IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3401  
Стар 25th February 2009, 21:02
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Трябва да платиш останалата сума в деня на операцията или по точно преди тя да започне
__________________
395cc PIP
  #3402  
Стар 25th February 2009, 21:45
Аватара на franchi
franchi franchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 202
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bunny
Сетих се и нещо друго - никой не ми каза кога да доплащам - знае ли някои каква е практиката при Н.Георгиев и може ли в евро!
При мен мъжът ми плати след операцията и да...в евро
Успех и няма страшно, от личен опит
__________________
350сс Иска ми се да крещя от кеф!!!
  #3403  
Стар 27th February 2009, 00:09
halifa halifa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 3
По подразбиране асиметрични гърди

Здравейте момичета, най-сетне и аз си направих профил тук и реших да пиша. :) Доста съм чела във форума, но по моя въпрос така и не намерих много информация. Моят проблем е асиметрични гърди по рождение и най-сетне се престраших и реших да си направя операция. Вече ходих на 3 консултации при Н.Георгиев, В.Динев и В.Василев (от ВМА) . За сега най-много доверие ми вдъхна Динев той предлага да се постави имплант в малката гърда и да се повдигне и намали малко другата. Почти съм решена да се оперирам при Динев, но общо взето който и да избера рискувам, защото аз самата не мога да си представя как ще изглеждат гърдите ми след това, пък и самите хирурзи не ми показаха снимка на подобен на моя случай. Притеснява ме фактът, че в едната ще има имплант а в другата не, как ще се развиват, няма ли да се усеща... и това повдигане и намаляване е свързано с белези. Пък и аз съм на 20 не съм раждала...
Много ще се радвам ако някоя от вас може да ми помогне с нещо, ако има момиче с моя проблем, която вече е премина през това :) ще се радвам да сподели опита си. :)
Поздрави от мен :) !!!
  #3404  
Стар 27th February 2009, 00:27
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Не съм много наясно но определено нещо не ми се нрави това да имаш имплант в едната гърда а в другата да нямаш...Най малкото е че със течение на времето тотално ще се различават..По добре говори със някой който да ти сложи един по голям имплант и един по малък...
Съветвам те да отидеш при Тепавичарова или някой който се занимава със реконструкция на гърди...Успех
  #3405  
Стар 27th February 2009, 00:40
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Подкрепям мнението на Томи!
Отиди при Тепавичарова на консултация.
  #3406  
Стар 27th February 2009, 19:48
marvik marvik не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: варна
Мнения: 15
По подразбиране

Когато аз си правих моята операция при Тепавичарова бях в стаята с едно 19 год.момиче точно с такъв проблем.Подробности не мога да ти кажа защото момичето се притесняваше и не говореше само знам ,че я оперира и в едната гърда и сложиха 300 сс
  #3407  
Стар 27th February 2009, 21:06
halifa halifa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Аз вече се опитах да се свържа с Тепавичарова, защото съм чувала, че е подходяща за моя случай, но не успях ...както и да е ще продължа да звъня. Но д-р Василев също е много добър той е завеждащ отделение по реконструктивна и пластична хирургия във ВМА и е на същото мнение като Динев (имплант само в едната).
Ще продължа да търся информация и все пак дано се намери някой тук, който да сподели опита си. Наистина разликата при мен е доста голяма Аз ги попитах дали не може да се сложи и във двете но просто различни размери, но и двамата казаха, че пак няма да са еднакви и е по-добре да се направи повдигане и намаляване на едната.
  #3408  
Стар 28th February 2009, 08:27
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

След като двама хирурзи споделят едно и също мнение,може би това е варианта наистина.А възможно е и не само с една операция да се оправят нещата..Надявам се да не се стига до там.Ще се свържеш с Тепавичарова и вче сама ще прецениш на кого да се довеери.Аз съм виждала такава операция на една колежка на майка ми-едната с имплант,другата с пождигане и намаляване.Бях доста малка като си спомням,че имаше разлика.Та миналата или по-миналата година си направи операцията при Динев във Вита(ако не се лъжа) и е останала много доволна. Не правя реклама,просто ти казвам случай на други хора.Успех ти желая и дано се получи това,което искаш
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
  #3409  
Стар 28th February 2009, 13:44
halifa halifa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Мерси мерси дано наистина стане За сега съм избрала Динев той ми вдъхва най-много доверие.
Ще споделям какво се случва в бъдеще!
  #3410  
Стар 28th February 2009, 14:52
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evita29
Искам да попитам някой шит ли е с саморазграждащи се конци Vicryl,и ако е така за колко време трябва да паднат?Защото при мен мина месец и 3 дни и все още имам на лявата гърда конци.
по принцип стандартните конци на vicryl се резорбират за 70 дни, но обикновенно се използват за вътрешни шевове. има и vicryl rapid който се разгражда за 7 дни. зависи какво ти е сложено, при нас за външни шевове изпозваме монокрил. ако се лсожи на кожа нещо ,което не се резорбира до 10 дни, го сваляме после. но ако искаш за свое спокойствие се обади и попитай лекаря ти дали да оставиш така нещата или да се свали.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:23.