IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd June 2011, 10:02
Аватара на Bezmulvnia
Bezmulvnia Bezmulvnia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 3
По подразбиране Секс за една вечер на морето

A

Последно редактирано от Bezmulvnia : 3rd June 2011 на 13:19
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd June 2011, 12:56
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bezmulvnia Виж мнението
Привет на всички.

Аз съм хетеросексуален мъж на 19 г. от София. Възнамерявам да посетя нашето Черноморие това лято (2011 г.) с един мой приятел българин, живеещ от десет години в САЩ. Тъй като не сме представители на каймака на българското общество, можем да си позволим около 700-800 лв. (максимум 1000 лв.) за една седмица на курорт на човек (това включва хотел, транспорт, храна, нощен живот). Главната цел на почивката ни е да правим секс за една нощ (с жени). Бихте ли ме посъветвали къде да отидем, имайки предвид социалния ни статус, възраст и цел на пътуването.

Това са някои от моите наблюдения:

Северно Черноморие – високи цени в комплексите, възрастни курортисти със средно високи доходи, скучен нощен живот = ниски шансове за секс за една нощ

Слънчев бряг – високи цени в комплекса, млади курортисти с изключително високи парични възможности (бентлита, вип сепарета, бело, и т.н.), бурен нощен живот = средни шансове за секс за една нощ

Южно Черноморие – ниски цени в комплексите, млади курортисти с по-скромни парични възможности, умерен нощен живот = високи шансове за секс за една нощ

Изводът ми е, че трябва да отидем на Южното Черноморие, например в Созопол или Приморско. Моля, подкрепете или оборете разсъжденията ми.

Благодаря ви предварително за мненията.
моето мнение е, че на северното черноморие вероятността да намерите, това което търсите е много по-голяма-- ако трябва да конкретизирам-- ЗЛАТНИ ПЯСЪЦИ: пълно с младежи, от всякакви страни дошли със същите като вашите намерения, пълно е с дискотеки, което говори за бурен нощен живот и т.н. Там почти няма възрастни хора, дошли за почивка, масово туристите са жадни за купони, алкохол и секс.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd June 2011, 15:22
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Бахти и маркетолога се извъди на 19
Подобни проучвания биха ти свършили работа за нещо по-смислено, от това къде какво да лупнеш (тая дума я научих от Миската)
Какво има да му мислиш, където и да отидеш гледай да е евтинко, та да останат стинки поне за по питие да черпиш момичетата (ако си смотан, може и повече от едно да се наложи), иначе няма да стане работата и ше си останеш с проучването а ако отидеш на Златните, както те е посъветвала Елица (абе Ели, освен цитат, можеш и нов отговор да натискаш....от време на време) кинтите само за хотела няма да ти стигнат.

И после да се отчетеш тука
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd June 2011, 17:19
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

А дали тоя младеж е наистина 19 годишен или моторетков пак се е размечтал за далечната 1936, га е бил на 19?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd June 2011, 17:55
Аватара на Bezmulvnia
Bezmulvnia Bezmulvnia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 3
По подразбиране

:

Последно редактирано от Bezmulvnia : 3rd June 2011 на 13:20
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd June 2011, 18:11
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Ох с ква цел само заминавате...напуши ме смях.....

Аз имам мои терзания: Ще ходя на почивка в Дубай това лято, та....чудех се..опа всъщност целта ми е да се "изпраскам" с некой мазен шейх с бяло теме по възможност , да ме позлати ,посребри, в най-добрия случай да му стана една от 29375358758345 жени........ хм? Дали да пробвам? Къде да отида? В коя част? Двореца на шейха, Дубайския музей или Джумитрата? Или нееее,неееее ,нека отида в хотел Бурж Ал Араб,там май всички са с пълни джобки ,и който и да "прекарам" ще ми е от полза...

Както и да е,спирам с моите притеснения ,за да си поразклатя мозъчето с твоите....
Ако тръгнеш непременно с тая цел ,няма да стане нищо според мен...
Отидете да се забавлявате...лудейте...пийт е... а другото ще си дойде само...Мацките по нашето море,където и да ходим все вървим и ние с тая цел ... Погледнато през моето око,аз отивам за секс със спасителче и в не малко случаи го постигам....
Ще ти трябват обаче малко парички за мацката,която ще прелъстяваш, с оглед на това,какви СМЕ момичетата в днешно време....почерпи я нещичко .... ама не ФЛИРТ водка, а нещо по изискано ,макар и да те пререже през джобчето...та да я впечатлиш..ако не стане първата вечер...напъвай я втората и т.н.... не се изтъквай,че си еди си какъв любовник, щото това ни отблъсква.
А къде да отидеш? Където и да отидеш,мръсниците си личат от далече.Просто външността им говори. Слънчев бряг недей,че там до мръсниците има мутри.
Бягай в Равда,Приморско,Бургас..... някъде по скромно.
И го прави с ГУМА,че да не ти звънне телефончето след 9месеца с честитка...тогава ще ти излезе бая повече от 700лв издръжка...

Айде веселете се , и да разказваш )))))))
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd June 2011, 18:34
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Сори, Емико, аз още емотиконките не мога да разбра от къде се правят,, мисля че ще се науча с времето :ДД
пък като цяло това проучване малко вятър ми се струва, че и таз снимка.... тц тц тц
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd June 2011, 18:47
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Малееееееееее къв си бЕл...и що си си глътнал шкембето така
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd June 2011, 18:55
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Кво се е наежил тъй ...хахаха
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd June 2011, 18:57
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране


Ще бъда откровена с теб-ще ти трябват повече парички от това,което си предвидил ))))))))))))))))),за да постигнеш заветната си цел

Последно редактирано от mishelle1607 : 2nd June 2011 на 19:00
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексзаеднавечернаморето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:52.