IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 19th January 2007, 16:34
koki koki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Бимби, адски неприятно е това, което ти се е случило. Седя и се чудя как така след толкова много време това е възможно. Ако джоба отначалото е бил широк и ти си спиш по принцип по корем би трябвало досега да си усетила някакво движение на импланта. Хрумна ми и нещо друго. Ако например си отслабнала много и тъканите на гърдите са се поотпуснали... Спомена нещо за мезотерапия, а доколкото знам тя се прави за отслабване. Много те моля питай доктора за конкретната причина за обръщането на импланта, защото май доста момичета ще спим прави тази седмица.
Стискам ти палци
Отговори с цитат
  #82  
Стар 19th January 2007, 17:08
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koki
Хрумна ми и нещо друго. Ако например си отслабнала много и тъканите на гърдите са се поотпуснали... Спомена нещо за мезотерапия, а доколкото знам тя се прави за отслабване.
абе вчера и аз това се сетих. значи като си направих операцията, в следващите месеци качих 8 килограма сега лятото обаче свалих 7, тоест съм си както преди. да не би това да има някакво значение...не знам и аз вече кво да мисля.
а мезотерапията няма нищо общо, защото не е за отслабване, а за стягане на кожата. и не я правя на гърдите.
ще го питам наистина дали килограмите имат някакво значение.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 19th January 2007, 18:36
rita rita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 23
По подразбиране

Nicolette-точно за мен става дума, за съжаление. Ако ме намираш за рязка или пък това, което мисля и казвам е обидило слуха ти- извинявай- просто не му обръщай внимание и подмини. Но базирана на собствения ми опит, това е което аз лично мисля, и заствавам зад всяка една от думите си.

Също така- достатъчно от тях видях, а достатъчно западни лекари също, за да направя сравнението си- и то е, че в сравнение със западните си колеги, тези 5-6 човека, които видях са с манталитет на дребни селски хитреци.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 19th January 2007, 18:40
koki koki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Ох, не знам. Но определено има логика килограмите да имат някакво значение. Аз например често наблюдавам при възрастни пациетни с протези в устата при намаляване на теглото протезите започват да падат, т. е стават широки. След драстични диети понякога се почучава разклащане на зъбите. Та в този ред на мисли може би когато при отслабване мастната тъка в гърдите намалее, съединителнотъканната капсула става по-отпусната и може би тогава се отлепя от импланта, защото според мене те са свързани със фиброзна тъкан т.е. са сраснали помежду си.
Версията за по-широк джоб не ми звучи правдоподобно, защото за толкова дълго време организмът би трябвало да е реагирал с натрувне на повече съединителна тъкан около въпросния имплант и така да се е компенсирал по-широкия джоб.
Но най-добре питай подробно Динев. И аз съм негово творение и доста се стреснах от случилото ти се.
Поздрави
Отговори с цитат
  #85  
Стар 19th January 2007, 19:04
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Рита, съжалявам за това което ти се случило
Бимб, рязко ли отслабна? 8кг не са малко, възможно е да се отразило и на гърдите. Забеляза ли дали се смаляват. Ако е тека може и от това да се е получило завъртането на импланта. Както и да е сигурна съм че ще се оправи лесно. Майтап ама снощи към 2 часа вечерта се събудих и се сетих за теб и знаеш ли какво направих- сложих си сутиена. Половинката остана потресен...
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 19th January 2007, 19:45
rita rita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 23
По подразбиране

Благодаря ти Nikolette. Какво да се прави- нищо не мога да поправя. Ако знаех какво ще стане, никога не бих го направила. Дано никога не ти се наложи да изживееш стреса и разочарованието (а защо да не кажа- и отчаянието) от неуспешна пластична операция. Още веднъж- извинявай ако съм ти се сторила крайна. Всучност аз винаги подхождах с добронамереност и умереност (можеш да го видиш от предишните ми постове), но в един момент се почувствах толкова излугана..абе..да не ти се налага да ме разбереш напълно..късмет на вшички и както казват старите хипита- peace!

Извинявам се за правописните грешки, но използвам кирилизатор...
Отговори с цитат
  #87  
Стар 19th January 2007, 21:21
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koki
И аз съм негово творение и доста се стреснах от случилото ти се.
аз съм творение на Бояджиев, не на Динев

Цитирай:
Първоначално написано от Nikolette
Бимб, рязко ли отслабна? 8кг не са малко, възможно е да се отразило и на гърдите. Забеляза ли дали се смаляват. Ако е тека може и от това да се е получило завъртането на импланта.
ми едно кило на седмица не е рязко. а и не съм станала по-слаба, отколкото преди операцията. и да, гърдите ми спаднаха още лятото, ма то си беше и нормално заради спадането на самите отоци.
за мен странното е че от септември може би спя по корем, а се случи чак сега
Отговори с цитат
  #88  
Стар 19th January 2007, 21:48
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #89  
Стар 19th January 2007, 22:09
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

Не искам да ви се меся.. нито ги разбирам толкова нещата нито съм си правил или ми предстои да си правя операция (недай си Боже) , но като ще давате пари защо не пробвате в чужбина ?! Ясно е , че и тук има хора които си разбират от работата, но съм запознат с много хирургически грешки от страна на български пластични хирурзи, които те обезобразяват ( може и малко силна дума да е.. но и това го има ) за цял живот и всичко това остава безнаказано ( не че ще ти стане по-хубаво от това да си върнеш парите примерно ). Калеко ми е хирург и знам, че операцията си е операция, крие своите рискове независимо дали е тук или чужбина, но поне там немърливостта с цел да вземат парите а си спестяват истинските рискове и евентуалните странични ефекти (чрез използването на неудобрени медикаменти и т.н.) не биват спестявани.. а и той не разчита на вашата операция, понеже си е уредил живота ... Това е лично мнение ..

П.П. Бързо и успешно възстановяване на всички , ако недай си Боже възникнат някакви проблеми
Отговори с цитат
  #90  
Стар 20th January 2007, 00:07
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

А ти как мислиш, защо се оперираме в Б-я, отговора е очеваден и затова до сега никой не го е задавл Ако тук плащаме от 2500-3500 Евро навън ще платим от 5000 -10 000 Евро, освен това нали трядва да освен това не можеш от операционата маса да скокнеш в някй самолет и да се прибереш вкъщи! Сигурно има и такива, които се оперират на вън за по-сигурно, но аз вярвам в българските медици, вярвам в нашия професионализъм, смятам за мит това, че другите са по-кадърни, а и в крайна сметка става въпрос за една не толкова сложна операция. Ти къде си слагаш пломбите навън или при някой местен зъболекар...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нещокатопредупреждение
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:03.