IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2731  
Стар 17th April 2009, 10:13
Аватара на franchi
franchi franchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 202
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady69
Много странно днес преди да разкажа на майка ми за тази болка, тя ми каза за същата болка при нея в лявата гърда от години
Franchi, а майка ти има ли силикон? Защото иначе наистина е странно...[/quote]
Не няма силикон, но явно има същата болка...
__________________
350сс Иска ми се да крещя от кеф!!!
Отговори с цитат
  #2732  
Стар 22nd April 2009, 12:25
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Нека и аз да ви се оплача малко.От 2 дена ме боли зърното на лявата гърда.От операцията минаха 5месеца и половина.Дали е нормална тази болка? Тя не е постоянна, а от време на време сякаш с нож ме боцкат там....
Отговори с цитат
  #2733  
Стар 22nd April 2009, 15:21
Аватара на franchi
franchi franchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 202
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Нека и аз да ви се оплача малко.От 2 дена ме боли зърното на лявата гърда.От операцията минаха 5месеца и половина.Дали е нормална тази болка? Тя не е постоянна, а от време на време сякаш с нож ме боцкат там....
Уф, явно нещо като при мен май се получава , може да е засегнат нерв, но за по сигурно отиди на мамолог и направи консултация с хирурга си Аз след като направих това съм по-спокойна и не го мисля.
__________________
350сс Иска ми се да крещя от кеф!!!
Отговори с цитат
  #2734  
Стар 22nd April 2009, 15:28
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Нека и аз да ви се оплача малко.От 2 дена ме боли зърното на лявата гърда.От операцията минаха 5месеца и половина.Дали е нормална тази болка? Тя не е постоянна, а от време на време сякаш с нож ме боцкат там....
С Карамела ще имате за какво да си говорите като обща тема значи.... Аз откога я врънкам да отиде на мамолог... Стискам ти палци да е нещо временно... и да се оправи!
Отговори с цитат
  #2735  
Стар 22nd April 2009, 16:18
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Мерси Гуен! Ще намеря време да отида и да чуя какво ще ми кажат. А ти как си мила?
Отговори с цитат
  #2736  
Стар 22nd April 2009, 16:45
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Мерси Гуен! Ще намеря време да отида и да чуя какво ще ми кажат. А ти как си мила?
Засега продължавам да съм в неведение... имам още един вариант и мисля да реша да пробутам и него (за анатомични)
Отговори с цитат
  #2737  
Стар 22nd April 2009, 16:49
evita29 evita29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 237
По подразбиране

Гуен ти обаче въртиш,въртиш и пак на твойта да стане
Отговори с цитат
  #2738  
Стар 22nd April 2009, 17:25
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Мерси Гуен! Ще намеря време да отида и да чуя какво ще ми кажат. А ти как си мила?
Засега продължавам да съм в неведение... имам още един вариант и мисля да реша да пробутам и него (за анатомични)
Гуени, ако можеш да се снабдиш с анатомични, изобщо не се замисляй!!!! Това са ТВОИТЕ импланти. За въртенето не се притеснявай - просто се пази и бъди послушна първите 10 дни, носи сутиен и лента.
Отговори с цитат
  #2739  
Стар 22nd April 2009, 20:03
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evita29
Гуен ти обаче въртиш,въртиш и пак на твойта да стане
А не трябва ли така да е пренципно...?
Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
изобщо не се замисляй!!!! Това са ТВОИТЕ импланти. За въртенето не се притеснявай - просто се пази и бъди послушна първите 10 дни, носи сутиен и лента.
Аз изобщо не бих се замислила и да - имам такъв вариант, но док не иска да рискува да ми постави такива Това е целият проблем.
Демили, благодаря, че продължаваш да ме подкрепяшслед всичко... Точно сега, когато имам нужда Защото доста хора се отдръпнаха някак от мен заради тези подмени, капризи и каквото там го наречеш... И са прави... но от това не ми става по-леко И понеже наистина чувствам, че давам повод за насмешка отстрани - засега няма да споделям повече инфо по въпроса. Пък живот и здраве един ден ако успея да направя каквото исках от самото начало - ще се похваля... може би..
Отговори с цитат
  #2740  
Стар 22nd April 2009, 21:11
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Не даваш повод за насмешка-търсиш определен резултат , който за съжаление ,само на принципа -проба-грешка- можем да постигнем. Нямали сме късмет да се харесаме от първия път , възхищавам ти се , че не приемаш задоволителен резултат .Моля Те , казвай как вървят нещата -не смея да те притеснявам на лични
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:49.