IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 24th February 2010, 18:46
stan23 stan23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 9
По подразбиране

Как си определяте датата на цикъла? Аз я определям така - например миналия месец ми е дошъл на 25 и този месец трябва да е на 25ти.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24th February 2010, 18:51
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ами ти най добре си знаеш колко ти е дълъг цикълът
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24th February 2010, 20:13
Аватара на aliz
aliz aliz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 48
По подразбиране

Моя е на принципа - когато дойде, тогава... Много е нередовен, затова сега с гинеколога ми спорим кога точно ми е термина ...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 24th February 2010, 22:55
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aliz
Моя е на принципа - когато дойде, тогава... Много е нередовен, затова сега с гинеколога ми спорим кога точно ми е термина ...
Колко познато
__________________
Даже и важните клечки са от дърво.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 25th February 2010, 12:22
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aliz
Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Уринарният тест винаги може да те излъже. ...........

Както каза Пини, уринарния можеш да му вярваш само ако ти покаже две черти (при лиспа на бременност това не може да се случи)...............................
Не съм съгласна с това, защото на една приятелка теста и показа положителен резултат, а не беше бременна, след време на мен ми се случи също,и след това, когато наистина забременях не повярвах на теста. Питах лекарка и тя каза, че е възможно няколко дни преди да ти дойде цикъла теста да отчете положителен резултат, без да си бременна, защото малко преди цикъл хормоните в тялотото ти се объркват... Не съм сигурна дали е така, първо защото в такъв случай винаги трябва да се чудиш бременна ли си, или ти идва, а и защото когато забременях тази, същата лекарка до 8мата седмица не можа ми потвърди, че е така.... Та незнам дали е така, но факт, че ми се случи теста да е с две черти, а да не съм бременна
Или са ти слагали Прегнил, или си била бременна, но не ти се е задържал оплоденият ембрион, или теста ти е бил боклук. Почети из Бг-мамма, "Проблемно забременяване" и си помисли как на тези няколко хиляди жени все им се падат от еднолентичковите уринарни тестове...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 25th February 2010, 14:44
Аватара на aliz
aliz aliz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 48
По подразбиране

Честно казано вече не ме интересува, тъй като вече постигнах това, което исках и вече съм на старт финалната права Но все пак си мисля, че наистина има тестове, които са си боклуци ...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 25th February 2010, 14:50
Аватара на aliz
aliz aliz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 48
По подразбиране

Малко глупаво прозвуча, не ме разбираите погрешно, исках да кажа, че ако е било така, че съм била бременна и ембриона не се е задържал, то предпочитам да незнам, все пак не е приятно преживяване
Отговори с цитат
  #28  
Стар 26th February 2010, 13:49
stan23 stan23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 9
По подразбиране

Направих си днес кръвен тест. Резултат: HCG+beta - <0.100 mlU/ml. 34 дена след последния цикъл. Какво ви говори тази стойност?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 26th February 2010, 13:57
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Не си бременна.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 26th February 2010, 14:02
Аватара на aliz
aliz aliz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 48
По подразбиране

Прицелни стойности
мъже < 1 U/L жени < 6 U/L Седм. на бременността3-4-та 5 - 500 U/L 5-6-та 200 - 32 000 U/L 7-8-та 3 600 - 164 000 U/L 9-10-та 46 000 - 187 000 U/L 11-12-та 27 000 - 211 000 U/L 14-15-та 12 000 - 71 000 U/L 16-18-та 8 000 - 65 000 U/L след 18-та 5 000 - 65 000 U/L

http://www.puls.bg/diagnostic/labora...ratory_77.html Ето и сайта, от който го измъкнах. Според него май трябва да си бременна (поне аз тока го разбирам, но не съм мед. лице), не ти ли обясниха резултатите в лабораторията, когато ги взе?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тестзабременност
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:52.