IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st February 2009, 15:38
svetli_f svetli_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 12
По подразбиране Какво става след 10-20 години?

Здравейте,аз отдавна чета по - малко тук,но все още не съм намерила отговор на въпроса си,затова реших да питам.Видях, че някой жени са вземали кредити за гърдите си, но не ми станаха ясни няколко неща, какво се случва при усложнение, колко излизат в последствие следващи операции,дали няма да се окаже,че кредитите стават много,а накрая гърдите се наложи да се махнат.И другото, което най-много ме вълнува е ако например сега сте на 25-30, слагате си силикон, да речем без усложнения, какво се случва с него след 10-20 или 30 години.Какво става когато станете на 50-60 с една пенсия от 200лв и ако се наложи това да се маха ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st February 2009, 16:20
svetli_f svetli_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 12
По подразбиране

Сещам се и за още един въпрос, какво става с кърменето ако родите,не пречи ли силикона?

п.п Извинявам се ако вече има отговори на въпросите ми,но има толкова много информация, че е много трдно човек да открие отговорите на въпроси различни от цени,лекари и видове импланти.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd February 2009, 08:20
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

ужасТ,права си...
представям си силиконови баби,които се редят на опашката за пенсия,на опащка за кисело мляко и после пред клиниката за цици

ама спокойно момичета-и аз ще съм модерна баба и ще съм ви съпричастна-имам си татуировка и след време дракона ще ми е заприличал на динозавър
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd February 2009, 09:47
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mycka
ужасТ,права си...
ама спокойно момичета-и аз ще съм модерна баба и ще съм ви съпричастна-имам си татуировка и след време дракона ще ми е заприличал на динозавър
Аз има три+силикон, плашиМ се

По-темата - мисля, че няма жена с толкова голям стаж със силикона, за да каже/видим какво става. Повечето "Ветеранки" са от времето на вкарването на някакви разтвори, които отиваха на гърба или ни пъпа Радвам се, когато се включват доволни момичета с гърди на 6-7 години, но и те са малко (повечето надмускулни).
Силно се надявам в периода, когато ми се наложи смяна на имплантите, песниите да не са по 200лв. а ако са да съм успяла да си осигуря старините през активния си трудов живот

Може път синето да стане пластичен хирург или в краен случай стоматолог
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd February 2009, 10:54
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

А възможно ли е като станеш на 60 и нагоре например,направо да си го махнеш?Защото е много вероятно освен пенсии по 200лв ,да ни тресат други притеснения като остеопороза,високо кръвно итн. и едва ли ще ни е до хубав бюст
__________________
Празните пространства могат да бъдат доста опасни!Особено ако се намират между ушите ти...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd February 2009, 12:02
Doky Doky не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 803
По подразбиране

Намерихте за какво да мислите сега и вие ! Радвайте се на живота сега и не го мислтие за 30 години напред,с времето всичко ще се нареди,не е болка за умиране.Хората страдат от какви ли не заболявание тежки,вие за едни силиконови гърди се чудите.Спокойствието,това м уе майката.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd February 2009, 12:04
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

Интересна тема, пиша за да я следя по лесно..
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd February 2009, 12:10
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

И аз си мисля, че махането е вариант - ако с това ми оберат и малко кожа, ехееееее ... гърдите ми ще станат Мис 60
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd February 2009, 12:46
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Силикона не пречи на кърменето.

Стига да сме здрави, предполагам и ще сме поддържани възрастни жени, така че не се притеснявам за визията си.
Две години бях със стегнато тяло и бабешки цици.................така че не ме плаши факта да съм баба с стегнати момичешки, сочни гърди.


Само здраве да е!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd February 2009, 12:50
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Doky
Намерихте за какво да мислите сега и вие ! Радвайте се на живота сега и не го мислтие за 30 години напред,с времето всичко ще се нареди,не е болка за умиране.Хората страдат от какви ли не заболявание тежки,вие за едни силиконови гърди се чудите.Спокойствието,това м уе майката.
Точно така,аз не мисля за това сега,радвам се на гърдите си.Пък като дойде времето,ще преценя какво да направя
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквоставаследгодини
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:01.