IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 13th October 2012, 15:36
cecoooooo cecoooooo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от makaveli71 Виж мнението
Здравейте приятели нов съм тук и искам да попитам мислите ли че ще мога да порасна още на височина при условие че съм на 17-години а съм висок 1.67см.Ще съм ви много благодарен ако споделите по вашо наблйодение вие до колко сте растяли видимо
попринцип момчетата растат до 24 25 години. но ако вдигаш тежести няма как да пораснеш. но ако има начин то е да ядеш витамин А (моркови боровинки риба и др.) играи волейбол или баскетбол свидетел съм че помага да скачаш с изпънато тяло или да висиш на лост с изпънато тяло. може да си купиш витамин А за около 5 лв 60 таблетки в аптеките то няма много да ти повиши разтежа но на твоита възраст всеки мм е от полза. не вдигаи по тежко от 5 кг !!!ако искаш да знаеш повече скаипа ми е cvetan_svetkavicata напиши нещо да знам че си ти.

Последно редактирано от cecoooooo : 13th October 2012 на 15:39
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th October 2012, 15:38
cecoooooo cecoooooo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cecoooooo Виж мнението
попринцип момчетата растат до 24 25 години. но ако вдигаш тежести няма как да пораснеш. но ако има начин то е да ядеш витамин А (моркови боровинки риба и др.) да скачаш с изпънато тяло или да висиш на лост с изпънато тяло. може да си купиш витамин А за около 5 лв 60 таблетки в аптеките то няма много да ти повиши разтежа но на твоита възраст всеки мм е от полза. не вдигаи по тежко от 5 кг !!!ако искаш да знаеш повече скаипа ми е cvetan_svetkavicata напиши нещо да знам че си ти.
ако знаеш как да си подобра отскока ще ми кажеш по скаип че аз съм 177 а съм на 13 но с малък отскок а във волейбола ми трябва голям отскок
Отговори с цитат
  #23  
Стар 1st February 2013, 18:52
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Може да помислиш и над възможността за аргинин с орнитин за хормона на растежа, който е ключов за ръста. И няма такова нещо "момчетата растат до 24-25".. костната система на човек спира развитието си на 21, ако ще и хермафродит да е.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12th February 2013, 10:57
survivor survivor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 18
По подразбиране

Височината първо е генетично заложена. Второ благоприятно въздейтвие биха оказали спортове от рода на баскетбола и волейбола, но за това се иска доста време.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 23rd May 2013, 12:42
cecoooooo cecoooooo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DaKing Виж мнението
Може да помислиш и над възможността за аргинин с орнитин за хормона на растежа, който е ключов за ръста. И няма такова нещо "момчетата растат до 24-25".. костната система на човек спира развитието си на 21, ако ще и хермафродит да е.
Прав си за това че момчетата растът до 21 годишна възраст, но хормона за разтежа може да ти помогне да порастнеш но 85% сигурно че ще ти навреди(лесно чупливи кости, липса на витамин Д и много други)
Отговори с цитат
  #26  
Стар 1st June 2013, 10:03
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Ръстът е генетично заложен, но има и такива дейности като спорт, добавки, хормони, които ЕВЕНТУАЛНО биха помогнали да пораснеш още малко, но това е при положение че съществува някакъв фактор, който спира/възпрепятства растежа.
На тези години пробвай с баскетбол, волейбол и добавки като Amix Maximum GH Stimulant, които съдържат аргинин и орнитин.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 19th August 2013, 08:10
Stef91 Stef91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 28
По подразбиране

Не, пуши, пий с мярка, спи редовно и достатъчно.Храни се обилно.Създай си навик да ходиш изправен.Спортувай.Останал ото е генетика.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 22nd August 2013, 08:18
Аватара на Ivo Ivanov
Ivo Ivanov Ivo Ivanov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 53
По подразбиране

Защо не опиташ с някой стимулатор на хормона на растежа. Който ще стимулира собственото ти производство. Amix - GH maximum stimulant е добър вариант.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23rd August 2013, 21:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Яж всеки ден годжи бери.Това е единствения плод,за който се знае,че помага на човешкото тяло да произвежда повече хормон на растежа по естествен път.Има високо съдържание на сесквитерпеноиди,които стимулират хипофизата и ендокринните жлези като по този начин увеличават хормона на растежа.А и е богато на Л-глутамин и Л-аргинин.Затва и доста мои приятели и познати културисти/включително и аз/консумираме.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 23rd August 2013 на 21:22
Отговори с цитат
  #30  
Стар 9th September 2013, 13:20
everlasted133 everlasted133 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Опитай с AMIX MAXIMUM GROWTH HORMONE,приет преди лягане спомага по-бързо да навлезнеш в дълбоката част на съня в която човешкият организъм произвежда най-много растежен хормон.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какдапорасна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:36.