IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd March 2009, 11:31
АнЕлиЯ АнЕлиЯ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 13
По подразбиране Моля ви спешно за съвет

Здравейте,момичета! От година сигурно чета вашия форум и се възхищавам на компетентността ви и много пъти съм искала да се включа и аз. Сега ви пиша и наистина ви моля за съвет,защото аз не знам какво да правя. На 18 години съм и на 8 май завършвам. Иска ми се до края на април да отслабна с около 15 кг,за да мога да съм в форма за бала и най вече да мога да си сложа силикон.Искам го от 2 години и ми се е превърнало в мечта. И въпроса ми към вас е,ако си направя въпросната интервенция (ориентирала съм се към др Ильо Стоянов) до 23 май,когато ми е и бала ще мога ли да се възстановя? И живот и здраве,ако всичко е наред на 25 май да замина на море? Благодаря ви предварително за отделеното внимание!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd March 2009, 11:59
Аватара на Benti
Benti Benti не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 156
По подразбиране

15кг трябваше да започнеш да ги сваляш миналата година още. Ако за 2 месеца все пак успееш да ги свалиш това ще е със зверски глад, т.е. няма да можеш да спортуваш, т.е. ще увиснеш като прани гащи на простор. И ако май месец се оперираш за 20 дни може и да се възстановиш, но определено няма да ти е до цяла нощ танци. Боли гръб, болят гърди, болят мускули.

А балът ли е най-важния ден от живота ти, та рискуваш дори здравето си заради него?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd March 2009, 12:24
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Защо пускате все нови и нови теми,които са безмислени Има тема примерно "Въпроси към оперираните" където можете да зададете всичките си въпроси
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd March 2009, 12:26
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

15 кила можеш да ги забравиш за 2 месеца. Ако пък го направиш наистина тялото ти няма да бъде много доволно и от една последваща операция. Ще е кошмар за един уморен организъм. После пък искаш бал- няма да ти е до скачане мила. Море- на твоя отговорност. Един нов чифт цици трябва да ги пазиш, белезите също поне следващите 6 месеца а не да ги опечеш за цвят. Умната
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd March 2009, 12:30
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
Защо пускате все нови и нови теми,които са безмислени Има тема примерно "Въпроси към оперираните" където можете да зададете всичките си въпроси
Много уместен пост!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd March 2009, 13:08
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

аз мога да се включа единствено що се отнася до отслабването.
Освен, че ще се изтощиш до краен предел и цялата ще се обсипеш в стрии...заслужава ли си според теб да си окипазиш кожата, заради една вечер!?!?!?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd March 2009, 13:52
АнЕлиЯ АнЕлиЯ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 13
По подразбиране АнЕлиЯ

добре и да не са 15 кг може би и преувеличих и 7-8 до 10 да са ( в момента ходя на фитнес от месец и спазвам диета) .. просто исках да ви питам не за кг-те а дали за 23 дена или грубо месец ще мога да се възстановя и да отида на море .. не ме нападайте
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd March 2009, 16:35
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Миличка, и азмисля като останалите момичета, че 23дена са много кратък период.Вярно е ,че ти си по-млада и по-бързо ще се възстановиш, но според мен си е много рисково това което ще правиш със себе си.Имай на предвид, че след диети и отслабване организмът ти ще е изтощен/ и имунната система по-слаба/ Така, че не ми се вярва в този кратък период от време да се възсановиш напълно....помисли добре!!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd March 2009, 16:48
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране Re: АнЕлиЯ

Цитирай:
Първоначално написано от АнЕлиЯ
добре и да не са 15 кг може би и преувеличих и 7-8 до 10 да са ( в момента ходя на фитнес от месец и спазвам диета) .. просто исках да ви питам не за кг-те а дали за 23 дена или грубо месец ще мога да се възстановя и да отида на море .. не ме нападайте
АКО НЯМАШЕ ИДЕЯ ДА СВАЛЯШ ТОЛКОВА КИЛОГРАМИ: до 23 дни-месец няма да изпитваш вече силна болка (ако всичко е ОК, рабира се), гърдите ти все още ще са доста високо и най-вероятно ще се налага да носиш ластрична лента или сутиен.
Ако сваляш килограми, до 23 дни-месец твоите гърди доста ще се стопят и ще увиснат, тялото ти няма да е достигнало някакъв баланс и не е сигурно в краткосрочен план как още ще се променя. Поставянето на импланти в такъв момент ще е неразумно, з'то не е сигурно как те ще стоят на променящото се в последствие тяло. 99% съм сигурна, че ако успееш да свалиш планираните кг в този кратък срок, след бала ще се отпуснеш и ще ги качиш отново
Такава сериозна интервенция като мамопластиката (това си е операция) с такъв драматичен подход - за 23 дни, до бала, за морето... само на 18г.може да му хрумнат на човек такива неща Дай за бала да съм ОК, пък после не ме интересува.
Балът е само една вечер и може да бъде супер тъпа вечер, заради която си рискувала здравето си, дала си сума ти пари, пък накрая си разочарована от резултата.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd March 2009, 18:05
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Прави са съфорумките ,Ани.Помисли преди да действаш.За кг ок ,аз преди години така реших за бала да отслабвам за 6-7 месеца,обаче свалих 16кг,не мога да ти опиша после как съм се възстановявала,организмът ми каталяса,не можех на разходка да изляза,камо ли на дискотека да танцувам цяла нощ.Умната с килограмите.А за имплантите имай предивд,че ако ги сложиш и продължиш да слабееш рискуваш много бързо да увиснат и да ти се получи риплинг,който в крайна сметка не е нещо красиво а отстраняването му е..да не казвам невъзможно,но много трудно.Не те разубеждавама,ама смятам,че животът е пред теб и можеш да се показваш и показваш...Лека по-лека отслабвай,щом искаш направи си мамопластика и живот и здраве като се възстановиш и на море,и навсякъде ходи.Успех
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молявиспешнозасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:47.