IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 5th February 2006, 17:05
Аватара на shampoo_girl
shampoo_girl shampoo_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Наташа и аз не отричам евтината козметика,но по принцип съм изпитала на свои гръб ,че тя може да донесе неприятности на коjaта или там където се ползва ...Така че аз предпочитам средно скъпата и компенсирам с това, че не си купувам по 5-6 крема. Пък и не са ми нужни толкова.Като се замисля на една жена и трябват главно хубав шампоан,измиващо средство,крем,спирала, гланц/червило и лосион за тяло.Поне тези неща държа да са качествени и ако видя нещо евтино и добро ,естествено ,че него ще взема.
Между другото да те питам,ти какво ползваш на L'Oreal professionnel.Аз ползвам serie expert liss extreme shampoo и балсама към него.Аз съм доволна,а ти?
Искам да питам и дали някой ползва козметиката на МAC.Знам .че не я продават в България ,но ме интересува дали гланцовете са добри?! :P
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th February 2006, 18:12
mariapilates mariapilates не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Sofia
Мнения: 90
Изпратете съобщение чрез ICQ до mariapilates
По подразбиране

Поддържам мнението, че спецялно крема за лице трябва да е качествен и мога да поспоря за това ,че е хубаво да се сменя марката. Аз ползвам само Vichy и сменям серията според сезона и нуждите на кожата ми. Цените им са приемливи, а един крем стига за 2-3 месеца, което компенсира купуването на няколко по- евтини. За коса Biopoint, много съм доволна от серията за къдрава коса и в момента съм на тази вълна : )) Това с което експериментирам са душ геловте и крема за тяло, в момента ползвам Fruttini и съм приятно изненадана..А относно декоративната козметика съм фенка на Max Factor i Bourjois, но ако нещо ми грабене окото ...
__________________
"Добрата физическа форма е предпоставка за щастие..." Дж. Пилатес
www.yogalatesmaria.com
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th February 2006, 21:27
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shampoo_girl
Между другото да те питам,ти какво ползваш на L'Oreal professionnel.Аз ползвам serie expert liss extreme shampoo и балсама към него.Аз съм доволна,а ти?
Ох,мисля,че беше Shining curls,но не съм много сигурна,защото в момента го нямам
Отговори с цитат
  #14  
Стар 8th February 2006, 13:39
apova apova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 3
По подразбиране Re: Предпочинани козметични фирми

http://bodid.net/
__________________
Na tozi sviat vsi4ko moge, no ne vseki go moge!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th April 2006, 23:05
Sofie Sofie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Sofie
По подразбиране

напоследък смених доста шампоани,бях започнала да ползвам най-новия на Loreal в розовите тубички за дълга коса,но косата ми вместо да стане като кадифе като на рекламата,се омазни и ми се появи пърхот,така че не го препоръчвам на никой!...после ползвах пак на същата марка,но за мазна коса ,който ми помогна донякъде,тъй като краищата ми се изсушиха доста.реших да сменя на гарние фруктис за мазна коса и сухи краища и тъй като видях,че и еstrella го ползва ,исках да я попитам дали е доволна?
за лице - козметиката на yves rocher -тя ми помогна да преодолея проблемите на смесената кожа,които се появяват най-вече при стрес.
тяло -наскоро си купих и крема за тяло 3D за по-гладка кожа на yves rocher от серията spa energie vegetale,но да си призная не съм много постоянна и не мога да кажа ,че досега има някакъв ефект...
гримове ползвам на различни марки-спирала и червило на Loreal,гланц на agnesb,сенки -agnesb и astor
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th April 2006, 09:46
Loli Loli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 154
Изпратете съобщение чрез MSN до Loli
По подразбиране

Добро утро, или ден
И аз да се включа
Коса
L`Oreal за боядисвана и третирана коса или коса на кичури - шампоан, балсам + вакса
Лице
Garnier essensials с тенденция да го сменя с Oligo 25
Почистващ тоник на Орифлейм
Стик за възпалена кожа на Ейвън
Тяло
Мляко за тяло зелено грозде и смокиня на Cotage
Гел против целулит на l`Oreal
Е общо взето е това... Гримът - за специални случаи
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th April 2006, 13:42
solna4ka solna4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1
По подразбиране Като цпоменахте за козметика...

На мен марковата козметика ми идва малко соленичко и много рядко мога да си я позволя, а и не мисля че ще ми помогне толкова много и бързо така че, вече ползвам универсалното правило на "Златната Среда".
Примерно ползвам кремове на Soraya, 4 Seasons...приемливи като цена за мен, а и качеството е много добро в сравнение с цената.
Мисля,че за всеки това решение е индивидуално...само едно нещо е универсално и то е: "Момичета, стойте далеч от стреса", ако го можете в България...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th February 2007, 21:34
svetleto85 svetleto85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Sofie, искам да те попитам( а други,които ползват) какви са цените долу-горе на продуктите на yves rocher?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14th February 2007, 01:42
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Коса:
http://www.paulmitchell.com/Pages/Home.aspx

Лице и Тяло:
NIVEA Soft
__________________
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14th February 2007, 07:31
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

лице
noviderm и bioderma напоследък
ина4е la roche posay мн добре ми действат

коса
vichy и selsun blue Против пърхот

тяло - експерименти с ейвън и всякакви други

ръце - определено мн съм доволна от Mavala, От скоро ползвам крем4ета за кожички, втвърдител за нокти и топ лак
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Предпочинаникозметичнифирми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:39.