IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2241  
Стар 30th August 2011, 09:34
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

На кое браво, на хипохондрията, която си е сериозно психично разстройство?![/QUOTE]

Напълно съгласна,Еми.ЯМР се прави само при съмнения за туморни формации или проблеми с имплантите,това си е вид облъчване все пак.
Не всяка болка в гърдата трябва да ни праща на крайните изследвания.
  #2242  
Стар 30th August 2011, 11:10
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Намерих едно много хубаво инфо, което ще е полезно и за настоящи и за бъдещи силиконки - http://www.doctortonev.com/drtonev/i...id=222&lang=bg
  #2243  
Стар 30th August 2011, 11:28
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Страхотно! Кратко, точно, ясно почти по всички въпроси.
__________________
Ordnung muss sein!
  #2244  
Стар 30th August 2011, 11:48
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Не,Мишел,не съм казала Браво на " хипохондрията" както си се изразила,а на това,че си обръща внимание дори на дребни,на пръв поглед, оплаквания.Това е много важно за откриване на много по-сериозни проблеми на ранен етап,не само когато става въпрос за имплантите.
Маркова,много готин сайт.Всичко е структурирано,ясно и кратко обяснено.
  #2245  
Стар 1st September 2011, 18:06
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Мишел,дори и да имаш нужната компетентност да диагностицираш "сериозни" психически разстройства ,това от един мой пост няма как да го направиш
Мойто мнение е ,че нещата трябва да се проследяват ,а не да се оставят на течението.Не ангажирам и не препоръчвам ,всеки може да реши как да се отнася към проблеметите си.
Щом нещо ме притеснява ,сама за себе си съм отговорна да проверя нещатаВсеки си решава............. .
  #2246  
Стар 3rd September 2011, 23:27
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

липсата на риплинг не се дължи на ментор-а, при навеждане и аз имам лек такъв в долната част..може би при по-меките импланти е обаче е по-голям, което е логично....според мен това явление се появява по-късно-когато се отпуснат тъканите ...първите месеци, когато всичко е опънато, а имплантите-притиснати- го няма...а иначе аз също съм сигурна,че при навеждане всички го имат след като минат повече от 6-9 месеца...в различна степен,разбира се...което е анатомчино обусловено...риплингът е проблем, когато е видим в изправено състояние, но това обикновенно се случва при надмускулно поставяне....според мен момичето, което пусна въпроса, не определя "проблема"" си като такъв, защото в нета са публикувани снимки, на които се вижда дълбок и голям риплинг, а не това леко вълнообразно позиционно изменение на имланта, което ние напипваме или леко виждаме върху себе си, и то само в наведено състояние...и тк риплингът е тясно свързан с наличните тъкани, покриващи имплнатите, и тк обикновенно при двете гърди има разлика в тях, свързана с физиологичната асиметрия, която сме имали и преди операцията( в повечето случи-едната гърда леко по-голяма от другата), то е абсолютно НОРМАЛНО явлението да не е еднакво изразено и при двете гърди.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!

Последно редактирано от te_dda : 4th September 2011 на 09:55
  #2247  
Стар 3rd September 2011, 23:32
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди Виж мнението
Мишел,дори и да имаш нужната компетентност да диагностицираш "сериозни" психически разстройства ,това от един мой пост няма как да го направиш
Мойто мнение е ,че нещата трябва да се проследяват ,а не да се оставят на течението.Не ангажирам и не препоръчвам ,всеки може да реши как да се отнася към проблеметите си.
Щом нещо ме притеснява ,сама за себе си съм отговорна да проверя нещатаВсеки си решава............. .
най-простото обяснение е,че мишел не е запозната с твоя частен случай...ако ако погледнеш реално, в мнението й-основано на това,че може би те смята за "обикновен случай", няма нищо нелогично..ако знаеше някои неща със сигурност мнението й нямаше да изглежда така....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #2248  
Стар 3rd September 2011, 23:58
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda Виж мнението
най-простото обяснение е,че мишел не е запозната с твоя частен случай...ако ако погледнеш реално, в мнението й-основано на това,че може би те смята за "обикновен случай", няма нищо нелогично..ако знаеше някои неща със сигурност мнението й нямаше да изглежда така....
Tака е,Теди!

Аз се надявам всичко при Блонди да е ОК след ЯМР-а и да е спокойна)
От това,което прочетох,просто не видях съществена причина да прави изследване с ЯМР.Пак казвам-дано да няма основателни причини за безспокойство )
  #2249  
Стар 6th September 2011, 14:20
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Всичко е ок!
Изследването мина доста по леко от колкото се бях настроила.Най-много се притеснявах от това ,че се лежи около 40-45мин. по корем,но се оказа ,че не се лежи директно върху гърдите и реално нямах травма от това.
Лягаш по корем,гърдите ти влизат в нещо като дупки дават ти удобни възглавници,слагат ти слушалките и ти пускат музика...........малко преди края се впръсква и контрастта в предварителто поставения абокат.След ден са готови и разчитанията
Вижда се освен местоположението и целоста на имплантите-гръдната стена,мускули ,ребра,тъкани около имланта,лимфи.............
ако някои има въпроси или иска да направи това изследване съм отворена да обяснявам

Както Теда каза при мен нещата са по-специални ,но за стандартен случай и един ехограф и редовно посещение на мамолог са достатъчни Няма я тази травма като при мамографията,защото гърдите не са притиснати от нищо,недостатъка е времетраенето и парите -430 лв.,но пък за сметка на това го няма вредното облъчване на мамографа............. .
  #2250  
Стар 6th September 2011, 15:19
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Много се радвам за теб,Блонди ,че всичко е наред !
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:24.