IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st October 2008, 18:41
pissi pissi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 7
По подразбиране Трябва ли да мина под скалпела?

Здравейте на всички в този форум.Първо да кажа че сам нова тук!Много изчетох по темата за пластична-естетична хирургия.Научих много полезни неща.Ако може да споделя нещичко?!?Аз не съм си правила никаква интервенция досега-Обаче!Преди 2 дена разбрах че съпругът ми гледа редовно в Интернет "Тунинговани мацки".Много е тежко да го разбереш!А по мен определено има много какво да се ремонтира.Какво решение трябва да взема?Да мина ли под скалпела?Чудя се от няколко години насам и все не ми достига кураж.На 28 години съм и имам едно детенце!Определено не се харесвам!Моля за помощ!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st October 2008, 19:31
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

ако на теб ти харесва това и имаш желание и възможност да го направиш,няма какво повече да се чудиш.
всеки мъж харесва големи и хубави гърди,това е напълно нормално.
питала ли си мъжа ти дали иска да имаш и ти такъв бюст(естествено може да ти каже-"ми аз си те харесвам и така") редовната реплика!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st October 2008, 20:29
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Ако не харесваш нещо в себе си,мини под скалпела.Но го направи за теб,ти да се чувстваш по-добре и със самочувствие.А не заради това,че мъжа ти гледа "Тунинговани мацки".
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st October 2008, 21:44
pissi pissi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Имам огромно желание и наистина най вече заради себе си да го направя,но изпитвам страх като гледам ,че има и доста пострадали от операциите- риск печели-риск губи.А затова дали имам възможност-май ще трябва да тегля кредит иначе не виждам как ще стане!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st November 2008, 09:54
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

щом имаш огромно желание направи го заради себе си,
така ще се чувстваш по добре.
успех
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st November 2008, 10:39
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

бабри е права, ако ще правиш нещо, нека да е само и единствено заради теб, ако ти го искаш, ако ти ще се чувстваш по-добре. ако е заради някой друг, не си залужава!!!

п.п. имаше една съфорумка, която се оперира заради мъжа си...е малко след това се разделиха
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st November 2008, 11:49
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Подкрепям мнението на момичетата. Не си струва да се подлагаш на пластични операции само защото мъжът ти гледа тунинговани мацки в Интернет. Ами ако започне да гледа негърки, какво ще правиш?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st November 2008, 12:23
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

имаше една жена която се преобрази в лъв заради мъжа си...нали не искаш да станеш като нея?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st November 2008, 15:31
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Писи ,ако имаш възможност и желание НАПРАВИ НЕЩО И ЗА СЕБЕ СИ !! После ще видиш, че самочувствието ти ще е друго. А колкото до мъжа си - не му обръщай внимание толкова..Да не забравяме все пок ,че е МЪЖ...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st November 2008, 17:22
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Подкрепям мнението на момичетата. Не си струва да се подлагаш на пластични операции само защото мъжът ти гледа тунинговани мацки в Интернет.
Прави го само заради себе си! Успех каквото и да решиш. Ясно е че ти пада гарда от случката, но и промяната не ти гарантира постоянна промяна в неговото отношение или край на хобито му мила!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Трябвалидаминаподскалпела
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:49.