IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 17th January 2007, 15:11
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Полинче,
Аз съм със 350сс, подмускулно и гърдите ми изглеждаха точно като твоите на 3тия месец.Д-ра ми каза след операцията просто да напискам съвсем леко имплантите надолу за да слезнат по-бързо и зърната да си дойдат на мястото.Сега почти 5 месеца след операцията са си почти както трябва,само че аз имам друг проблем, мойте гърди и преди операцията бяха различни (като на повечето жени де), сега едното ми зърно е с около половин, един сантиметър малко по встрани от другото но поне са на едно разнище. Чесно казано това мен не ме притеснява, най-важното че поне за момента нямам здравословни проблеми. Моя съвет е преди да се притесняваш излишно и да мислиш напразно защо е станало така изчакай известно време (до 6ти, 7ми месец).Аз не разбирам толкова много като другите форумнични но поне всични са на едно мнение че при подмускулно възстановяването е по дълго. Мойте гърди започнаха да се оформят и омекват чак след 4 месец.
Отговори с цитат
  #112  
Стар 17th January 2007, 15:27
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Тони, честно да ти кажа мисля че след първата операция са по- красиви. По моето скромно мнение е трябвало само да ти направи повдигане- някакси тази кубатура не обира нацяло кожата. А като размер са ти чудесни.

Грейс много бързо махна снимките. Ако искаш прати ми на лични и аз да ги видя.
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 17th January 2007, 15:30
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Отговори с цитат
  #114  
Стар 17th January 2007, 18:17
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nikolette
Тони, честно да ти кажа мисля че след първата операция са по- красиви. По моето скромно мнение е трябвало само да ти направи повдигане- някакси тази кубатура не обира нацяло кожата. А като размер са ти чудесни.
Тонка и аз съм на това мнение.А за 3-та операция направо ти забранявам да мислиш! не и преди да е минала година, чак тогава ако не се харесваш ти разрешавам
да не забравяме ,че това не са чекмеджета!

А на grace и polincheto им забранявам да влизат в тая тема защото само се психясват напразно
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #115  
Стар 17th January 2007, 18:21
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Ами аз вече съм спокойна, след като получих толкова хубави мнения от всички ,които ги видяха. Така че ще си влизам пък
Отговори с цитат
  #116  
Стар 17th January 2007, 18:31
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

и аз ти ги видях
наистина няма за какво да се притесняваш изглеждат много добре
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #117  
Стар 18th January 2007, 08:49
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Момичета, махнах снимките за да не за разводняват нещата
Отговори с цитат
  #118  
Стар 18th January 2007, 10:57
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Утре изрично ще поговоря на тази тема-за възможностите за намаляне на разстояние,за трудностите,за рисковете.
Хайде Бюти, чакаме те да разкажеш какво си научила, че тука се отплеснахме с разни снимки.
Отговори с цитат
  #119  
Стар 18th January 2007, 12:26
Denilini Denilini не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 25
По подразбиране

Здравейте момичета,не можах да влизам във форума тези дни,доста неща сте изписали .Полинче наистина има разлика във височината на зърната ти ,но и аз като другите смятам че имаш още доста оформяне,защото имплантите са ти още в горната част,моите са в точната им позиция и затова ти казвам че има при теб още да слиза,да не ти показвам аз каква разлика имам,че...Днес ми е прегледа и после ще ви пиша.Грейс,Тони може ли и на мен снимки на лични.Целувам ви
Отговори с цитат
  #120  
Стар 18th January 2007, 12:51
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Айде давам на пропусналите, ама чакам и аз снимка на вашите. Много момичета гледат, ама малко показват
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Правилнопозиционираненаимплантитеразстояние
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:15.