IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1741  
Стар 13th April 2014, 16:37
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Уау, супер!
Отговори с цитат
  #1742  
Стар 13th April 2014, 16:39
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Какво се случва с тази тема??? Какви са тези жълтини, бе, хора???? За тези, които не ме помнят и тези, които са ме забравили, нека да обясня. Преди 1 година бях с 2 неуспешни операции, резултата беше доооста трагичен- вече имах и здравословни проблеми, да не говорим, че на външен вид за нищо не ставаше. Това беше най-депресираният ми период през живота. 2 години не знаех къде се намирам и не можех да се понасям. Тогава започнах ровене във всякакви чужди сайтове и разговори с всякакви специалисти, като стигнах и до Венецуела и Щатите. След дълги нощи безсъние е ровене къде ли не и с помощта на Зара777 се убедих, че едни от водещите специалисти са в Турция и съответно като най- близка дестинация и най-евтин вариант за качество се спрях на нея. В продължение на 6 месеца заспивах и лягах с турския форум (благодарение на Зара пак да кажа) и съм виждала и изживявала добрите резултати на Илхан и Дилбер. След консултации с двамата бях на 100% сигурна, че отивам при Илхан, тъй като определено ревизиите са му едни от най-сполучливите в света, а в Турция без конкуренция. Дори и Онур Ерол, макар да е светило с неговия начин на моделиране, няма такъв опит, каквто Илхан. Всеки ден се поглеждам в огледалото и благодаря, че след толкова ужас и самосъжаление, най-накрая се харесвам на 100%. Апелирам хората, които те първа са решени да направят тази операция да се водят главно и единствено от едно нещо- сполучливите резултати, а не клюкарски приказки за непрофесионализъм или лошо отношение. Д-р Илхан и страхотен лекар, перфектен скулптур и невероятен човек. Нито за минута не съм усетила какъвто и да е негативизам, а именно обратното. Дори сега като върна лентата назад ми става мъчно за цялото преживяване (от престоя в Истанбул, де), защото освен спокойствието, че съм в сигурни ръци, ми осигуриха и удовлетворение, че съм направила правилният избор. Снимки може да видите назад в темата и се надявам наистина да се поразровите, защото ще опознаете типа хора, които пишат, ще видите реално кой през какво е минал и наистина ще направите преценка накъде да се насочите.

Последно редактирано от Rabiosa : 13th April 2014 на 16:50
Отговори с цитат
  #1743  
Стар 13th April 2014, 17:10
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Мислех да напиша, нещо което Rabiosa e споменала, че Илхан е много добър в ревизиите и много път съм казвал и във форума и на ЛС като са ме питали, че е много важно избора на специалист да бъде съобразен със конкретният случай, дали ревизия, корекция на върхове, ноздри, колумели и т.н. защо всеки хирург си има и по силни и по слаби страни, всеки дори си има собствен стил и почерк. Техниките в риноплстиката са много и не всеки ги владее всички еднакво добре.

Ревизиите са най-трудните операции, защото при тях не могат да се прилагат такива заучени техники като при първичните операции. Същото важи и за носове пострадали след някакъв инцидент и при тези случи се вижда кой хирург е талантлив и това е така, защото не всико опира само до опит и стаж. Това да моделираш носове на реални хора си е изкуство !

Относно отношението на Илхан не бих могъл да го коментирам, защото не съм имал контакт с него, но не ми се вярва да гледа лошо на нас българите, защото това все пак е бизнес и парите са по важни от това кой от къде е.
Отговори с цитат
  #1744  
Стар 13th April 2014, 17:24
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Искам да кажа още нещо във връзка с отношението му към българите. Когато му казах, че съм от България, София, той каза, че едно време като е бил по-млад е имал приятели от България и няколко пъти е ходил, но не и в столицата. Заговорихме се затова, че трябва да дойде и че реално не е изобщо далече. Впоследствие ми даде телефона на един негов приятел от България, като ми каза да го давам на хора от форума, които не могат да се свържат на неговия или не знаят английски или турски. Каза, че с него са много близки и непрекъснато държат връзка.
В същият смисъл пък, когато се върнах от Истанбул, след операцията ми паднаха лепенките и аз се обадих на асистентката му. Търсихме варианти да отида в някоя болница в България да ми ги залепят и докато и върна обаждане да й кажа, че случаят е разрешен, ми се обади един лекар, техен познат от Пловдив, който каза, че е разговарял с тях и ако желая мога да отида да ме превърже. Аз естествено отказах, а и те явно не са наясно, че София и Пловдив са бая далече. Въпросът е, че ако има някакво отношение, то по-скоро е положително, отколкото отрицанелно.

Последно редактирано от Rabiosa : 13th April 2014 на 17:51
Отговори с цитат
  #1745  
Стар 25th April 2014, 14:03
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

здравейте на всички отново включвам се с нови снимки 2 месеца и 10 дни от риното
Attached Images
Тип файл: jpg DSC01497.jpg (98,1 КБ, 321 views)
Тип файл: jpg DSC01476.jpg (92,2 КБ, 291 views)
Тип файл: jpg WP_20140425_061.jpg (100,2 КБ, 313 views)
Отговори с цитат
  #1746  
Стар 26th April 2014, 12:32
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

Строхотно е нослето, surita 79. Прекрасна извивка!
След още няколко месеца ще бъде още по-нежно.
Харесвам много извивките, които прави Дилбер.
Отговори с цитат
  #1747  
Стар 26th April 2014, 12:57
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Почерка на Дилбер яко си личи, не го казвам за лошо, просто го установявам всеки път като видя поредното негово носле.
Отговори с цитат
  #1748  
Стар 26th April 2014, 16:53
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

surita, страхотно се оформя нослето. Браво ! Ей такива резултати да се виждат в темата
Отговори с цитат
  #1749  
Стар 26th April 2014, 20:05
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Благодаря ви момичета още е много подут от горе гърба но се надявам скоро да спадне още и да ми се оформи по хубава извивка.С моята дебела кожа ,доктора каза 6-9 месеца да чакам за отоците.Незнам дали като спадне върха като цяло ще изглежда малко по къс носа,че така ми се иска
Отговори с цитат
  #1750  
Стар 27th April 2014, 14:34
zara_6666 zara_6666 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 55
По подразбиране

[QUOTE=Martin_N;797749]Малко като реклама ми изглежда това.. Първи 2 поста и...

Дай снимки на "многото" оперирани, де?

Chocolate9 ти при кой се оперира?
Според мен зависи какво трябва да ти се прави - тогава трябва да прецениш. А и второ рино е сериозна работа. Трябва и да минат поне 8 месеца преди първото
ЗдравеитеОтносно вашия пост мога да кажа само,че Емре Илхан съвсем няма нужда от реклама,защото дава дати за 7 -8 месеца напредАз също смятам,че за ревизия е по-добър от останалите.Всеки избира сам дали при Дилбер или Илхан!А снимки на многото оперирани вижте в страницата на док.Op.dr.Emre Ilhan Недоволни просто няма!Вярно,увеличил е още цените,но за да се блъскат пациентите още на опашка...сигурно има за какво

Последно редактирано от zara_6666 : 27th April 2014 на 14:37
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:46.