IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 25th March 2013, 21:33
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Нелка,какво реши за докторите,избра ли имам предвид?

Аз съм запазила час за консултация на 27 юли при Илхан... добре че има кой да ми превежда на турски,иначе съм жива загинала. Ако пък се реша на операция,ще се наложи пак да моля моята близка да идва с мен като придружител и преводач.

Но си е кошмарно в Истанбул наистина,ако не знаеш турски.Колкото пъти сме ходили с мъжа ми,се разбираме с ръце и крака,не попаднахме на англоговорящи.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 25th March 2013, 21:38
Melfi Melfi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Доколкото разбрах, в болницата Acibadem Maslak персонала не е на ти с английският и сега на моменти мисля как точно ще се разбера с тях, но ще трябва да се справя. Взех си и турски речник за всеки случай. Лошо е, че незная поне няколко турски думи.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 25th March 2013, 21:44
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nose Виж мнението
Нелка,какво реши за докторите,избра ли имам предвид?
Почти. Което значи не.

Много ми е трудно. Как се взима такова решение?
По-лесно е мъж да си вземеш - няма да го виждаш постоянно в огледалото и няма да ти се налага да го режеш оперативно при развод..

Мисля още...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 25th March 2013, 22:32
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

То и за мъж и за доктор ,гаранция Йок,както се казва ...
Но пък те разбирам... не трябва да има и минимален риск от провал.За това и изборът и решението са трудни
Отговори с цитат
  #75  
Стар 27th March 2013, 20:14
Melfi Melfi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Днес ми се обади сестрата на Джамбазов/този път невероятно любезна/, та чак неповярвах, за да ме попита дали искам да ми запише час за консултация за м. април. Моите опити да достигна до този момент продължиха година и половина, та до тази есен-зима, когато започнаха "издънките" на доктора. Аз разбира отказах, тъй като моята операция при д-р Авшар е в събота.Всъщност реших, че Дж.не е моят докотор още есента. Но явно при Джамбазов се е поосвободило време за консулт.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 27th March 2013, 20:40
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Ще се усетят Джамбазови, ама късно. Мелфи, много ти стискам палци и съм убедена, че резултата ще е отличен. Очакваме те със снимки, с които за пореден път да покажеш на българските хирурзи колко са назад в материала.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 27th March 2013, 21:30
Melfi Melfi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabiosa Виж мнението
Ще се усетят Джамбазови, ама късно. Мелфи, много ти стискам палци и съм убедена, че резултата ще е отличен. Очакваме те със снимки, с които за пореден път да покажеш на българските хирурзи колко са назад в материала.
Благодаря. Ще пиша от Истанбул как са минали събитията.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 27th March 2013, 22:10
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Melfi Виж мнението
Благодаря. Ще пиша от Истанбул как са минали събитията.
Успех и от мен! Нямам търпение и аз покрай теб!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 28th March 2013, 00:01
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Момичета и аз да се включа останаха четири дни Мелфи в събота аз в понеделник. Страшно се вълнувам че чак ми излезе херпес на носа ей викам си не му върви на този нос неможа ли да излезе на устата дано да се оправя до понеделник че направо ще откача. А вие в този форум сте големи сладури и аз много ви се кефя както казва малката ми дъщеря която е на 4 години. Всеки ден влизам с надеждата че някой е писал за да ви чета то си стана нещо като навик при мен. С нетърпение чакам от всички вече само добри новини и нови изпипани нослета.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 28th March 2013, 05:16
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Melfi Виж мнението
Днес ми се обади сестрата на Джамбазов/този път невероятно любезна/, та чак неповярвах, за да ме попита дали искам да ми запише час за консултация за м. април. Моите опити да достигна до този момент продължиха година и половина, та до тази есен-зима, когато започнаха "издънките" на доктора. Аз разбира отказах, тъй като моята операция при д-р Авшар е в събота.Всъщност реших, че Дж.не е моят докотор още есента. Но явно при Джамбазов се е поосвободило време за консулт.
Голяма услуга са ти направили!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:27.