IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 5th November 2015, 16:01
JRagina JRagina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 15
По подразбиране Не ходете в ресторант Дел Арте, провалят събитията!

Здравейте, искам да споделя горчивия си опит и разочарование от този прехвален ресторант. Октомри се навършиха десет години от брака ни и милият ми мъж решил да ме изненада с романтична вечеря като избрал ресторант "Дел арте" за събитието. Дотук добре, въпросната вечер пристигаме в ресторанта, въпреки че е празен чакаме да ни настанят. Сервитьорът започва настойчиво да ни предлага най скъпите ястия, като в същото време не спира да ми прави неуместни комплименти, от сорта на какъв щастливец е мъжът ми да има жена с такива прекрасни очи, въпреки че неколкократно му наблегнахме, че имаме годишнина. Поръчахме и решихме да празнуваме когато се появи сервитьорка с виното, която започна да флиртува безобразно с мъжът ми, а на мен ми намигаше. И така цяла вечер се редуваха, ту единия, ту другия, ние гледахме недоумяващо, , чувствахме се като в лош трилър. Не сме хора, които страдат от липсата на чувство за хумор, но това поведение мина всякакви граници!
На някой случвало ли му се е нещо подобно, защото нямам отговор какво беше това...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th November 2015, 17:17
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Да не сте били обект на скрита камера? Много странно звучи всичко.
Трябваше да се държите според поговорката: с техните камъни - по тяхната глава! Ами така де!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th November 2015, 10:06
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
Cool

a може просто и двамата да сте неустоимо красиви и затова така да се е случило.. не бива да допускаш такива неща да ти развалят празника - щом флирта е бил едностранен ;]
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th November 2015, 11:38
Pavleta12 Pavleta12 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 40
По подразбиране

по природа съм малко по-раздразнителна и честно казано на тво3е място направо щях да викна управителя. като за изискан ресторант като този сервитьорите би трябвало да се държат на ниво,а не като в кварталаната кръчма. все пак сте имали повод и то не какъв да е. трябвало е да ви оставят да се насладите на романтиката помежду ви, а не долнопробно да ви намигат. да не би да е имала намерения да си правите тройка, щом така е намигала сервитьорката. мужду другото за въпросния ресторант една колежка има спомен,че разказваше,че цяла нощ е драйфала от скаридите им. не стига,че било скъпо,ами явно и храната е некачествена.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th November 2015, 12:13
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз па тоя ресторант никога не съм го чувала.... интересно как хора с по няколко мнения изведнъж се сещат да пишат тук па даже имат и информация за въпросния рестораН
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th November 2015, 12:58
JRagina JRagina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 15
По подразбиране

Шегувате се, но хич не ни беше до смях, ina.ina и ние си помислихме същото и до последно чакахме да изскочат отнякъде приятели, даже следях в нета дали няма да се появи нещо.
barrywhite, благодаря, симпатични сме, но чак пък неустоимо красиви...
Опитахме с храната да компенсираме, но предвид ситуацията, аз като съм под стрес не мога да ям, не можах да и се насладя, та не ни се получи, пълен провал.
Нарочно споменавам името на ресторанта, защото това е единствения ми начин за реакция, иначе съм далеч от мисълта, че това е единственото заведение с такъв персонал и атмосфера, та затова питам имали ли сте подобни неприятни изживявания и как реагирате.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th November 2015, 10:32
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз па тоя ресторант никога не съм го чувала.... интересно как хора с по няколко мнения изведнъж се сещат да пишат тук па даже имат и информация за въпросния рестораН
мда, сменям посоката на темата и пак се връщаме на ресторанта, В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ ТЕЯ НЕ СА СЕ РЕГИСТРИРАЛИ ЗА ДА ПИШАТ ПРОСТОТИИ ЗА РЕСТОРАНТ.









Начи аз да ви кажа моите впечатления, т.е. впечатленията на човек в тоя фором от 2008 (и преди тва) с над 3500 мнения:

Този ресторант е 10/10. Страхотно обслужване, готвача е феномен, обстановката е много хубава.. препоръчвам го за всякакви събития, особено за семейни празници!
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th November 2015, 12:36
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JRagina Виж мнението
Опитахме с храната да компенсираме, но предвид ситуацията, аз като съм под стрес не мога да ям, не можах да и се насладя, та не ни се получи, пълен провал.
Абсолютно те разбирам, и аз под стрес не мога да ям, обаче пък от друга страна така са се погрижили да не преяждате и да се насладите на по-хубав *екс по-късно вечерта. Ами така де, то на добре наяден човек му се спи. Въобще погледнете нещата от другата страна - никога няма да забравите точно тази годишнина. Във всяка ситуация трябва да се умеем да виждаме (и да се възползваме от) добрите неща.
Иначе се обърках ... JRagina се оплаква, Бари хвали ... ако бях от Сф определено щеше да ми е интересно да го посетя тоз ресторант.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 7th November 2015, 21:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Баре, ся ше те обвинят в реклама
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th November 2015, 11:56
Аватара на megatone
megatone megatone не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Май ботовете които опитаха да оплюят ресторанта, предизвикаха интерес към него
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НеходетересторантДелАртепровалятсъбитията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:55.