IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #491  
Стар 6th May 2013, 13:10
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Честито, Раби, много се радвам за новото (право) носле Успешно възстановяване и пусни снимки, да попълним колекцията от турски доктори
Отговори с цитат
  #492  
Стар 6th May 2013, 18:55
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Нелке, страхотно носле направо съм във възторг още от сега си личи острото връхче независимо от леките отоци отстрани сега вече можеш да си го оставиш тук да се вижда без да се притесняваш. Което ме навява на мисълта че и аз трябва да ви покажа нови снимки да видите колко е спаднал и моя за няма и месец. Как оперират тези хора на първия месец още носа ти е вече апсолютно фин всеки ден се събуждам със все по- малък нос, нещата се развиват с бясна скорост а не като преди все по- грозно и по- грозно
Отговори с цитат
  #493  
Стар 6th May 2013, 19:27
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Честито,Рабиоса!!!Много се радвам като ви четаБързо възстановяване и дано да се е получил желания от теб нос!!!
На Нелка носа макар и подутичък още, си личи,че формата е перфектна много ми харесва,страхотно излъчване Стискам палци на всички
Отговори с цитат
  #494  
Стар 6th May 2013, 19:57
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Раби хайде честито и от мен много се радвам за теб че най на края всичко мина сега само чакаме снимки да се възхищаваме на поредните добри турски резултати
Отговори с цитат
  #495  
Стар 7th May 2013, 06:29
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

Честито, момичета.
Пожелавам ви бързо и безпроблемно възстановяване след операциите.
Отговори с цитат
  #496  
Стар 7th May 2013, 09:08
Nansi@Nansi Nansi@Nansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Честито момичета,
бързо възстановяване.
Като гледам на Нелка резултата и аз почвам да се замислям за Дилбер,
прекрасен резултат (вижда се въпреки отока), а и е доста разликата в цената с рино при Авшар.
Отговори с цитат
  #497  
Стар 8th May 2013, 11:51
Renattta Renattta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте момичета, чета форума от самото начало и честно казано се замислям и аз за рино при Дилбер. Но искам да попитам каква е цената на консултацията при него и до колкото разбирам не се чака много от консултацията до самата операция...
Отговори с цитат
  #498  
Стар 8th May 2013, 12:20
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Renattta Виж мнението
Здравейте момичета, чета форума от самото начало и честно казано се замислям и аз за рино при Дилбер. Но искам да попитам каква е цената на консултацията при него и до колкото разбирам не се чака много от консултацията до самата операция...
Консултацията е безплатна. Както при Дилбер , така и при Илхан. За Авшар не знам.

Аз при Дилбер чаках около месец и малко. При Илхан се чака доста повече. Ако се решиш, пиши на лични, ще помагаме, че е трудно с езика там.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #499  
Стар 8th May 2013, 20:26
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

От тази сутрин и аз съм чисто нова. Оперирах се при Авшар и съм много доволна. Само ми е гадно от упойката още. Нямам тампони, нямам синини, нямам големи отоци.
Отговори с цитат
  #500  
Стар 8th May 2013, 20:29
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Не знам как да пусна снимка тук
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:44.