IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 28th March 2013, 05:17
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Melfi Виж мнението
Благодаря. Ще пиша от Истанбул как са минали събитията.
И от мен успех , и ще се радвам да пишеш. Оказа се , че сме голяма група за Турция и всякакво инфо е полезно
Отговори с цитат
  #82  
Стар 28th March 2013, 17:09
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Пожелавам добри резултати на всички, на които им предстои операция. Стискам палци да не стане като с италианския доктор, че и там истерията беше голяма, защото вече сериозно се замислям как да рискувам да се подложа на втора операция и при кого.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 28th March 2013, 19:55
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Кукумицинка, ти май имаше добър резултат. Ако е нещо малко по-добре не се пипай, че всяка операция е риск . Ти разбира се си знаеш най-добре. колко време мина от твоята операция ?
Отговори с цитат
  #84  
Стар 28th March 2013, 20:52
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Кукумицинка, ти май имаше добър резултат. Ако е нещо малко по-добре не се пипай, че всяка операция е риск . Ти разбира се си знаеш най-добре. колко време мина от твоята операция ?
Юни месец се оперирах - отне ми 2 дни да се консултирам с Джамбазов и да се оперирам. Предложиха ми датата на някакво момиче, с което не можеха да свържат и реших, че е късмет. Определено имам подобрение спрямо първоначалното положение, но все пак имам от едната страна на носа калциране или недоизпилено, не знам; калциране малко на мястото на гърбичката и двете ми ноздри са различни (те и първоначално си бяха) - едната е по-голяма от другата, с по-друга извивка и ако се прекара една линия през края на ноздрите, тя не е хоризонтална. Това искам да оправя, не е чак фатално, но ме дразни и в същото време не съм окепазена, че да лягам смело под ножа.
Отстрани това калциране ми е нещо подобно на случая на PateJ.

Последно редактирано от кукумицинка : 28th March 2013 на 20:54
Отговори с цитат
  #85  
Стар 28th March 2013, 21:31
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Може ли да го видя това от страни, че и аз имам едно такова, което ми боде очите...?
Отговори с цитат
  #86  
Стар 28th March 2013, 22:05
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Може ли да го видя това от страни, че и аз имам едно такова, което ми боде очите...?
Егати заспалата снимка, дето си направих, но се надявам, че се вижда - от лявата страна http://prikachi.com/images.php?images/861/6054861a.jpg
Отговори с цитат
  #87  
Стар 29th March 2013, 02:16
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Момичета и аз да се включа останаха четири дни Мелфи в събота аз в понеделник. Страшно се вълнувам че чак ми излезе херпес на носа ей викам си не му върви на този нос неможа ли да излезе на устата дано да се оправя до понеделник че направо ще откача. А вие в този форум сте големи сладури и аз много ви се кефя както казва малката ми дъщеря която е на 4 години. Всеки ден влизам с надеждата че някой е писал за да ви чета то си стана нещо като навик при мен. С нетърпение чакам от всички вече само добри новини и нови изпипани нослета.
Купи си Ацикловир и почвай да го пиеш.
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #88  
Стар 29th March 2013, 10:22
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Аз си купих ацикловир и почнах да го пия но имах глупоста да го споделя с клиниката въпреки че дерматоложката ми каза да не казвам и че до понеделник ще съм ОК ама мойта приятелка с която ще пътувам понеже е много стриктна да кажем та да кажем. Сега ми отмениха операцията направо ще се пукна какво да правя билетите са купени,хотела е резервиран,парите са изпратени има само два дни самолетните билети ще изгорят. Момичета направо много ми е гадно.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 29th March 2013, 10:48
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Аз си купих ацикловир и почнах да го пия но имах глупоста да го споделя с клиниката въпреки че дерматоложката ми каза да не казвам и че до понеделник ще съм ОК ама мойта приятелка с която ще пътувам понеже е много стриктна да кажем та да кажем. Сега ми отмениха операцията направо ще се пукна какво да правя билетите са купени,хотела е резервиран,парите са изпратени има само два дни самолетните билети ще изгорят. Момичета направо много ми е гадно.
За кога са я отложили операцията? Ако е до 5 дни по-късно, ще излезе ли по-евтино да използвате самолетните билети и да си удължите престоя в хотела?
Отговори с цитат
  #90  
Стар 29th March 2013, 11:47
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Направо за 10 04 я отложиха а аз трябваше да пътувам обратно на 6 04 затова трябва билетите да се презаверят наново добре че моята приятелка е много оправна защото аз съм много зле в това отношение но пък тя беше причината да им споделя тази малка подробност А пък тези турци като кажат нещо край никакви компромиси не правят аз им казах че вече съм добре че съм в края на лечението и да я отложим но с 2 или три дни обаче йок
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:26.