IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 20th January 2007, 16:57
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от grace
Не съм много съгласна с теб
Цитирай:
Първоначално написано от grace
Сигурна съм че има много такива, но те просто не пишат. Вероятно им се струва глупаво да тръгнат да обясняват колко са щастливи на фона на проблемите, които се обсъждат.
естествено че има и се радвам за тях както и за теб, но на общия фон на неуспелите маи сте малцинство
Отговори с цитат
  #102  
Стар 20th January 2007, 18:28
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

нека не се заблуждаваме и да правим някакви изводи само от този форум. със сигурност има десетки, а може и стотици доволни жени, както и недоволни, които не са влизали или писали тук. истината може да ни кажат само самите пластични хирурзи, но те никога няма да го направят...
Отговори с цитат
  #103  
Стар 20th January 2007, 18:30
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

франция 3600 евро...
Отговори с цитат
  #104  
Стар 20th January 2007, 18:32
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Ее, това също не е вярно! Трябва да направиш разлика между "недоволен" (когато очакванията му се разминават с реалността) и "окипазен", което вече е фатално, а от последните, срещат се много рядко за щастие Давам пример с моя приятелка, която си сложи на цялото чене металокерамика, зъбите и бяха толкова зле, че нямаше накъде повече, сега усмивката и е холивудска, но тя недоволничи, че едното зъбче "застъпвало" едва, едва другото! Абе ти преди не можеше да се усмихнеш от кофти зъби, сега кусури намираш на едното зъбче, а че цялото и лице грее озарено от слънчева усмивка това не го оценява. Така че колко са момичетата, които могат да се препознаят в този образ Това е разликата между "недоволен" и "окипазен"
Отговори с цитат
  #105  
Стар 20th January 2007, 18:37
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Street
франция 3600 евро...
Стрийт стига бе, ти вярваш ли на цените обявени в Интернет Аз резервация за хотел като си правя по Интернет привлечена от изгодните цени, оставам излъгана....Вярвай ми под 5000 Евро няма да намериш където и да било!
Отговори с цитат
  #106  
Стар 20th January 2007, 18:51
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

поправям се на мига - пострадали, просто мрънкащи, примирили си и доволни. но все пак твърдя, че статистика оттук не може да се прави.
Отговори с цитат
  #107  
Стар 20th January 2007, 18:54
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Street
франция 3600 евро...
точно това е цената на операцията( понеже и аз за франция писах )само дето не са включили престоя в болницата както и другите хиляди разходи...
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #108  
Стар 20th January 2007, 18:56
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране съгласна

Цитирай:
Първоначално написано от grace
Идеята на теми като тази и други подобни не е да се наплашват момичетата, които искат да се оперират, а да са наясно с рисковете, които поемат. Но понеже станаха много негативните мнения, мисля че трябва да се включат и момичета, с по-дълъг стаж, които са доволни. Сигурна съм че има много такива, но те просто не пишат. Вероятно им се струва глупаво да тръгнат да обясняват колко са щастливи на фона на проблемите, които се обсъждат. Мисля че е време да се появи една тема и за доволните от операцията си, да споделят как се чувстват, как се е променило самочувствието им, такива неща....
Отговори с цитат
  #109  
Стар 20th January 2007, 18:57
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chervenokoska_2
поправям се на мига - пострадали, просто мрънкащи, примирили си и доволни. но все пак твърдя, че статистика оттук не може да се прави.
Моя пост беше насочен към want !!
Отговори с цитат
  #110  
Стар 20th January 2007, 19:06
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DeSIKOS
Ее, това също не е вярно! Трябва да направиш разлика между "недоволен" (когато очакванията му се разминават с реалността) и "окипазен", което вече е фатално, а от последните, срещат се много рядко за щастие Давам пример с моя приятелка, която си сложи на цялото чене металокерамика, зъбите и бяха толкова зле, че нямаше накъде повече, сега усмивката и е холивудска, но тя недоволничи, че едното зъбче "застъпвало" едва, едва другото! Абе ти преди не можеше да се усмихнеш от кофти зъби, сега кусури намираш на едното зъбче, а че цялото и лице грее озарено от слънчева усмивка това не го оценява. Така че колко са момичетата, които могат да се препознаят в този образ Това е разликата между "недоволен" и "окипазен"
Изцяло съм съгласна с теб Десикос. Истината е, че наистина понякога жените се вманиачаваме до лудост.
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нещокатопредупреждение
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:37.