IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #24  
Стар 31st March 2015, 00:26
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Не съм ходила никъде, нямах нерви и желание. За съжаление скоро пак разбрах за пострадала от Тонев. Аз имах просто малък бюст, без птоза и Тонев каза, че това е най-лесния бюст за уголемяване и като направи грешката се държа ужасно с мен. Стоянов обеща, че ще го оправи, но трябва да сменим имплантите, платих си още една операция и пак съм с дабъл бабъл. За да се оправи дабъл бабъла има някаква съединителна тъкан, която трябва да се отреже, това обеща Стоянов. Но минах и аз през "конвера". Така че всички са много добри докато не ти вземат парите. Не искам повече усложнения, затова ходя само на ехограф. Има пострадала от Тонев, която на реоперацията е с ужасно висок и грозен белег. След като виждаш какво обещава и какво може твоя доктор защо искаш да си причиниш още главоболия и усложнения? За съжаление преди седмица имах пак проблем. Гърдата, която е с дабъл бабъл събра доста течност, но бях в Полша и там ми я махнаха. Прочети за усложненията и прецени дали си заслужава да легнеш пак под ножа и то без никаква гаранция.
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дабълбабълщото
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:31.