IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #91  
Стар 5th October 2009, 20:13
кремена кремена не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране

Ами не ,не ме болеше просто дясната ми гърда имаше леко хлътване и беше малко по-твърда от едната си страна.Открихго при преглед на мамограф а и отделно се оказа че импланта се е спукал,показаха ми ги след като излязох от упоика.Не сега не са ми сложили други а ми изрязоха излишната кожа и след една година ще мога да си сложа пак този път подмускулно Практиката на д-р Кръстинова е първо да заздравее кожата и мястото кадето са били старите импланти,тогава слага нови,защото ако веднага постави новите ще останат големи белези и няма гаранция че няма да се появят кисти зад импланта което е много опасно
Отговори с цитат
  #92  
Стар 5th October 2009, 20:17
кремена кремена не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране

не ,момичета не съм чувала мускула да предизвиква КК,аз моя не съм го удряла или там какжото и да е зада го спукам така зверси
Отговори с цитат
  #93  
Стар 5th October 2009, 23:04
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Възможно ли е да са го наранили при поставянето Ти при кого си сложи първия път , какви импланти - от коя фирма..Радвам се за теб , че сега си при Кръстинова , тя с какви импланти работи - познати ли са за нас Желая ти само радост с тунинга Сега като ти е изрязала кожа - как са белезите.. Как ше изтърпиш 1 год без импланти
Отговори с цитат
  #94  
Стар 6th October 2009, 01:11
кремена кремена не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране мамопластика

[quote="diadora"]Възможно ли е да са го наранили при поставянето Ти при кого си сложи първия път , какви импланти - от коя фирма..Радвам се за теб , че сега си при Кръстинова , тя с какви импланти работи - познати ли са за нас Желая ти само радост с тунинга Сега като ти е изрязала кожа - как са белезите.. Как ше изтърпиш 1 год без импланти [/quot

Ами първите ги сложих в Пловдив при д-р Тонев,и няма как да са го наранили тогава защото веднага ще се запушат каналите и ще стане голям проблем,но за съжаление никои доктор не можа да ми отговори как е станало Имплантите бяха Евросиликон-френски,но не съм питала д-р Кръстинова с какви работи,но моя приятелка си слага при нея и каза,че ги има в Бг но са по-скъпи...и нали разбираш,че не всяко момиче или жена може да си ги позволи за съжаление.А колкото до белезите...те са на няма 5 дни....УЖАСНИ гледката е меко казана гадна,но ми казаха че след около 3 месеца ще започнат да се подобряват и така до 1 год. могат да се заличат.Аз лично и преди да родя и да сложа силикон си имах гръдна обиколка 98 см. с импланти имах 95 см. а сега съм като яйца на очи ужас чашка Б на сутиен ми е голяма....д-р Кръстинова ми обясни че в рамките на тази 1 год. кожата ще се поотпусне и възтанови и после мога да сложа пак 300-350 сс ....и аз незнам как ще се чувсвам толко време ,много време Благодаря ти за пожеланията и аз пожелавам успех на всички които им предстоят или мислят по въпроса за пластични операции...успех момичета
Отговори с цитат
  #95  
Стар 6th October 2009, 07:14
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Много е странно това със спукването на импланта.Уж издържал натиск до 600кг.
Отговори с цитат
  #96  
Стар 6th October 2009, 07:43
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Много е странно това със спукването на импланта.Уж издържал натиск до 600кг.
Не е здължително да е спукан, достатъчно е да е деформиран...
Отговори с цитат
  #97  
Стар 6th October 2009, 09:53
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

Ох,много ми е мъчно за всички момичета тук,които претърпяват или са претърпели такива ужасии Излиза,че рисковете хич не са малки,а и паричките не са малко....,а и на всичкото отгоре да не ти кажат каква причината
Не знам,надявам се всичките ви притеснения да се окагат безпочвени и да сте здрави
А аз,кога ли ще се престраша да ида на консултация (реторичен ?)
Отговори с цитат
  #98  
Стар 6th October 2009, 10:35
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кремена
не ,момичета не съм чувала мускула да предизвиква КК,аз моя не съм го удряла или там какжото и да е зада го спукам така зверси
това много ме притесни..толкова ли лесно може да се спука имплант с някакъв си удар?

момичета,колко време след операцията може да се получи КК?
Отговори с цитат
  #99  
Стар 6th October 2009, 12:50
кремена кремена не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране кк

На мен преди години д-р Тончев ми каза,че контрактура може да се получи винаги...незнам това е негово мнение
Отговори с цитат
  #100  
Стар 6th October 2009, 12:52
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: кк

Цитирай:
Първоначално написано от кремена
На мен преди години д-р Тончев ми каза,че контрактура може да се получи винаги...незнам това е негово мнение
Така е....никоя не е застрахована - във всеки един момент може да се случи да имаме този проблем независимо при кого сме оперирани, с кой метод, с какви импланти и колко сме си ги "пазили"....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: капсулнаконтрактуранейнитепоследствия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:21.