IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 28th August 2009, 22:02
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

ох, като чета за тази КК и мн ме хваща страх значи никой никога не е застрахован от това..и доколкото разбирам, ако не се получи в началото, после може да бъде предизвикано само от някакъв удар. така ли?
Отговори с цитат
  #82  
Стар 29th August 2009, 09:51
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Не знам точно как е,но от изчетеното тук разбирам,че можа да се получи и без да са трвърди в началото и с и без удар и ...съвсем се обърках.Аз се притеснявам ,защото при мен дясната гърда ми е болезнена и горе около ръба и отстрани и като си вдигна ръката.Абе все едно не е мойта.А като се обърна настрани почва да ме стрелка здраво...направо незнам кво да мисля ве4е.А са минали месец и 10 дни...дали е нормално?
Отговори с цитат
  #83  
Стар 29th August 2009, 12:08
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

ами аз доколкото разбрах капсулна контрактура се появява при всеки..няма как да не се появи,защото имплантите са чужди тела в организмите ни и това е като защитна реакция нещо такова..просто при някои е без усложнение - много е малка,почти незабележима,а при други не..не знам..мисля,че нещо такова ми обясни д-р Кънев
Отговори с цитат
  #84  
Стар 29th August 2009, 16:14
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
ами аз доколкото разбрах капсулна контрактура се появява при всеки..няма как да не се появи,защото имплантите са чужди тела в организмите ни и това е като защитна реакция нещо такова..
Нищо подобно. Образува се капсула при всички; капсулната контрактура, виж, вече е съвсем друга работа и е проблем
Отговори с цитат
  #85  
Стар 29th August 2009, 18:40
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

аа да - стана ми ясно..просто не съм разбрала правилно явно
Отговори с цитат
  #86  
Стар 29th August 2009, 21:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Не знам точно как е,но от изчетеното тук разбирам,че можа да се получи и без да са трвърди в началото и с и без удар и ...съвсем се обърках.Аз се притеснявам ,защото при мен дясната гърда ми е болезнена и горе около ръба и отстрани и като си вдигна ръката.Абе все едно не е мойта.А като се обърна настрани почва да ме стрелка здраво...направо незнам кво да мисля ве4е.А са минали месец и 10 дни...дали е нормално?
аз също се бях параноирала,че имам капсулна контрактура в лявата гърда,стоеше по-твърда,болезнена,имаше няйкакви твърди образования...при консултацията док каза,че това било жлезата ми и при натиска на импланта се получавало така,но с течение на времето ще си застанат на мястото.стрелкането и при мене беше до 2 месец,а може и по-дълго,зависи от човека.предполагам
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #87  
Стар 30th August 2009, 18:27
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Не знам точно как е,но от изчетеното тук разбирам,че можа да се получи и без да са трвърди в началото и с и без удар и ...съвсем се обърках.Аз се притеснявам ,защото при мен дясната гърда ми е болезнена и горе около ръба и отстрани и като си вдигна ръката.Абе все едно не е мойта.А като се обърна настрани почва да ме стрелка здраво...направо незнам кво да мисля ве4е.А са минали месец и 10 дни...дали е нормално?
аз също се бях параноирала,че имам капсулна контрактура в лявата гърда,стоеше по-твърда,болезнена,имаше няйкакви твърди образования...при консултацията док каза,че това било жлезата ми и при натиска на импланта се получавало така,но с течение на времето ще си застанат на мястото.стрелкането и при мене беше до 2 месец,а може и по-дълго,зависи от човека.предполагам
за успокоението marisabela....дано да е така
Отговори с цитат
  #88  
Стар 5th October 2009, 13:11
кремена кремена не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране

Здравеите аз съм нова тук,и съм с операция на вследствие КК така че мога да кажа че е ужасно и наи-доброто е да смениш импланта,лошото в моят случаи е че трябваше да бъде изрязана много излишна кожа и сега ще имам белези.Аз бях с тази КК както я наричате 2 год. и д-рКръстинова ме оперира,сега се възтановявам и единственото което ме крепи е че след година пак ще сложа инпланти но този пак по добри.Съвета на Кръстинова в такива случаи е незабавна смяна на импланта или (ревизия) вадене на импланта и почистване,ако тои е наистина много деформиран се подменя
Отговори с цитат
  #89  
Стар 5th October 2009, 15:12
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кремена
Здравеите аз съм нова тук,и съм с операция на вследствие КК така че мога да кажа че е ужасно и наи-доброто е да смениш импланта,лошото в моят случаи е че трябваше да бъде изрязана много излишна кожа и сега ще имам белези.Аз бях с тази КК както я наричате 2 год. и д-рКръстинова ме оперира,сега се възтановявам и единственото което ме крепи е че след година пак ще сложа инпланти но този пак по добри.Съвета на Кръстинова в такива случаи е незабавна смяна на импланта или (ревизия) вадене на импланта и почистване,ако тои е наистина много деформиран се подменя
Здравей,
защо си стояла 2 год. с К.К (не те ли болеше,не бяха ли твърди)?
Под изрязана кожа-какво имаш в предвид?
Защо д-рката сега ти е сложила едни,а след време ще сложи други?В смисъл,какви са подбудите и от сега да не ти сложи това,което намира за :добро:.И още кой според нея е добър(нямам кавички) имплант.....?
Какъв метод на работа използва тя?
Дано не досаждам с многото въпроси?
Отговори с цитат
  #90  
Стар 5th October 2009, 16:49
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

А има ли вариант мускула да предизвика КК ?
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: капсулнаконтрактуранейнитепоследствия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:07.