IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd April 2015, 22:09
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране Импланти СЛЕД кърмене

Здравейте !
Още кърмя сина си , но съм в процес на отбиване , тьй като е вече на година . Интересува ме колко време след спиране на кърмата може да се сложи имплант . Със сигурност ще се консултирам и с доктори . Досега съм била само при един , който каза три месеца , но това ми се струва малко прекалено . Имам само 10 дена през май , в които мога да отсъствам от работа и ми се иска да ги оползотворя пълноценно.
Ще съм ви благодарна ,ако споделите колко време след отбиване сте слагали импланти и как е протекъл целия процес .
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd April 2015, 08:16
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Доктора ти е казал правилно.
Как мислиш веднага след спиране на кърмата да сложиш импланти, нали има процес на отичане все пак, част от нея може дълго да се задържи в каналчетата.
Не форсирай нещата.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd April 2015, 09:08
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Даже три месеца ми се виждат малко.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd April 2015, 11:49
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

моите гърди се променяха година след като отбих..променяха тоест намаляваха и увисваха)
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd April 2015, 14:04
iliana 81 iliana 81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 11
По подразбиране

На мен ми бяха казали да изчакам поне 6 месеца,по стечение на обстоятелствата се оперирахора след 8 месеца.Всеки месец гърдите ми се променяха към по-лошо,тъй като и отслабвах. В резултат на това се наложи и повдигане с обиране на кожа+намаляване на ареолите. Моя съвет е да изчакаш поне 6мес.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd April 2015, 17:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Определено 6 месеца. Разбирам огромното ти желание всичко да стане по-скоро и по-хубаво, но ... няма смисъл да си създаваш проблеми само заради едното нетърпение.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th April 2015, 07:44
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Мерси , момичета !

А как определяте,,спирането" на кърменето - когато престанете да давате на детето или когато кърмата изцяло спре.... Не ми се иска да използвам от хормоналните хапчета за спиране на кърма , от които доколкото знам още повече увисват гърдите , а просто да спра да давам и да изцеждам , докато не си спре естествено .
Най- ужасно ми звучи да бъде поставен импланта , докато още се събира кърма и после да се наложи изцеждане на прясно оперирана гърда
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th April 2015, 17:08
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emmalfy Виж мнението
Мерси , момичета !

А как определяте,,спирането" на кърменето - когато престанете да давате на детето или когато кърмата изцяло спре....
Аз кърмих почти до 2 години (може и да си помислите, че съм луда; както и да е ), последно вече беше само по веднъж на ден и въобще не се изцеждах. Като реших да спирам кърменето няколко дена кърмих през ден и после спрях. Малко ми бяха напрегнати гърдите няколко дни, но всичко си отмина и така. А операцията си я направих почти 10 месеца след спирането на кърменето. Моя позната спря да кърми много рязко (бебчето беше още 4-5 месеца), имаше си мляко, но обстоятелствата го наложиха,та тя имаше доста повече оплаквания, но и при нея всичко отмина без последствия.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмплантиСЛЕДкърмене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:12.