IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 2nd March 2009, 22:07
Аватара на franchi
franchi franchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 202
По подразбиране Re: Моля ви спешно за съвет

Цитирай:
Първоначално написано от АнЕлиЯ
Здравейте,момичета! От година сигурно чета вашия форум и се възхищавам на компетентността ви и много пъти съм искала да се включа и аз. Сега ви пиша и наистина ви моля за съвет,защото аз не знам какво да правя. На 18 години съм и на 8 май завършвам. Иска ми се до края на април да отслабна с около 15 кг,за да мога да съм в форма за бала и най вече да мога да си сложа силикон.Искам го от 2 години и ми се е превърнало в мечта. И въпроса ми към вас е,ако си направя въпросната интервенция (ориентирала съм се към др Ильо Стоянов) до 23 май,когато ми е и бала ще мога ли да се възстановя? И живот и здраве,ако всичко е наред на 25 май да замина на море? Благодаря ви предварително за отделеното внимание!
"Бързата кучка, слепи ги ражда" успокой малко темпото...
__________________
350сс Иска ми се да крещя от кеф!!!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 2nd March 2009, 22:07
АнЕлиЯ АнЕлиЯ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
..и после били сме скачали на новичките и младичките, дето не четяли стари постове...Същата история като с "Силикон на 17 г."..вместо да си седне на гъза да се готви за кандидатстудентски изпити след бала, тръгнала на море да си разхожда новите цици...
Свещена простота...май трабва да се наговорим на подобни постове изобщо да не отговаряме - да им стоят празни новите теми...
SweetShark всъщност bobeto83 имаше предвид поста на bittersweet^symphony, а не моя,но както и да е .. и второ дали ще се готвя за кандидатстудентски изпити или ще си разхождам "новите цици" избора си е лично мой,така че ако няма какво да кажеш по добре изобщо не пиши злобни коментари ..
Отговори с цитат
  #33  
Стар 2nd March 2009, 22:09
Аватара на franchi
franchi franchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 202
По подразбиране

На море и да се излагаш на слънце, не е препоръчително да се ходи поне месец след като направиш операцията.
__________________
350сс Иска ми се да крещя от кеф!!!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 2nd March 2009, 22:10
АнЕлиЯ АнЕлиЯ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
Мога да наричам ненормални, който си поискам, за справка виж горния ми пост. Написах го защото мога
еми браво,че можеш ама май по добре да се изтъкваш с някакви други по смислени неща,които можеш,ако изобщо можеш нещо естествено .. защото по отговора ти разбирам,че май ти си ненормалната..
Отговори с цитат
  #35  
Стар 2nd March 2009, 22:12
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Анелия, направи точно каквото си решила - отслабни драстично, сложи си силикон . . . пък после ще видим дали няма да ти се иска да се беше вслушала в тези "злобни" коментари
Отговори с цитат
  #36  
Стар 2nd March 2009, 22:13
АнЕлиЯ АнЕлиЯ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 13
По подразбиране Re: Beautiful_ може да наричаш "ненормални" единст

Цитирай:
Първоначално написано от lara31
Мале тия младите много устати бе .
Ти поиска съвет и мнение и ние го даваме.
вие не ми давате съвет,а ме нападате (повечето от вас поне го правят) или правят злобни коментари,които не са ми от полза .. и не изпълняват целта на поста .. но както и да е
Отговори с цитат
  #37  
Стар 2nd March 2009, 22:15
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

А ти защо искаш съвет, като в крайна сметка ще направиш това, което си решила Такива повърхностни хора най-много ме дразнят
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #38  
Стар 2nd March 2009, 22:17
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране вие не ми давате съвет,а ме нападате

Анелия, не те нападаме, а дори и злобните коментари ги приеми. Казвам ти го най-добронамерено. Знам какво е да си на 18 и да нямаш цици пък да искаш. Но тук момичетата знаят много добре, имаме опит и можем да съветваме. Просто не искаме да дойдеш пак след 2-3 месеца и да пуснеш нова тема заради проблем. Поразпитай малко повече, пиши на лични тук за инфо.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 2nd March 2009, 22:18
АнЕлиЯ АнЕлиЯ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
А ти защо искаш съвет, като в крайна сметка ще направиш това, което си решила Такива повърхностни хора най-много ме дразнят
еми като те дразня не ми давай съвет, а и ако бях решила да направя това,което искам изобщо нямаше да пиша в форума. Аз искам съвет,а не нападка .. или вече няма такова нещо като нормален човешки отговор без злобни подмятания?
Отговори с цитат
  #40  
Стар 2nd March 2009, 22:20
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от АнЕлиЯ
еми като те дразня не ми давай съвет
къде видя да ти давам съвет ?
лека вечер и успех с бала един ден като погледнеж назад ще разбереш колко са си стрували услията за тази нощ
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молявиспешнозасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:27.