IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 24th April 2008, 16:27
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от OskarWild
Цитирай:
Първоначално написано от Jenny^^^
Ако той я обича и й има нужното доверие ще я чака
по същия начин к'во пречи да се каже: Ако тя го обича няма да допусне да са разделени 6 месеца...

и т'ва поражда всичко, не неговото решение, а нейното желание !!!
Дори така да е, това оправдава ли го да се държи като цербер (да не кажа нещо по-грубо) И не казвай пак, че целта оправдава средставата, защото не е така. Честита клавиатура, като съдя по активността удобна ще да е
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #42  
Стар 24th April 2008, 16:28
Аватара на OskarWild
OskarWild OskarWild не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 972
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalei
Честита клавиатура, като съдя по активността удобна ще да е
Супер е, че и тънкажна...
Отговори с цитат
  #43  
Стар 24th April 2008, 19:29
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

много ви благодаря за мненията си,тази вечер ще разговарям с него....в момента го чакам след половин час да се върне от дневна смяна,след това ще разкажа какво е станало и за какво отивам и т.н............но след два дни ще пиша защото,два дни ще патувам по задачи и няма да имам време за по ранно инфо,чао за сега и ви благодаря защото за парви път съм изявявала желание да искам мнение на друг човек и запарви пат и по този начин също,исках да разбера просто булшенството как би разсъждавало и какво би направило при подобна ситуация,чао и до скоро
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 24th April 2008, 19:34
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране Re: ВАЖЕН ВЪПРОС???????

Цитирай:
Първоначално написано от sisoni
Здравейте! искам да ви попитам и да ви дам пример!?.... например искате да заминете в Лондон на бригада да работите и имате много вразки и всичко ви е оредено,и решавате да заминете!!! съответно вашата половинка, която много обичте и с която сте заедно от три години и живеете заедно от две годи ви каже,4е ако заминеш това значи 4е губиш мен!!! какво бихте направили,какво значи това??????........ значи ли че няма достатачно чувства кам вас......,аз си мисля че точно при такива моменти и обстоятелства наи-добре се разбира дали някой даржи на теб,например като се варнете ако човекат ви чака значи има чувства към вас,ако ви зареже още щом трагнете или не ви чака,значи няма достатачни чувства.................. тка ли е,моля ви дайте си мненията,какво мислите и какво бихте направили,благодаря ви предварително
А ти защо го оставяш .Неможе ли да заминете двамата ,да помислиш и за него да го уредиш на работа ,нали казваш че имаш връзки,поне така пише
2 години живеете заедно и изведнъж как така решаваш ,взимаш си багажа и заминаваш на някъде.. , Искаш той да мисли за теб ,а в същото време гледаш своите облаги поставяш работата пред вашата връзка - тоест да речем Любовтта.
по този начин поставени условия аз ако съм ще се обидя много и най вероятно ще го оставя, при все че 2 години не са хич малко,но все пак съм жена ,ти си познаваш човека най добре.Успех
__________________
Идеални са само човешките намерения
Н.Георгиев-пл.хирург
Отговори с цитат
  #45  
Стар 24th April 2008, 20:38
mirabobi mirabobi не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: sofia
Мнения: 592
По подразбиране

Говорите за някви възможности и за един невероятен шанс в живота. И това е бригада в Англия-ха ха ха.За едно лято в мизерия да си зарежеш сериозната връзка,която изживяваш от 3г.По голяма лудост не бях чувал.Ти sisoni чувала ли си за тези бригади,знаеш ли там как живеят и къде работят и каква е мизерия.Езика може и тука да го научиш.Знам от приятел,който се върна на 2-ят месец силно разочарован,ако стане и с теб така,а вече ти е свършила връзката?Този вариянт обмисляла ли си го?Ако си наранила вече човека после със сигиурност няма да са ви същите отношенията.За 6 месеца се забравят и изтръпват мнооого силни чувства.
__________________
"Времето лекува скръбта и обидата, защото човек се променя: той вече не е такъв, какъвто е бил. И обиждачът, и обиденият са станали други хора"
Отговори с цитат
  #46  
Стар 24th April 2008, 20:40
Аватара на OskarWild
OskarWild OskarWild не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 972
По подразбиране

Пък и въпросното момиче спчелило 10к от "Сделка или не" и сега на бригада...
Отговори с цитат
  #47  
Стар 24th April 2008, 20:42
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Идеята на бригадите не винаги е да спечелиш пари, а да видиш свят Затова му викат work&travel.
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 24th April 2008, 20:46
Аватара на OskarWild
OskarWild OskarWild не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 972
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от {Boni}
Идеята на бригадите не винаги е да спечелиш пари, а да видиш свят Затова му викат work&travel.

Имаш ли си на представа какво е бригада в Англия?
Отговори с цитат
  #49  
Стар 24th April 2008, 20:49
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Еми то никой не е казал, че бригaдите сa лесно нещо, но в крaйнa сметкa имa хорa, които предпочитaт дa опитaт от трудното и дa нaучaт нещо. Некa не коментирaме желaнието и дa замине, товa си е нейно прaво и aко е грешкa, ще си е нейнa, в случая коментирaме еднa другa стрaнa нa нещaтa!
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 24th April 2008, 20:53
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

Напълно съм съгласна със secretk. Не ви е работа да правите такива коментари, а и да не говорим,че аз съм в Англия и знам за какво става въпрос.
Все пак момичето пита за съвсем отделен въпрос.
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВАЖЕНВЪПРОС
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:59.