IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th April 2014, 22:38
veselinnaa veselinnaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 3
Unhappy ОТ червена към руса отново

Здравейте , моя приятелка наскоро използва един продукт за обезцветяване на косата името му все още не знам .. От обясненията си спомням , че са били 2 или 3 малки шишенца без окислител и може да пробваш дори 4 пъти на ден , ако искаш тотално да убиеш цвета .. Главният ми въпрос е ако има някоя по-запозната и луда като мен от червена да се направи отново руса да сподели след въпросното обезцветяване ако директно сложа руса боя дали ще ми се получи .. дори и да не е светло русо, акто например пепеляво или нещо от сорта ..със наслагване ще го оправя .. Някаква носталгия изпитвам към русия си цвят , пък и от русо към червено е лесно и винаги мога да се направя .. ама обратния начин ...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st May 2014, 09:31
lumpyy lumpyy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Какъв ти е естествения цвят на косата? Ако е светъл, може да изчакаш известно време червното да се поотмие и да се боядисаш русо, в него има някакъв % водороден прекис, който би трябвало да е достатъчен да направи добра интензивност на цвета. Ако е тъмен и първо си обезцветила за червеното, може да ти се наложи да обезцветиш отново, но обмисли и подстрижка, защото не знам на какво ще прилича косата ти след това : D
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th May 2014, 16:34
dimas_dim dimas_dim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Виж Veselinaaa моят съвет към теб е ако искаш да минеш пак към русият цвят на косата си е да го направиш, по най - щадящият начин като използваш професионален ремулвар за коса.Той е се състои от 2 компонента,които се смесват и се намзва костата,без да изгаря ,той бута само пигмента на старата боя която е наслоена в косъма.Абсолютно щтадящ е към косата ,най- евтино можеш да и го купиш от тук http://zakosata.com/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОТчервенакъмрусаотново
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:02.