IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2711  
Стар 3rd September 2009, 16:28
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Я ,аз да попитам и нещо друго,ако някой знае.Преди 2 дни (вече мина 1м. и 15 дни от мамопластиката)реших да започна фитнес,щото се чувствах о.к..Естествено само пътека,колело,кростренажор и малко коремни преси от по мързеливите,но започнаха много да ме болят гърдите и страшно много ме стрелкат...може ли нещо да съм ги повредила?

Рано ти е за тръскане (пътека/кростренажор) и коремни преси. Пази се още малко, да не "плачеш" после
  #2712  
Стар 3rd September 2009, 17:12
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Ще гледам да се пазя за напред още малко,само дано не съм направила някоя беля вече.КК мога ли да получа от такова нещо или опасността е от друго?
  #2713  
Стар 3rd September 2009, 22:44
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Може би за надмускулното да не е много полезно?Не съм много запозната,а и не съм се ровила да чета,но няколко пъти ми го каза.
За надмускулното не знам да трябва да се правят масажи...не виждам за какво. Имах предвид ако са подмускулни - за отпускането им, за отнемане на напрежението в мускула, който ги държи високи, за кръвообращението...
Надмускулните за какво да ги масажираш... нямат нужда от "отпускане"; даже напротив.....
  #2714  
Стар 3rd September 2009, 23:32
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Гуен мерси за съвета ...не се бях замислила за това че ако са над..може пак да се получи така ,но наистина като се замисля е реална заплахата ...ама нали някаде бях чела че от над мускулно не можело да се слага под...офф ввече наисина се обърках .....а така да искам хубави цици и по възможноста да са меки ....аа да не ме боли ,никога съмм нямала болки ,просто на допир импланта ми е като твърда буца в гърдата ми и не е приятно усещането ...
__________________
390/405 надмускулно
  #2715  
Стар 4th September 2009, 07:27
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Може би за надмускулното да не е много полезно?Не съм много запозната,а и не съм се ровила да чета,но няколко пъти ми го каза.
За надмускулното не знам да трябва да се правят масажи...не виждам за какво. Имах предвид ако са подмускулни - за отпускането им, за отнемане на напрежението в мускула, който ги държи високи, за кръвообращението...
Надмускулните за какво да ги масажираш... нямат нужда от "отпускане"; даже напротив.....
Гуен,останах с впечатление,че го обясняваш на Боряна Христова във връзка с нейното питане и понеже тя доколкото разбирам е с надмускулни ,си помислих че и тях трябва да мачкаме.Просто не съм разбрала.
  #2716  
Стар 4th September 2009, 10:46
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Гуен,останах с впечатление,че го обясняваш на Боряна Христова във връзка с нейното питане и понеже тя доколкото разбирам е с надмускулни ,си помислих че и тях трябва да мачкаме.
Така си го разбрала, защото так съм го написала и така се подразбира - моя грешка... Просто едновременно съм коментирала постовете на на няколко момичета, които писаха по въпроса Оттам обърквацията
Борянка, винаги може от надмускулно да се премине към подмускулно, но с по-голям кубик. Има един момент, който обаче трябва да се вземе под внимание и когато не може да се премине от единия метод към другия без да се мине през обиране на кожа - и това е ако си била повечко време с голям имплант над мускула, който се е отпуснал - тогава може кожата и жлезата ти да увиснат над подмускулния имплант, затова се налага обиране на кожа, а при по-сериозно увисване - повдигане.
  #2717  
Стар 4th September 2009, 16:41
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

нормално ли е като си пипам едната гърда да усещам импланта- направо се едно си го пипам него (отсрани близо до подмишницата)? на мен ми се струва, че не е нормално и е много гадно има ли някой, на който да му е било така?
  #2718  
Стар 4th September 2009, 16:43
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
има ли някой, на който да му е било така?
На всички, които нямат достатъчно мастна тъкан и са с импланти над 300 сс. Нормално и логично е.
  #2719  
Стар 4th September 2009, 16:47
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
има ли някой, на който да му е било така?
На всички, които нямат достатъчно мастна тъкан и са с импланти над 300 сс. Нормално и логично е.
но ако е така защо само на едната гърда се е получило така? значи това няма да се оправи
  #2720  
Стар 4th September 2009, 16:50
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
има ли някой, на който да му е било така?
На всички, които нямат достатъчно мастна тъкан и са с импланти над 300 сс. Нормално и логично е.
но ако е така защо само на едната гърда се е получило така? значи това няма да се оправи
Ами различни половини са, предполагам затова. Пре мен също има риплинг от едната страна, от другата - не. Но частта от импланта, която не е покрита от мускула, се напипва цялата, особено ръбовете, защото е покрит само с кожа...
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:15.