ползвах го в комбинация с един измиващ гел и почистващ лосион / също медицинска козметика /. Не ми се проверява за името / че не ми се става /, но ако някой е решил да се подлага на здраво лечение - ще го напиша.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd June 2009, 09:51
lillymihailova lillymihailova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Момичета, ще ми дадат ли крема Кларина без рецепт?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd June 2009, 12:46
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Без рецепта е ,защото е на билкова основа.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th June 2009, 06:35
mechtaq_za_teb mechtaq_za_teb не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 9
По подразбиране

Имам го на Кларина, но сякаш от него няма ефект.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 6th July 2009, 12:01
c1nd3rella c1nd3rella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 18
По подразбиране

и аз не бях доволна от кларина, пробвала съм и зинерит от който имаше мн голям ефект като заедно с него ми изписаха и крем ексфолиак защото ми стана много суха кожата но всичко беше временно пак се появи проблема. Аз лично съм ползвала доста работи но на празно сега посещавам д-р Йорданова, която има доста опит и доста добри отзиви.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd July 2009, 09:29
des4070 des4070 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 26
По подразбиране :S

Моят проблем е по-различен.... не че имам пъпки по-точно аз сама си ги правя....Имам трънчета (или по-точно черни точки) застана ли пред огледалото и започва самосъсипването И на другия ден там където съм чоплила излизат огромни пъпки.Тях ги преудолявам с едно коректорче от което съм много доволна.....използвам също и лосион...Закупувам си ги от аптека,ако някой реши да потърси това за което говоря попитайте за лосион и акне коректор на Амрита Дано има положителен ефект и при ВАС!![/b][/i]
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th August 2009, 21:42
vessy_86 vessy_86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 4
По подразбиране Моят опит

Здравейте, аз съм нова във форума и искам да споделя опита си по темата. Преди около 3 години подобен форум на тема акне ми помогна да открия решението на този проблем за мен самата. Дано мога да бъда полезна на някои от вас. В борбата с акнето съм от 10 години и съм преминала почти през всичко. От опит знам, че всичко е строго индивидуално, всяка кожа е различна, акнето е различно при всеки, продуктите, както за външно, така и за вътрешно лечение влияят различно при всеки. Затова не мога да гарантирам, че това, което е помогнало на мен, ще се отрази добре и на вас. Но все пак - относно Акне аут - активния лосион, аз лично го препоръчвам горещо. Хубавото е, че той може да се използва много дълго време, без да влияе зле на кожата. Не бих казала, че е слаб, трябва да се използва редовно, за да има ефект. Зинерит също е добър, ако възпалението на кожата е по-голямо. От всичко, което съм използвала, това са продуктите, които препоръчвам, но само те съвсем не са достатъчни. Истинското лечение на акне не може да мине без добър дерматолог и много ТЪРПЕНИЕ И УПОРИТОСТ. На мен ми помогнаха в един център за естетична медицина, където има добри професионалисти и апаратура за лечение на акне. Не искам да правя реклама, но ако някой се интересува да пита. Акнето не ми мина от първата процедура, ходя редовно на почистване вече почти 3 години. Отскоро мога да се похваля, че имам здрава кожа. Но трябва много търпение и не бива да се отказвате ако не видите резултат веднага. В началото бях много зле, цялото ми лице беше в огромни гнойни пъпки.След първите почиствания ми се струваше, че нещата даже се влошават, но постепенно дойде подобрението. Акнето е мнго упорита гад и ако ви е тормозела години наред, както мен, няма да ви мине за няколко седмици, нито месеца. Иска се време, но пък търпението дава резултати
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АкнеАуткремлосиони
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:19.