IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 30th March 2008, 01:00
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране :)

А да и още нещо исках да питам. Там е дадено и съдържанието ако има разбиращи нека го разгледат и да си кажат "експертното" мнение. Аз не съм дебела обаче също искам да сваля някой друг килограм но още съм в търсене на точното решение. От 1 месец тренирам 2 пъти в седмицата плуване(за повече нямам време) и вече има лек резултат, но ми се иска малко по-видими резултати.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 30th March 2008, 01:04
mm3 mm3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dena
Това ли е препарата?
http://www.nubodysupplements.com/superslim.html
Не-не е това.
Отговори с цитат
  #93  
Стар 31st March 2008, 08:37
mimiki mimiki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте,
на мен ми остават още 4 хапчета от първия курс и съм доволна. Свалих седем кила и нещо но сега през уикенда качих 1 че бяхме на ваканцийка и ядене ядене до гуша. Ама то тва кило може би ще си отиде днесв в канала и ... така
а защо трябва да се почива след курса? Може ли малко инфо от по-запознати. Мен ме чака скоро кръщене и искам да си взема хубава рокля, пък за целта трябва да сваля още около 5-8 кг. А нямам време да почивам че кръщенето е през май.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 31st March 2008, 08:47
mimiki mimiki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Izzzzzi, не е реално това което казваш. За 12 дни трябвАШЕ ПОНЕ 3-4 ДА СВАЛИШ
Отговори с цитат
  #95  
Стар 31st March 2008, 11:12
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Може ли някой да ги снима тези хапченца да видя как изглеждат и поръчката им само по телефона ли става?
Отговори с цитат
  #96  
Стар 31st March 2008, 12:12
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране :)

A по моя въпрос никой ли няма да се изкаже? Ще взема да направя и аз една тема
Отговори с цитат
  #97  
Стар 1st April 2008, 12:20
mimiki mimiki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Mila, аз доста се рових из нета по повод всяка от съставките и за написаните няма нищо тревожно. Според мен по-интересно е онова, което не е написано. Различни работи можеш да прочетеш. Смятам, че е най-добре на някой ако му се занимава да ги занесе да им направят анализ. Аз имам познат аптекар, който твърди че тия неща имат адреналин, което всъщност ни поддържа в това бодро състояние и което ги прави капсулите неподходящи за хора със сърдечни проблеми. Че има нещо гнило в тях, има, но пък всеки има право на избор. Аз засега не съжалявам и мисля да продължавам, но още малко. Също така ако не се взимат много дълго време и само адреналинът им е най-големия проблем, това не е опасно. В общи линии конкретно инфо надали ще се намери освен след анализ.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 1st April 2008, 17:19
mirabobi mirabobi не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: sofia
Мнения: 592
По подразбиране

Ще ми дадете ли номер за поръчка
__________________
"Времето лекува скръбта и обидата, защото човек се променя: той вече не е такъв, какъвто е бил. И обиждачът, и обиденият са станали други хора"
Отговори с цитат
  #99  
Стар 2nd April 2008, 00:54
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране :)

Аз си ги купих вчера. Имам предвид Carbo Slim не Супер Слим. Моето мнение е, че щом имат официален дистрибутор, правени са в Австрия, четох сайта на производителя. В него пише, че Академия по Хранене(или нещо такова) в Залцбург го е определила, като безвредно и дори препоръчително за профилактика. Намерих и че се продава в Германия и Хърватско и навсякъде е същото, дори и сайтовете са подобни. Има си фиксирана цена, всичко си му е наред. Поне ми вдъхва повече доверие от другото, което можеш да си го поръчаш само по телефона от някой си . След една седмица ще пиша да кажа какво има, засега съм пила 2 пъти по 2 и нищо не усещам.
Отговори с цитат
  #100  
Стар 2nd April 2008, 01:06
porcelanova_mechta porcelanova_mechta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 16
По подразбиране ???

аз получих брошура за Carbo Slim от кварталната аптека и не му обърнах внимание обаче сега като чета ще отида да питам пак да видим за какво иде реч. има ли друг освен Мила дето го е пил или пие това Carbo Slim. aз не им вярвам много на тез работи, без да чуя някой да каже нещо конкретно за него няма да си дам парите.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SUPERSLIM
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:52.