IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 26th May 2009, 09:00
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Благодаря, момичета . Няма да се отказвам.
Леденко, знам, че не е задължително да ям вредни храни, но като цяло в този режим въглехидратите преобладават, а аз имам да свалям повечко. Иначе съм убедена, че бобовите са много полезни и не са за пренебрегване в един поддържаш режим, но засега ще трябва да се огранича.
Ще пробвам с олекотен вариант на Дюкан ЗА КРАТКО (за стимул ) и после НВД предполагам.
Благодаря отново
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #42  
Стар 26th May 2009, 16:02
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Аз днес съм на ориз със спанак И да се оплача че пресен не можах да си намеря а замразен едва намерих - кво става с тоз спанак незнам. По тоя повод си направих една хубава разходка сутринта с цел търсене на спанак
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 28th May 2009, 18:27
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Ей ама не пишете в темичката Да си пиша аз тогава - днес сутринта бях още 1 кг надолу
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 29th May 2009, 09:17
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Аз вчера бях 51.5 (заради малкото количество храна и нерви покрай лични проблеми де)
Сега съм си 53- пак 1кг. надолу де.
Но вчера бях малко нережимна.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #45  
Стар 31st May 2009, 14:33
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Май темичката поумря, но аз ще се включа.От утре започвам.Момичета искам да ви питам,позволявате ли си в бобов(или въглехидратен) ден плодове като межд.хранене.
За утре съм планирала:
зак:кайсии
обяд:пил.гърди със салата
межд:морков(и)
вечеря:1/2 от обяда
След първия цикъл ще ви осведомя за резултати, ако някой се интересува де
Отговори с цитат
  #46  
Стар 31st May 2009, 15:32
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Разбира се, нали затова е темичката!
Пу, пу, да не се урочасам, но съм ги заковала тези 53кг. макар и подхлъзванията.
Дори си мисля, че е по-добре това отклоняване понякога, тъкмо малко да ми свикне организма със задържането на тези кг, а и както съм тръгнала за 4 дена по 1кг. поне да свалям- ще ги смъкна максикум за 1 месец и после ще се чудя каква схема да направя за задържане- нали трябва диетата да се изкара докрай, по-добре сега да му поотпускам края и плавно да ги сваля, отколкото после да го отпусна и пак да ги наваксам.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #47  
Стар 31st May 2009, 16:10
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Браво,браво! 53 си е истинско постижение Четох, че ако се постигнат желаните резултати по-рано диетата може да се прекъсне.Важно е после да продължиш само с плодове за закуска.(нз колко е вярно) Аз имам нужда от целите 90 дни, че и отгоре
Отговори с цитат
  #48  
Стар 31st May 2009, 17:10
Аватара на krista_28
krista_28 krista_28 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 44
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
Izabo, аз лично се надъхвам много от дрехите си, от това как изглеждат околните и как аз в сравнение с тях(ето вчера се възхитих на фигурата на едно момиче - абитуриентка), от резултати на близки за мен хора...и колкото и да губя сили понякога си казвам - аз мога щом те могат и ако искам да се набутам в тоз панталон (примерно) трябва да съм волева...и някак си става, сякаш го правя напук на себе си понякога. Понякога и на мен ми писва (и сигурно е нормално) но се надъхвам някак си след това и продължавам....какъвто и режим да хванеш знай че постоянство трябва -няма друг начин и ако имаш периоди на отчаяние мисли си за целите които гониш затова че ако сега не се откажеш след време ще се радваш на добри резултати
Ние сме с теб
bibi_82, ти колко килограма си тежала преди да започнеш диетата?
Отговори с цитат
  #49  
Стар 31st May 2009, 18:27
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Междинно хапване си позволявам аз ако съм гладна - няма да примирам от глад я
Криста от 56 почнах...преди това се хранех балансирано и бях стигнала до 54 но се поотпуснах доста 20-ина дни и качих почти 2 кг(то си беше живо оливане ама както ида е)..та почнах от 56, сега съм 53, което е супер защото още няма и месец откак почнах диетата. Гладния ден на този етап нямам намерение да го правя - той и плодовия не ми е лесен а за гладния изобщо не искам да рискувам в тия жеги
Иначе аз съм доволна от диетата засега, пазя я стриктно и най-странното е че винаги след въглехидратния ден съм надолу а той най-много ме плашеше в началото. Мисля че е много важно да се спразва и правилото за едно и също меню на обяд и вечеря
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 31st May 2009, 18:58
Аватара на krista_28
krista_28 krista_28 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 44
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
Междинно хапване си позволявам аз ако съм гладна - няма да примирам от глад я
Криста от 56 почнах...преди това се хранех балансирано и бях стигнала до 54 но се поотпуснах доста 20-ина дни и качих почти 2 кг(то си беше живо оливане ама както ида е)..та почнах от 56, сега съм 53, което е супер защото още няма и месец откак почнах диетата. Гладния ден на този етап нямам намерение да го правя - той и плодовия не ми е лесен а за гладния изобщо не искам да рискувам в тия жеги
Иначе аз съм доволна от диетата засега, пазя я стриктно и най-странното е че винаги след въглехидратния ден съм надолу а той най-много ме плашеше в началото. Мисля че е много важно да се спразва и правилото за едно и също меню на обяд и вечеря
Супер, трябва много да се радваш, че вече имаш такива резултати! Дано скоро достигнеш желаното тегло!! Успех!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:53.