IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2281  
Стар 17th March 2011, 08:44
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Ами отлагах дълго тоя ремонт и .. сега ми се струпа - на едро

Аз обичам да съм в ремонт. Тва е едно предизвикателство за мен, особено часта с договарянето и пазаренето. Тая част ми е най сладка - пазаря се като циганче.

На колежката ми - синът и, отваря зъболекарски кабинет. И на денталното изложение - си напрайл некъв списък и като първия човек - отива да си плаща квото му кажат.

На единия ден се набута хубаво и на други - отиваме заедно. С пазарене направих отстъпки за около 400 - 500 лв. и му спечелих бонус - една фотополимерна лампа. Умря от срам завалията, ама после как се кефеше

Мен не е ме срам от такива неща. Всеки е наточил стръвта и дебне да фане скумриите, ама не съм аз църква, дето могат да се прекръстат такива
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #2282  
Стар 17th March 2011, 08:50
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Браво на тебе
А аз пък хич не мога да се пазаря - колкото кажат, колкова
Отговори с цитат
  #2283  
Стар 17th March 2011, 08:59
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Мимика, извън служебно, повечето ми приятели са търговци в различни сфери. Познавам манталитета им. И да губи от сделката, всеки се кефи на добрия пазарлък. Това е като да играеш комар - и да не печелиш, тръпката си е тръпка!

Един фансаджия ми разпраяше следната случка. Викат го у Катуница за некво хале, да го напрай цялото с фаянс. Оказва се че халето е - цех за алкохол на цар Киро. Отива нашия и го въвеждат при царЪт.

- За колко - рекъл Киро, ше напрайш тоя цех до тавана с фаянс, момче.

- Амии - за 15 лв. на квадрат, господин Киро!

-Ааа, не! Ше го направиш за 5 лв. Нашия човек се навел, взел си куфарчето с инструментите и рекъл - Господин Киро, аз ще си тръгвам, намерете си некой друг!

- Чакай бре, момче, къде тръгна! Не разваляй хубавия пазарлък! Едва сме започнали и ... ш'си ходя вече
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #2284  
Стар 17th March 2011, 09:21
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Добро утро и от мен отивам да работя,че тук само се разконцетрирам с тези теми не мога да се съсредоточа
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #2285  
Стар 17th March 2011, 09:28
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Decu
Добро утро и от мен отивам да работя,че тук само се разконцетрирам с тези теми не мога да се съсредоточа
Ами с тея членове, дето си ги менкате на ЛС - разбираемо!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #2286  
Стар 17th March 2011, 09:31
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

Добро утро изпуснах ли нещо
__________________
През 2012 се очаква края на света,ако искаш да оцелееш ела в България,тук сме с 50г назад))
Отговори с цитат
  #2287  
Стар 17th March 2011, 09:33
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Наборчеее, успокоих се, че си добре
Отговори с цитат
  #2288  
Стар 17th March 2011, 09:35
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Криси, честита ти нова придобивка! Умната с тая бегачка. Безаварийно каране пожелавам.

Ако знаех по рано, щех да ти предложа моя автомобил - да се повозиш. Щех'ти го дам за 1000 лв.

Марката е "Хуй Дай" с два големи, обезкосмени еър бега в задната част, един основен цилиндър и голяма V образна глава в предната, "клати" умерено - ако искаш грубо, ако искаш по нежно.

Пет скорости, включително и "Задна" и "ръчна" - както е по стандарт. Стабилно окачване, предно предаване. В момента е със зимни гуми - подсилен графер. Продавам го в комплект с - добре опаковани и грижливо лубрицирани летни гуми.

Ако имаш въпроси по ТТ данните, питай. Снимка от всички страни ще ти пратя на ЛС
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #2289  
Стар 17th March 2011, 09:47
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Криси, честита ти нова придобивка! Умната с тая бегачка. Безаварийно каране пожелавам.

Ако знаех по рано, щех да ти предложа моя автомобил - да се повозиш. Щех'ти го дам за 1000 лв.

Марката е "Хуй Дай" с два големи, обезкосмени еър бега в задната част, един основен цилиндър и голяма V образна глава в предната, "клати" умерено - ако искаш грубо, ако искаш по нежно.

Пет скорости, включително и "Задна" и "ръчна" - както е по стандарт. Стабилно окачване, предно предаване. В момента е със зимни гуми - подсилен графер. Продавам го в комплект с - добре опаковани и грижливо лубрицирани летни гуми.

Ако имаш въпроси по ТТ данните, питай. Снимка от всички страни ще ти пратя на ЛС
Благодаря ти , Жорка!!! Вече си взех,иначе щех да те питам,верно..
Макар ,че моята не ме "клати" толкова....плавничко ме ръга...я харесвам... има и задна..ама ръчна няма при моятаааааа
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #2290  
Стар 17th March 2011, 09:49
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Е, дано използваш "Ръчната" по рядко
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:50.