IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3241  
Стар 21st May 2013, 09:21
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ми... да боднем една дата и после може да променяме, така че на всички да е удоВно ... начи аз от сега знам, че на 1ви юни (по случай деня на детето) ще излизам вечерта и у неделя ш'съм зла ... за 1ви юни през деня май няма да стане, защото всички сме с деца... давайте идеи и вие!
Аз като към се подхванала още от сега - рожденни дни, балове (де да можеше и аз да отида на бал, ама няма ), мда, после е 1-ви юни, неделята ще съм на работа сигурно ... ама после пък идва лятото (то вече е жега; освен да се видим на някой басеин ) ... голям проблем имаме ...
Отговори с цитат
  #3242  
Стар 21st May 2013, 09:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Добре де, защо не мога да си сменя профилната снимка. при вас има ли го тоз проблем. избирам си снимка, цъкам да я сложа и бял екран ми става и край.
От близо 10 дни е така,а може и повече
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3243  
Стар 21st May 2013, 09:42
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
От близо 10 дни е така,а може и повече
Е поне вече знам, че проблема не е в моя телевизор..
Отговори с цитат
  #3244  
Стар 7th June 2013, 13:53
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

http://zvezdi.net/Vizhte-zhenite-s-n...v-byust-SNIMKI
Отговори с цитат
  #3245  
Стар 7th June 2013, 13:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Малееее,ужас.Топки на показ,ахаха
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3246  
Стар 8th June 2013, 10:44
Аватара на mucko
mucko mucko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 32
По подразбиране

Здравейте,искам да ви попитам дали някоя случайно няма таблицата с размери на имплантите на Natrelle?
Отговори с цитат
  #3247  
Стар 8th June 2013, 16:26
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Ето-http://www.puls-norge.no/upload/Puls/BR-Brosjyrer/RP%20Brystproteser/3%C3%B82.%20E%200573%202008%20Natrelle%20Product%2 0Catalogue%202009.pdf
Отговори с цитат
  #3248  
Стар 8th June 2013, 21:37
Аватара на mucko
mucko mucko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hera Виж мнението
Ето-http://www.puls-norge.no/upload/Puls/BR-Brosjyrer/RP%20Brystproteser/3%C3%B82.%20E%200573%202008%20Natrelle%20Product%2 0Catalogue%202009.pdf
Благодаря!
Отговори с цитат
  #3249  
Стар 12th June 2013, 18:11
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Момичета, напоследък се чувствам доста отпаднала. Всеедно съм извадена от центрофугата на пералнята . Постоянно ми се спи и някакво усещане за силен мързел ме е хванал. Някоя от вас може ли да ми препоръча някаква ефикасна хранителна добавка с витамини, нещо за зареждане на организма. Знам, че този въпрос е за друга тема и отдел, ама по другите отдели почти не пишат, пък и на вас имам повече доверие.
Отговори с цитат
  #3250  
Стар 12th June 2013, 18:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Момичета, напоследък се чувствам доста отпаднала. Всеедно съм извадена от центрофугата на пералнята . Постоянно ми се спи и някакво усещане за силен мързел ме е хванал. Някоя от вас може ли да ми препоръча някаква ефикасна хранителна добавка с витамини, нещо за зареждане на организма. Знам, че този въпрос е за друга тема и отдел, ама по другите отдели почти не пишат, пък и на вас имам повече доверие.
Шоки, по принцип се използват Сарженор ампули за пиене (2х1 дневно) или Стимол прахчета (2-3 х 1 дневно). Може да опиташ и с магнезий, някои много ги ободрява. Аз не съм пробвала нищо от това, въпреки че и на мен често ми се случва да ми се спи много (ама аз си и недоспивам често). Можеш да прочетеш за препаратите в Интернет, ако искаш. А иначе скоро правила ли си кръвни изследвания - най-вече хемоглобина е съмнителен в случая; но аз си мисля, че всичко ти е наред, а това е нещо като пролетна умора (въпреки, че на дати вървим към лято ).
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:05.