IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2601  
Стар 26th March 2009, 08:57
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Повечето носим Tiumph Energy (Triaction). Той е спортен като късо потниче, с дебели презрамки и широк ластик отдолу, който не дразни разреза под гърдата, когато операцията е правена по този начин. Бобето, която се оперира при д-р Заякова, пък има един точно медицински със закопчаване отпред, но като форма прилича на Триумфа.
В този магазин, в който те е пратил доктора, би трябвало да знаят какво да ти предложат. Изчакай да мине операцията и тогава си купи сутиен, за да ти е добре размера.
Отговори с цитат
  #2602  
Стар 26th March 2009, 12:31
Аватара на emanuel4eto
emanuel4eto emanuel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 63
По подразбиране

В повечто клиники продават сутиени но те са около 95 лв.Аз си купих един от там и един на "Триумф"-57 лв.И съм доволна повече не от този от клиниката нищо че е по скъп.
Отговори с цитат
  #2603  
Стар 26th March 2009, 20:14
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Повечето носим Tiumph Energy (Triaction). Той е спортен като късо потниче, с дебели презрамки и широк ластик отдолу, който не дразни разреза под гърдата, когато операцията е правена по този начин. Бобето, която се оперира при д-р Заякова, пък има един точно медицински със закопчаване отпред, но като форма прилича на Триумфа.
В този магазин, в който те е пратил доктора, би трябвало да знаят какво да ти предложат. Изчакай да мине операцията и тогава си купи сутиен, за да ти е добре размера.
Най лошото е че вече не се произвежда Tiumph Energy (Triaction). а новите модели не са толкова удобни
Отговори с цитат
  #2604  
Стар 26th March 2009, 20:53
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Така ли Аз си купих миналата сряда, но явно са заредени количества. Това е доста успешен спортен (и постоперативен )модел
Отговори с цитат
  #2605  
Стар 27th March 2009, 19:22
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Повечето носим Tiumph Energy (Triaction). Той е спортен като късо потниче, с дебели презрамки и широк ластик отдолу, който не дразни разреза под гърдата, когато операцията е правена по този начин. Бобето, която се оперира при д-р Заякова, пък има един точно медицински със закопчаване отпред, но като форма прилича на Триумфа.
В този магазин, в който те е пратил доктора, би трябвало да знаят какво да ти предложат. Изчакай да мине операцията и тогава си купи сутиен, за да ти е добре размера.
Най лошото е че вече не се произвежда Tiumph Energy (Triaction). а новите модели не са толкова удобни
ееееее и защо така? какво ще му променят ,тия хора вече полудяха...
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #2606  
Стар 27th March 2009, 23:15
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Повечето носим Tiumph Energy (Triaction). Той е спортен като късо потниче, с дебели презрамки и широк ластик отдолу, който не дразни разреза под гърдата, когато операцията е правена по този начин. Бобето, която се оперира при д-р Заякова, пък има един точно медицински със закопчаване отпред, но като форма прилича на Триумфа.
Отговори с цитат
  #2607  
Стар 2nd April 2009, 13:02
Аватара на franchi
franchi franchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 202
По подразбиране

Здравейте, момичета! Отдавна не съм писала, но чета редовно... Имам проблем с болка, която се появява от време на време на лявата гърда, когато се наведа на долу все едно ме пронизва нещо от мишницата към гърдата, много силна и дразнеща болка, много се уплаших първият път, онзи ден пак така, какво да правя?
След операцията ме болеше от ляво под мишницата чак не можех да си преместя ръката, нещо като засегнат нерв, в определено легнало положение, сега това поотшумя, минаха почти 7 месеца, много се притеснявам дали не е друго?
__________________
350сс Иска ми се да крещя от кеф!!!
Отговори с цитат
  #2608  
Стар 2nd April 2009, 14:12
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Обади се на хирурга си, незнам защо чакаш???
Отговори с цитат
  #2609  
Стар 2nd April 2009, 15:21
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Болката не е шега работа и то в покъсен етап като при теб.
Консултирай се с лекар,а и не е лошо да да направят ехограф за твое успокоение
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #2610  
Стар 2nd April 2009, 15:54
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Възможно е, ако си правила упражнения, да е разтегнат мускул. Но ако е това, просто спираш физическата активност за 2-3 дни и трябва да отшуми.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:28.