IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2251  
Стар 6th September 2011, 17:53
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Радвам се, че си добре Блонди. Парите може да са повечко за този преглед, но поне сега ще си напълно спокойна.
  #2252  
Стар 6th September 2011, 18:41
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

И аз се радвам, че няма проблеми!
А разбра ли се на какво се дължат бодежите, които имаше?
__________________
Ordnung muss sein!
  #2253  
Стар 7th September 2011, 21:22
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Чудесно,Блонди!Много се радвам,че всичко е наред.Дано и за вбъдеще нямаш проблеми.А цената наистина е доста висока......
  #2254  
Стар 9th September 2011, 21:49
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
но пък за сметка на това го няма вредното облъчване на мамографа.....
то така или иначе с импланти не се прави мамография...ако на ехограф има някакви съмнения за образувание, то се преминава към ЯМР..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #2255  
Стар 15th September 2011, 10:05
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

А как си избрахте големината...?Любопитно ми е защо масово си слагат всички толкова големи импл.,поне ако съдя по снимките,много рядко под 300,даже 300 е рядкост...

Само да не решите че се заяждам...Решила съм се на операция и всичко ми е интересно...

И тези,с повечето куб. не ви ли притесняваше ,че после всички ще виждат,че са изкуствени.И сега не ви ли притесняват погледите?

АЗ имам приятелка със страхотни големи,но стегнати гърди.Еми дори аз вижам как и ги зяпат?И виждам ,че не и харесва...

При вас как е?
  #2256  
Стар 15th September 2011, 13:03
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

300 или 370 хич не е много Доста по-малките кубици се губят, потъват под мускула и все едно че нищо не си сложил. Но ако си тръгнала от наистина нулев старт няма как да сложиш над 300 така или иначе.

За погледите - интересен въпрос. Много даже Преди да си сложа, въобще не го осмислях този въпрос или не си го задавах. Желанието ми беше чисто и просто да подобря формата с известно увеличение на обема след двете раждания и кърмене - така че да се чувствам отново секси. Самата аз и за себе си. Едва сега осмислям, че си навлякох нов грях, защото погледите се увеличиха...

Но ти сама избираш - да сложиш или не. Ако отсега мислиш, че ще те притесняват погледите, по-добре не го прави . Или сложи 200 кубика, но после да не се оплакваш във форума, че ти малеят
__________________
Ordnung muss sein!
  #2257  
Стар 15th September 2011, 16:03
Аватара на sasi
sasi sasi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 31
По подразбиране

Момичета,искам да ви попитам,дали преди операцията ти правят изследвания ,за да се види дали ще ти понесе упойката....Питам,защото имам нещо като алергия (имах неустановено заболяване на вегетативната нервна система), което много ме притеснява да не се предизвика пак или да има връзка...(
  #2258  
Стар 15th September 2011, 16:23
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sasi Виж мнението
Момичета,искам да ви попитам,дали преди операцията ти правят изследвания ,за да се види дали ще ти понесе упойката....Питам,защото имам нещо като алергия (имах неустановено заболяване на вегетативната нервна система), което много ме притеснява да не се предизвика пак или да има връзка...(
Има едни специални тестове за упойки.Аз лично съм със сенна хрема,но докторите си връзват гащите задължително,а и за твое успокоение е по- добре.На мен ми е правен два пъти.Първия беше в частен кабинет някъде на бул."Прага" се намира/операцията беше с пълна упойка и интубация/,а вторият път в кабинета на алерголога в 25 ДКЦ/за раждане с епидурална упойка/.Теста се заплаща.Този в ДКЦ-то беше 20-30 лв,а другия съм забравила колко беше.
  #2259  
Стар 15th September 2011, 16:25
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Упойката(Diprivan) ,която използват за тези интервенции,се смята че не дава алергии и се понася леко от организма-говоря ти по принцип.
Но ако имаш притеснения и си алергична,никой няма да ти откаже тестуване.Всеки алерголог ще го направи и ще отчете реакцията ти към съответната упойка.

Последно редактирано от mishelle1607 : 15th September 2011 на 19:55
  #2260  
Стар 15th September 2011, 16:38
Аватара на sasi
sasi sasi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 31
По подразбиране

Много Ви благодаря за информацията !
Когато отида на консултация се надявам докторът да ме насочи на някъде ...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:16.