IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 19th October 2012, 14:55
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Като спинкаш

Имаш още много време да растеш... не бой се!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 19th October 2012, 21:19
kdragov kdragov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Всичките необходими течности за ефективната работа на автомобила, като - спирачна течност, антифриз или течности за чистачки, се откриват лесно в електронния магазин за авточасти на https://avtochastionline.com/ За всяка нужна част, се намира отговор в каталога, по зададените параметри. Може да се намери авточаст, според номера на частта, по шасито или по марката и модела на колата и др. Подредбата в организираните категории и подкатегории и улесненото търсене, спомага за бързи и точни резултати. Доставките са удобни за клиента, според избрания вариант. В магазина постоянно текат и добри промоции и намаления.

Последно редактирано от kdragov : 20th February 2019 на 11:50
Отговори с цитат
  #33  
Стар 28th October 2012, 17:43
cecoooooo cecoooooo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 33
Lightbulb

[QUOTE=Shnur;37473]Какво трябва да направя че да ускоря растежа на тялото си.Всмисъл има ли някакви упражнения които стимулират растежа на костите и ставите и ако има как да се използват.На 17 години и половина съм 172см. , но знам че момчетата растат до 19 години някаде, та искам да направя нещо по въпроса.Благо

Момчетата растат до 23-24-25 годишна възраст. Ако ядеш много витамин А висиш на лост с изпънато тяло или скачаш максимално с изпънато тяло разтеж. Не случайно волейболистите растат много знам го от личен опит. Не вдига щанги най-много гирички до 5 кг ама и това може да ти навреди по-добре прави лицеви опори набираи се и такива работи. Всъщност аз тренирам волейбол от малък и сега съм 178см а съм на 13.(В морковите, боровинките, червената чушка, рибата, доматите и всички оранжеви зеленчуци има витамин А също се продава и в аптеките и е съвсем безвредно). Може да дръпнеш до 10 см най-много трябвало е да се сетиш преди няколко години и не слушаи хората че това е ген родителите са ми ниски.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 27th March 2013, 17:41
marit7 marit7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kdragov Виж мнението
Ами приятел. Всичко е до ген. Ако роднините ти са високи ще пораснеш, ако не са високи нямаш шанс. Наистина при съня най-много се расте. Иии между другото с баскетбол и волейбол може да пораснеш само 1-2 см, така че ако не ти е приятно не се блъскай.
Съгласен съм на 100% с този коментар!
______________
Vrati Метални Решетки Цени Врати За Апартаменти Входни Врати
Отговори с цитат
  #35  
Стар 1st June 2013, 18:47
georgi.dimitrov.1426 georgi.dimitrov.1426 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 5
По подразбиране имам ли шанс да стигна 2 метра

Здравейте аз сам на 17 години и искам още да порастна понеже искам да се занимавам професионално с волейбол.Висок сам 193 баща ми е 194 а майка ми 170.Имам ли шанс да стигна до 200см ?
Отговори с цитат
  #36  
Стар 1st June 2013, 18:50
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Може и да стане в случая
Отговори с цитат
  #37  
Стар 1st June 2013, 21:54
georgi.dimitrov.1426 georgi.dimitrov.1426 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Защото се замислям ако не порасна дали да не пробвам с растеж на хормона а пък не ми се иска да го вземам понеже чета в други форуми че имало и странични ефекти.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 1st June 2013, 21:59
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

ми вземи го хормона и ще се получи - висок 2 метра, а с чупливи кости...и какво правиш тогава?!?!?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 2nd June 2013, 00:23
georgi.dimitrov.1426 georgi.dimitrov.1426 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Е добре тогава мога ли по някакъв друг начин да порастна. Или ако няма друг начин да се надявам до 19 години(до толкова мисля че се развиваха костите) да стана 200см.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 2nd June 2013, 12:10
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Нали усилено тренираш спорт с хвърляне на топка нагоре. Това ще ти помогне. Също и висенето по лостове.
От такова огромно значение ли е за теб да ги заковеш тези 2 метра? Какво ще се случи например ако си 198 см...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Растежнатялото
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:16.