IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #661  
Стар 24th October 2010, 21:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

няма начин да не е изолиращо,но ти живееш за себе си,нали
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #662  
Стар 28th October 2010, 09:57
v_antonova1986 v_antonova1986 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
186 92
не искам да ставам нито повече нито по-малко...Важното е как изглеждаш,а не килограмите
Напълно споделям мнението ти, като добавям, важно е как се чувстваш а не колко тежиш. Аз съм 162см. и тежа 60кг.
Отговори с цитат
  #663  
Стар 29th October 2010, 14:20
Аватара на Wings_of_a_Butterfly
Wings_of_a_Butterfly Wings_of_a_Butterfly не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 282
По подразбиране

163см, 41кг.
И аз споделям мнението за това чее важно какво виждаш в огледалото а не цифрата на кантара.
Отговори с цитат
  #664  
Стар 31st August 2011, 15:34
Аватара на thewonder
thewonder thewonder не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 1
Arrow

От близо година ходя при един индиец, който има уникална система от йога упражнения, които хем не са особено трудни, хем така неусетно ти вкарват в норма теглото и ти извайват тялото. Не знам каква е тайната, но явно когато всички системи в тялото функционират нормално и са пречистени от токсини, то е достатъчно интелигентно създадена от Природата система, че само да си намери идеалното тегло и пропорции и да ги поддържа.
Ако сте любопитни, на сайта на йога къщата му можете да откриете и доста интересни рецепти и нещо, което мен май най-много ме впечатли - позабравените ценности, по които само въздишаме във вид, който звучи така актуално и близко до нас европейците днес. Не знам как, но успява да те промени някак и отвътре, видях как заклети месари, които не сядат на масата без мръвка станаха веге, при това неусетно
Ето това е местенцето, където отивам всеки ден да чудотворя с тялото си - www.devmurti.info. Там ще видите и адреса и телефона и т.н. Всъщност учителят на този индиец беше тук в България преди две години с него и само месец след това отпраши към безкрайността на може би около 110г. в перфектно здраве и форма
Отговори с цитат
  #665  
Стар 6th March 2012, 16:40
wellybg wellybg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 1
Red face -

в нашето семейство всички жени сме слабички до 9 клас след което наддаваме много във ханша, но при мен стана нещо различно, вместо да надебелея в 9ти клас дръпнах на височина , сега съм десети и съм 176-7см и 55 килограма, лятото бях 50 но зимата се охраних доста добре ии не знам, на моменти си мисля, че пораснах прекалено много, от друга страна като се замисля, че щях да напълнея иначе ми е добре ;д не знам, вие как мислите ?
Отговори с цитат
  #666  
Стар 11th March 2012, 19:17
ReNiDD_86 ReNiDD_86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 53
По подразбиране

здравейте,
искам да ви представя моят блог: http://zdrave-i-liubov.blogspot.com/ ще намерите полезна и интересна информация за здравето и красотата
Отговори с цитат
  #667  
Стар 14th March 2012, 13:05
elegantna elegantna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте, висока съм 168см и съм 54кг. Най-добре се чувствам когато съм 52 кг. За месец мисля, че ще вляза във форма само със спорт без диета.
Отговори с цитат
  #668  
Стар 16th March 2012, 21:03
gosssip girl gosssip girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 1
По подразбиране

висока 165 и 46 кг.
Отговори с цитат
  #669  
Стар 28th March 2012, 14:57
denica_r79 denica_r79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 23
По подразбиране

163 см, 50-52 кг
Отговори с цитат
  #670  
Стар 11th November 2012, 17:55
cecoooooo cecoooooo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 33
По подразбиране

Можете да пораснете с отскоци с изпъна то тяло висене на лост с изпънато тяло не ходите на фитнес ядете витамин А
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкостевисокиколкотежите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:11.