IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 13th June 2015, 20:33
Аватара на Merygrubik
Merygrubik Merygrubik не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 40
По подразбиране Колко време след реоперация за обиране на кожа се възстановихте ?

Здравейте отново
На 12.02 ме оперира д-р Пеев (395 cc,анатомични арион)
Имплантите така и не паднаха долу,на всичкото отгоре имах импланти на врата а отдолу висеше моята гърда .. 4 месеца носих лентата и само за снимки я свалях .. Нещата при мен обаче ставаха трагични,вместо по-красиви .. Те станаха по дълги ((
Както и да е минало е ..
На 9.06 се реоперирах при проф.Юрий Анастасов
Обра от едната гърда 4 см а другата 2 см кожа .. Сега имам едни ..
За първи път мога да кажа страхотни ,макар минали само 4 дена от операцията гърди .. Визията която аз исках .. Максимално естествени,големи стегнати гърди ...
Предишните бяха дълги и сякаш гладени с ютия ..
В никакъв случай не обвинявам Пеев ,аз не настоявах за обиране ,той пък каза,че с голям кубик ще стане .. Да ,ама Тц .. Станах с 4 Сиси ))
Та на въпроса .... Колко време след Реоперацита вие се почуствахте Ок ,защото на мен ми се струва твърде рано ,а аз се чувствам прекалено добре и това ме притеснява ?!
Другото е за кръвта.. Нямам дренажи,но под лепенките за къпане имам малко кръв ,това нормално ли е ( под гърдата с голямото обиране)
Не мога да се обадя на Анастасов ,защото са извън Бг за десет дена ...
И третото .. анастасов каза,че оперативно е бутнал малко имплантите надолу ,а и аз го виждам,защото сега имам обем ,който до тогава нямах ... Това означава ли ,че трябва да се пазя както първия път ?

Последно редактирано от Merygrubik : 14th June 2015 на 07:58
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th June 2015, 21:25
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Реоперацията няма нищо общо с първия път, така че е напълно нормално да се чувстваш ок, щеше да е ненормално ако имаш оплаквания
Относно пазенето мисля, че трябва да си ги пазиш.
А за кръвта под лепенките пак ми се струва, че не е нещо, което е притеснително.

Честито! Дано вече все по-хубави да стават!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th June 2015, 21:57
Аватара на Merygrubik
Merygrubik Merygrubik не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 40
По подразбиране

Благодаря Тити за бързия отговор )))
Искренно се надявам това да е края и поне да запазят този си вид ,ако не искат да стават по-хубави !
Толкова много трепети,вълнения,болки ,очаквания минах...оставам всичко назад и се моля поне в близките 5-10г да им се радвам !

Последно редактирано от Merygrubik : 13th June 2015 на 22:11
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th June 2015, 09:15
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

щом от сега си ги харесваш не виждам причина да очакваш с минаване на времето по-кофти резултат. Обикновено след операцията като видим, че нещата не са както трябва, тогава очакваме така желаната промяна.
С теб ли си бяхме писали на ЛС, доколкото си спомням първия път беше със страхотни болки, или се бъркам
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th June 2015, 09:27
Аватара на Merygrubik
Merygrubik Merygrubik не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 40
По подразбиране

Да с мен . Бях пълен инвалид и минах през Ада .. Точно за това ме притеснява това,че сега нямам болки .
Всъщност не знам дали някога нещо ще ми се стори болезнено след онзи Ад ..
Притеснявам се да не увиснат отново след като движенията са ми толкова безболезнени този път .
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th June 2015, 12:45
iliana 81 iliana 81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 11
По подразбиране

При реоперацията старите импланти ли ползвахте ? И каква беше цената?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th June 2015, 20:07
Аватара на Merygrubik
Merygrubik Merygrubik не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 40
По подразбиране

Да ,старите импланти ползвахме ..
Обра само кожата ... Цената беше много ниска ,но не съм сигурна дали не е,защото му се обади наша фолк-певачка с която сме близки семейни приятели . Страшно ме е яд,че от самото начало не отидох при него ...
над 1000 лв ,но и по малко от 3-те бона,които Д-р Пеев поиска за да ме оправи ..
Пак казвам не обвинявам Пеев за това..много ми е мил като човек и е единственият доктор ,които ме мереше и нанасяше в таблици ..
Само ме е яд,че не съм се пазарила за пари и да съм казвала не искам повдигане .. Напротив ,само попитах може ли без ...

Последно редактирано от Merygrubik : 15th June 2015 на 20:17
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th July 2015, 16:24
detstvo61 detstvo61 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте,
аз си направих редукционна мамопластика, днес е 16 ден след операцията, днес ми свалиха конците и докторът ми каза, че има малка част под ареолата, която не се зарастнала и още 10 дни ще правим превръзки и после ако трябва ще ми сложи упойка и още един конец. Междувременно ще се мажа с Кело Кот силиконов гел. Ако има някой сблъсквал се със същия проблем, моля да пише. Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th July 2015, 17:06
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Мисля, че и при други се е получавало бавно зарастване на разрезите. То си е до човек и до състояние му в момента. Ако няма оток, болка и зачервяване (тоест симптомите на някакъв възпалителен процес), значи всичко е ок. Не се притеснявай. Пък и като те чета, той докторът те наблюдава.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колковремеследреоперациязаобираненакожасевъзстановихте
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:04.