IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th August 2009, 09:57
Аватара на amberr
amberr amberr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Аз също ползвам Акне Аут лосиона, въпреки че от 1-2 години нямам този проблем.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th July 2010, 16:02
tania_zh tania_zh не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, аз също имах доста сериозен проблем с акнето, това което ми помогна беше Акне Аут активен лосион, а от скоро изполвам и сапун акне аут за цялото тяло. Имам доста белези от акнето, които смятам да третирам с ексфолиращия тоник на Биотрейт, но в магазина им в Пловдив ми казаха ,че е добре това да стане от октомври до март, за да не се пигментирам. Като видя какъв е резултата ще пиша. Ако някой друг е използвал нещо добро за премахване на петна и белези по лицето, ще съм благодарна за съвет.
Усмихнат ден
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th July 2010, 13:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

http://media.snimka.bg/6658/019571982.jpg

pолзвам това от месец,петната и белезите са ми намалели с 20% приблизително,бях много зле.Благодарение на това чудо и дълбоки рани и белези се заличават!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10th July 2010, 16:30
Аватара на Eveto
Eveto Eveto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Eveto
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
http://media.snimka.bg/6658/019571982.jpg

pолзвам това от месец,петната и белезите са ми намалели с 20% приблизително,бях много зле.Благодарение на това чудо и дълбоки рани и белези се заличават!
това за пресни белези помага ли? И каква му е цената?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th July 2010, 18:00
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

става за всякакви рани,мазах си раните в носа с него след ринопластика,след изгаряне от цигаря,мажа си лицето за пигментациите и белезите,помага за акне. 130лв
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th July 2010, 18:10
Аватара на Eveto
Eveto Eveto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Eveto
По подразбиране

ох,нз при мене положението е доста тежко,преди 3 седмици претърпях малък инцидент и ми пострада челото много,2 седмици зарастваха раните и са 1 седмица мина от както паднаха коричките и са белези вдлъбнати с много тънка кожа,ужасно бие на очи,грози,побърках се и немога и с грим да ги прикрия и не знам пластичен хирург ли ми трябва,козметик ли,мазило ли и нз какво... Ясно е ,че след месеци чакане ще мине,ама търся решение ,от което по бързо да мине,защото се затворих в нас и не излизам,че ме гледат като извън земно ,а медецината е напреднала в днешно време,дано да има решение В момента и дерматолог търся,свестен и наистина да разбира ...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 11th July 2010, 13:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Моят белег е точно под носа и мажа с този гел,но мога да кажа дали съм доволна след време,защото е пресен.Засега доста бързо избледнява
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14th November 2010, 20:28
amanda222 amanda222 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Кларина всъщност за цената си (2,50-3 лева) е много добър крем, аз го ползвам отдавна, но не може да лекува акне, макар че май пишеше нещо подобно в листовката. За матиране и туширане на порите обаче е прекрасен, аз го ползвам за дневен крем върху Т-зоната, която ми е мазната част от лицето, и стои чудесно и за основа за грим. Но не очаквайте чудеса от него при проблемна кожа според мен.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14th November 2010, 22:08
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

За акнето наистина не е никак лесно. Зинарита е добър но не е достатъчно ефективно за мен. При мен ефект даде серията срещу акне на RYOR за да го спра. За премахване на белезите се наложи билков пилинг. За щастие намерих място с доста ниски цени - 70лв. на процедура и ти дават продуктите за поддръжка безплатно.
Наложи се да направя няколко пилинга докато се заличат белезите така че разликата в цените беше доста важна.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th December 2010, 20:06
Аватара на gabriela91
gabriela91 gabriela91 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

На мен си ми помага Акне Аут-а, но лосиона ( по - силния ).. крема много омазнява и не е особено приятно на сутринта или когато и да било
__________________
Колкото повече, толкова повече.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АкнеАуткремлосиони
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:11.